|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vnet lulček
18.3.2010 21:31:37   
lillchy123
pri večernem umivanju sem opazila, da ima moj 2-letnik rahlo rdeč lulček. že nekaj dni ima tudi rdeče mozoljčke po jajčkih (sumim, da je to zaradi plenic, ker je imel vmes ene druge) kaj narediti, da bo boljše, oz. kdaj moramo k zdravniku?
hvala za pomoč


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vnet lulček
18.3.2010 21:43:01   
tintin
Obkladki iz žajblovega čaja (namoči kompreso in zavij okoli lulčka), kaka ant. krema ali pa bepanthen.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vnet lulček
18.3.2010 22:12:19   
MTFP
nam je od vseh mogočih krem in zvarkov pomagalo le hrastovo lubje.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vnet lulček
19.3.2010 7:13:06   
ksenjak
Če je vneta samo koža okrog spolovila, potem res pomaga tudi hrastovo lubje in mazanje s praško pasto. Če pa je vnet lulček, je rdeč, potem pa pomaga namakanje s kamilcami. Smo imeli tudi mi pri sinu tak problem in mi je P svetovala naj mu lulčka obrišem s kamilcami po vsakem lulanju in enkrat na dan malo namakam v kamilcah. Je bilo po enem tednu že v redu.

lp

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vnet lulček
19.3.2010 8:24:06   
Lara28
Ko je imel naš še pleničke, mu je pri raznih izpuščajih vedno pomagala praška pasta. Sedaj, ko je suh, pa ima občasno rdečega lulčka, ker mu kožica še ne gre čisto dol. Včasih se zato malo vname in takrat zvečer namažemo s kamagelom. Najkasneje po dveh dneh je ok.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vnet lulček
19.3.2010 9:26:20   
kristinaj
naš je imel rdeča jajčka, ko je bil star 14 dni.. hkrati je imel tudi aftke v ustih.... dobili daktarin kremo za oralno in zunanjo uporabo in je to takoj izginilo...

jaz bi poklicala p in se pozanimala.... mogoče pa le ni od pleničk.. ali pa??

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vnet lulček
19.3.2010 13:40:29   
uršula83
smo dali čez ornk vnetje lulčka, je biu cel zatečen in rdeč pred 14 dnevi. Vsako uro čez dan previjanje in lulčka zaviti v gazo namočeno v kamilice, vsako uro daš novo gazo. Zvečer in zjutraj pa sem namazala z bepantenom. V 2 dneh je biu lulček kot nov user posted image

< Sporočilo je popravil uršula83 -- 19.3.2010 13:41:08 >


_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vnet lulček
19.3.2010 18:53:48   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: uršula83

smo dali čez ornk vnetje lulčka, je biu cel zatečen in rdeč pred 14 dnevi. Vsako uro čez dan previjanje in lulčka zaviti v gazo namočeno v kamilice, vsako uro daš novo gazo. Zvečer in zjutraj pa sem namazala z bepantenom. V 2 dneh je biu lulček kot nov user posted image


user posted image user posted image No, nam je pomagalo že če smo ga umivali s kamilcami 2-3x na dan, ali pa kopanje v kamilcah...

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vnet lulček
19.3.2010 19:50:57   
koala.cek
probaj: kamilice, hrastovo lubje, bepathen, .... to kar so ti punce že napisale...pa veliko zračit ritko.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vnet lulček
20.3.2010 6:31:03   
lillchy123
lulček je kot nov user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?