|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vožnja po porodu
22.1.2008 15:15:37   
vaney
Danes mi je en poolicaj rekel, da mamice 5 mesecev po porodu ne smejo same vozit avtomobila, če je dojenček zraven. Meni se zdi to čisto neverjetno in skregano z vsako logiko. Pa me zanima, če je še katera prišla do take informacije ali je to še ena neumnost?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 15:21:38   
Udb
Nikol slišala - jaz sem vozila po 14 dneh - ko so se šivi zacelili in sem končno lahko sedela.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 15:22:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Nikol slišala - jaz sem vozila po 14 dneh - ko so se šivi zacelili in sem končno lahko sedela.


Enako le da sem vozila kakšen mesec po porodu, ker prej ni bilo potrebe.

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 15:23:08   
emaa
Popolna neumnost. Dokler imaš izpit in nimaš le-tega omejenega (zdravila, prekršek, itd) lahko otroka sama tudi iz porodnišnice pripelješ.
Po tej logiki najboljš, da si eno letom po porodu nobena glave ne umije, tuširanje mogoče čez 1,5 let. Kje pa tale policaj to pobira.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 15:51:08   
petea
Zagotovo je lažje, če kdo drug vozi, ker potem lahko ti spremljaš user posted image . Čeprav se pri nas velikokrat zgodi, da jaz vozim, moj dragi pa se zamoti z user posted imageuser posted image  user posted image  user posted image

Glede na to, da ogromno vozim, si ne znam predstavljati, da 5 mesecev ne bi vozila. To je res neumnost. Ne spomnim se, kdaj po porodu sem sedla za volan, a vem da takoj, ko je bila potreba po tem, ko je bil Rok star nekaj dni, ker nekateri opravki pač ne počakajo (čeprav sem najprej user posted image  običajno pustila doma pri babici, pač zaradi vseh nasvetov glede tega, da mora biti otrok v prvih dneh malo bolj ločen od zunanjega sveta).

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 15:54:34   
Paštetka
in zakaj ga nisi vprašala zakaj? user posted image

Jaz sem vozila 4. dan. Torej, ko sem prišla domov. Brez otroka, vendar s šivi.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 16:58:52   
Netopirčy81
Jest tut prvič slišim. Sama sem se usedla za volan 2 tedna po porodu - zaradi nujnih opravkov. Ta policaj si je najbrž to mal sam spomnuuser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 17:18:41   
*tajda*
Očitno niso zastonj vici o policajih user posted image user posted image user posted image   Upam da mu nisi verjela.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 18:04:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Očitno niso zastonj vici o policajih user posted image user posted image user posted image   


user posted image user posted image

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 18:05:58   
vaney
Takole je bilo: mož je prodal en avto in sva hotela kupiti drugega, ker pač dva avta (za moje pojme) naj bi bila pri hiši. In njegov kolega je policaj in ko mu je moj rekel, da kupujeva še en avto, mu je rekel, da to je pa čisto brezveze, ker mamice do 5. meseca po porodu itak ne smejo vozit, ker je tak zakon. Midva sva ga seveda debelo gledala, pa mi je moj rekel, da naj malo tukaj povprašam, ker se nama je obema zdela to ena velika neumnost. Jaz nasplošno temu njegovemu kolegu policaju ne zaupam kaj preveč, ampak če vprašam, me pa tudi nič ne stane. Tako da hvala za odgovore (oz. potrditev).

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 18:06:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Tako da hvala za odgovore (oz. potrditev).


Ni za kaj :).

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 18:18:26   
rosen
user posted image user posted image user posted image user posted image  od kdaj pa ti verjameš takim uvoženim policajem brez...... sorry,če ste kolegi,ampak,ta mu je bila totalno mimuser posted image

_____________________________

------------------------------------------------
krade mi te cesta, kradu mi te ljudi.........
------------------------------------------------

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 18:49:46   
vaney
ja, vem, meni se je tudi zdelo to čisto brezveze, ampak eni so pač ekstremno pametni, ne (ali bi pa samo radi, da so ženske po porodu prilimane doma in ne grejo nikamor-glede na karakter tega policaja sem iz minute v minuto bolj prepričana, da je bilo za ta "zakon" bolj krivo njegovo razmišljanje kot pa kakšni resnični zakoni).

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu rosen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vožnja po porodu
22.1.2008 19:05:09   
urskas
policaj z bujno domišljijouser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vožnja po porodu
11.3.2008 14:28:07   
misar
user posted image user posted image user posted image user posted image   oh če ta ni pravi policajski vic...si me nasmejala do solz user posted image user posted image user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vožnja po porodu
11.3.2008 14:32:29   
Ninica
pravi policajski vic
IZVIRNO SPOROČILO: misar

user posted image user posted image user posted image user posted image   oh če ta ni pravi policajski vic...si me nasmejala do solz user posted image user posted image user posted image



res!user posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vožnja po porodu
11.3.2008 16:06:58   
andie
to je pa čisto brezveze, ker mamice do 5. meseca po porodu itak ne smejo vozit, ker je tak zakon.




Ja, čist prav ma!!!
Kaj si delate norce iz uradnega organa!?

To je Zakon DPVD-  Zakon, Da Policijski Vici Držijo.

HAHAHAHAHA......
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vožnja po porodu
12.3.2008 15:44:16   
Naja30
Uh, pol sem pa velikokrat kršila zakon! Še dobro, da me niso med tem časom ustavili in videli dojenčka v lupinici user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vožnja po porodu
21.3.2008 15:42:24   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Uh, pol sem pa velikokrat kršila zakon! Še dobro, da me niso med tem časom ustavili in videli dojenčka v lupinici user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image Jaz enako pravim user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vožnja po porodu
25.3.2008 12:37:28   
MamiBom
Prvič slišim za tako pravilo user posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vožnja po porodu
25.3.2008 17:33:39   
Pia77
Me zanima, kako bi policaji preverjal, če je že minilo 5 mesecev od poroda... Vpogled v ginekološko dokumentacijo, štetje otrokovih zobk, bognedaj ginekološki pregled?! user posted image

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vožnja po porodu
27.3.2008 12:10:45   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Očitno niso zastonj vici o policajih user posted image user posted image user posted image   Upam da mu nisi verjela.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vožnja po porodu
27.3.2008 12:48:54   
TRIŠ
user posted image user posted image user posted image zato pa poznam samo ene tri pametne policajeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?