|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vloga za znižano plačilo vrtca - kaj storiti?
24.1.2012 13:50:06   
TamiRami
Jaz pa nisem vedla, da je treba to vlogo oddat do konca decembra. V vrtec smo nameravali dati septembra. Kako je v tem primeru? Ali se res ne da zdaj nič za nazaj in koliko več bomo zdaj morali plačevati vrtec?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca - kaj stor...
24.1.2012 13:52:32   
Star_a
težka bo,lahko greš na csd pa poskusiš malo "jokcat".  Ampak čudno d aniste vedeli,mislim  na vrtcih je blo,po radiih,televiziji ,na internetu je vsaka druga tema bila o tem.
če pa ne boš mogla boš plačevala polno ceno vrtca za ta mesec. Čimprej oddaj vlogo

(odgovor članu TamiRami)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca - kaj stor...
24.1.2012 13:56:56   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: TamiRami

V vrtec smo nameravali dati septembra. Kako je v tem primeru? Ali se res ne da zdaj nič za nazaj in koliko več bomo zdaj morali plačevati vrtec?




Ne razumem. Otrok še ne hodi v vrtec, ampak bo s septembrom 2012? Potem še nič niste zamudili, po mojeuser posted image

(odgovor članu TamiRami)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca - kaj stor...
24.1.2012 13:59:45   
Star_a
Aja,jaz sem na hitro prebrala. če gre s sept. potem oddaš 15 dni pred vstopom v vrtec

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca - kaj stor...
24.1.2012 14:01:55   
TamiRami
O, hvala. Sem se ustrašla, da bo to veljalo za celo leto. Se pravi 15 dni pred vstopom v vrtec oddam in to je to.

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca - kaj stor...
24.1.2012 14:02:52   
josephine27
mislim da, če otrok še ne hodi v vrtec potem niste še nič zamudili. po starem je bilo treba oddat en mesec pred začetkom oz. vstopom v vrtec ( torej avgusta) in mislim, da tud zdaj ne bo drugače. za sigurno pa se pozanimaj na CSD.


_____________________________



(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca - kaj stor...
25.1.2012 8:56:56   
Lara28
če gre s septembrom šele v vrtec, potem daš vlogo tudi šele takrat. KO vpišeš otroka in dobiš odločbo o sprejemu, ti bodo tudi povedali, do kdaj vložiš vlogo za znižano plačilo. Do decembra je bil rok za tiste, ki že obiskujejo vrtec....

< Sporočilo je popravil Lara28 -- 25.1.2012 8:57:43 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca - kaj stor...
25.1.2012 9:22:08   
*bubi*
Nič nisi zamudila, če otrok sploh še ni sprejet v vrtec.

Mimogrede, verjetno ti bo otroški dodatek prej potekel. Ko boš dajala vlogo za novi OD, označi zraven kar znižano plačilo vrtca. Ker ge za isto vlogo in iste preračune.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu TamiRami)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca - odločba
6.2.2012 12:06:14   
olimia
Mene pa zanima, če ste že dobile odločbo za tekoče leto (za 2012). pri nas ni ne odločbe, ne položnice, pa me zanima, če ste že kaj prejele

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca - odločba
6.2.2012 14:09:28   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: olimia

Mene pa zanima, če ste že dobile odločbo za tekoče leto (za 2012). pri nas ni ne odločbe, ne položnice, pa me zanima, če ste že kaj prejele


položnico za januar, enak znesek kot do sedaj, postavka pa je "akontacija".

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca - kaj stor...
7.2.2012 19:07:33   
Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: TamiRami

Jaz pa nisem vedla, da je treba to vlogo oddat do konca decembra. V vrtec smo nameravali dati septembra. Kako je v tem primeru? Ali se res ne da zdaj nič za nazaj in koliko več bomo zdaj morali plačevati vrtec?


Sicer ne vem, če je sedaj kak nov sistem, ampak pri sinu je bilo tako, da sem ob vpisu oddala vlogo s podatki za 2 leti nazaj, do 15.novembra pa je potem spet potrebno oddati novo vlogo (s podatki za prejšnje leto).

(odgovor članu TamiRami)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
10.2.2012 18:28:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu olimia)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?