|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vloga za znižano plačilo vrtca
23.11.2010 19:01:50   
1mami
Pozdravljene!

Imam vprašanje glede te vloge. Otrok je bil s 1.9.2010 vpisan v vrtec in takrat smo oddali to vlogo. Sedaj pa povsod spremljam, da je to vlogo potrebno oddati še do 15.11. V vrtcu nas ni nihče opozoril, da bi bilo to potrebno še 1x. Tako sem sedaj v dilemi. Ali mogoče katera ve, kaj v tem primeru?
Hvala za vaše odgovore in lep pozdrav!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca
23.11.2010 19:06:12   
petea
1mami,
septembra ste dali vlogo za leto 2010, do 15. novembra je potrebno dati vlogo za koledarsko leto 2011.

V vrtcu pa najverjetneje visijo obvestila na oglasnih deskah.

Pojdi čim prej na občino in daj vlogo, morda ti jo še upoštevajo (če imaš dober razlog). Drugače pa bo za januar najverjetneje prišla polna položnica, od februarja pa znižana.

(odgovor članu 1mami)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca
23.11.2010 19:08:33   
hubi
S prvo vlogo so ti določili ceno vrtca za mesece v letošnjem letu. Z vlogo, ki bi jo morala oddati do 15. 11. pa bi ti naredili izračun za plačevanje za naslednje leto. Sigurno ste imeli na vratih ali kakšni tabli obešeno obvestilo. Zdaj ti bodo verjetno obračunali polno ceno. Pokliči na občino.

(odgovor članu 1mami)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca
24.11.2010 10:22:00   
Metuljček Cekinček
Šibaj še danes na občino in takoj oddaj vlogo! Tudi jaz sem lansko leto zamudila in so bili na naši občini precej razumevajoči, tako da je bila odločba upoštevana že s 1. januarjem.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca
24.11.2010 11:15:51   
1mami
Sporočam, da sem vse uredila. Klicala sem v vrtec, kjer so nam rekli, da vlogo lahko oddamo pri njih. Datum 15.11. je pač postavljen, vendar to ne pomeni, da je rok zamujen. Vloge nekako sprejemajo do 20.12. Da pa ne bi bilo preveč vlog v decembru so postavili rok 15.11.
Hvala vsem za odgovore!


(odgovor članu 1mami)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca
7.1.2011 18:09:42   
domišljava
pozdravček,
jaz pa prosim,če mi lahko kdopovedo kdaj je treba oddati vlogo,če si na čakalni listi?

(odgovor članu 1mami)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca
7.1.2011 18:11:57   
ledenaa
15 dni pred vključitvijo v vrtec

(odgovor članu domišljava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca
7.1.2011 18:17:16   
domišljava
hvala za hiter odgovor

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?