|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vloga za znižano plačilo
23.4.2011 21:40:40   
pupa_b
Zdravo, mene pa zanima tole: dobili smo odgovor, da je naša bejba s 1. septembrom sprejeta v vrtec - Maribor. user posted image user posted image

Zdaj pa imam problem, ker ne vem, na katero občino damo vlogo za znižano plačilo vrtca - na občino, v kateri sva prijavljeni jaz in moja bejba, ali na občino, v kateri bo obiskovala vrtec (v tej isti občini sicer v resnici živimo - MB, a midve nisva tukaj prijavljeni). V mb občini je prijavljen partner, zaradi česar je verjetno sploh dobila mesto. Smo družina, živimo skupaj, a nismo prijavljeni na istem naslovu. Nisem prijavljena kot mati samohranilka, ne prejemam preživnine ..., ker to dejansko nisem.

Hm..., a sem razumljivo postavila vprašanje? user posted image

Hvala za pomoč že vnaprej. user posted image

< Sporočilo je popravil pupa_b -- 23.4.2011 21:41:42 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vloga za znižano plačilo
26.4.2011 8:59:20   
sončnica24
Kaj si napisala na vlogo pod otrokovo stalno prebivališče? Mariborsko ali tujo občino?
Če si napisala Mariborsko oddaš lahko vlogo v vrtcu če pa si napisala tujo občino pa oddaš na svoji občini.
Je pa tudi res da v Mariboru letos ni blo neke panike okrog vpisa in se mi zdi da so kar vsi otroci bili sprejeti v želene vrtce. Ni bilo tako hudo kot lansko ali predlansko leto.

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
27.4.2011 20:16:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vloga za znižano plačilo
27.4.2011 20:25:03   
pupa_b
A pol so kake razlike med občinami? Mislim, a vse razporedijo v enak razred - pač v katerega te uvrstijo? Al je v čem sploh razlika? user posted image

Hvala!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vloga za znižano plačilo
27.4.2011 20:33:17   
Sacherca
Razlika je, da je cena  visja, ce si iz druge obcine kot Maribor.

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vloga za znižano plačilo
27.4.2011 20:36:44   
Sacherca
Sicer so dokaj stari podatki ,ampak,da vidis razliko..

user posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vloga za znižano plačilo
27.4.2011 20:43:09   
pupa_b

IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

Sicer so dokaj stari podatki ,ampak,da vidis razliko..

user posted image



Hvala, Sacherca! Koristni podatki.
user posted image
A torej če na primer prijavim otroka v MB občini (imam to možnost), a je kaka fora, da mora bit kao eno leto najmanj prijavljena na tem istem naslovu, preden odam vlogo? A to veš?

Hvala

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vloga za znižano plačilo
28.4.2011 8:51:48   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: pupa_b


IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

Sicer so dokaj stari podatki ,ampak,da vidis razliko..

user posted image



Hvala, Sacherca! Koristni podatki.
user posted image
A torej če na primer prijavim otroka v MB občini (imam to možnost), a je kaka fora, da mora bit kao eno leto najmanj prijavljena na tem istem naslovu, preden odam vlogo? A to veš?

Hvala


Ne rabi minit leto dni, samo ko imaš potrdilo da je stalno prijavljen v Mariboru, poveš v svoji "stari" občini in pošljejo vse podatke na Mariborso občino in dobiš odločbo z Mariborske občine.

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vloga za znižano plačilo
28.4.2011 9:11:30   
Sacherca
Ce pozorno pogledas,morata oba starsa imet stalno prebivalisce v Mb user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vloga za znižano plačilo
28.4.2011 12:37:47   
pupa_b
Hm..., torej ne igra vloge, če prijavim samo otroka na njegovem, torej mariborskem naslovu?user posted image Mah, pol pa itak brezveze. Jaz se pa ne bom prijavila tukaj. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

Ce pozorno pogledas,morata oba starsa imet stalno prebivalisce v Mb user posted image


(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vloga za znižano plačilo
9.7.2011 15:51:08   
pupa_b
Tako, drage moje, vrtec v mb občini smo dobili, vlogo za znižano plačilo vrtca so nam tudi obdelali, v razred smo uvrščeni, zdaj pa me zanima DEJANSKA CENA ZA PRVO STAROROSTNO OBDOBJE V MARIBORSKI OBČINI ZA LETO 2011 OZ. TA, KI VELJA ZA OTROKE, VPISANE SEPTEMBRA 2011.

Pomoč? user posted image

user posted image

Hvala!

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?