|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voda na hrvaškem
20.6.2006 13:11:53   
alekseja
zanima me kakšno vodo ste dajale malčkom (naša bo stara 9 mesecev) na morju na hrvaškem, ker vem da nimajo najboljših vodovodov, naše ustekleničene vode pa naj nebi bile dobre za otročke.


_____________________________

Alekseja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voda na hrvaškem
20.6.2006 13:18:54   
lili marlen
pa prekuhaj ustekleničeno, če te skrbi. zakaj pa ni dobra ustekleničena?

(odgovor članu alekseja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voda na hrvaškem
20.6.2006 13:43:44   
Anonimen
Mali Mič dajemo ca. 3 mesece (od njenega 8. meseca naprej) vodo iz pipe. Smo v Splitu, pa kakšnih neljubih sprememb na njenem zdravju ni bilo.


(odgovor članu alekseja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voda na hrvaškem
20.6.2006 13:54:04   
Naja31
To tudi mene zanima zakaj ustekleničena ni dobra?
Kaj pa potem naj pijejo?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voda na hrvaškem
20.6.2006 13:57:34   
Primoza
Ker se Hrvaška približuje EU tudi tam veljajo pravila monitoringa pitne vode podobno kot v Sloveniji. Podatke imajo še v bolj slabih bazah oziroma zmedene. V elektronski obliki sem našel analize pitne vode za Reško področje in ne odstopajo bistveno od Slovenskega stanja. Prepričan sem, da v primeru neskaldnosti s predpisi obveščajo uporabnike o tem da voda ni pitna na enak način kot pri nas.


http://www.hzjz.hr/mreza.htm
 
http://www.zzjzpgz.hr/vode/

(odgovor članu alekseja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voda na hrvaškem
20.6.2006 13:58:31   
Anonimen
Mogoče zato ne tista iz steklenice, ker ima lahko preveč mineralov?

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voda na hrvaškem
20.6.2006 14:02:39   
Primoza
Vstekleničena ima enako veliko mineralov kot neustekleničena. Saj ne gre za mineralno vodo.

Vstekleničena voda je dobra za še bolj sredozemske države kot je Hrvaška.

POZORNI PA BODITE NA TO, ALI SE OBJEKT NAPAJA IZ JAVNEGA VODOVODA ALI PA IZ VAŠKEGA ALI ZASEBNEGA VODOVODA - JE BISTVENA RAZLIKA V KONTROLI NAD KAKOVOSTJO. PRI KAKEM VAŠKEM ZASEBNEM VODNJAKU V NAJSLABŠEM PRIMERU KONTROLE SPLOH NI.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voda na hrvaškem
20.6.2006 14:30:56   
Marogica
SE strinjam s primozo. Včasih je bila voda na HRvaškem res obupna, ker ni bilo javnih vodovodov in so jih vozili v cisternah ali pa uporabljali vodnjake. Tako, da povsod, kjer je javni vodovod, bi morala biti voda čisto OK. Saj jo hrvaški otročki tudi uživajo, pa ni nekih katastrofalnih posledic.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voda na hrvaškem
20.6.2006 14:50:46   
alekseja
zadnjič sem tukaj na forumu brala da naj nebi bla dobra ta voda za dojenčke .............sicer ne vem zakaj.

_____________________________

Alekseja

(odgovor članu lili marlen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voda na hrvaškem
20.6.2006 20:34:37   
skuštrana
Ah, ženske, dajte no...Mi smo zelo veliko na Hrvaškem, naša tamala pije vodo iz hrvaških vodovodov odkar pije in je še vedno živa in zdrava...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu alekseja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voda na hrvaškem
21.6.2006 11:03:57   
tina104
Vsepovsod, kjer smo bili do sedaj na Hrvaškem na morju, je bila voda obupna in sem sama pila vodo iz plastenk. Tako bo tudi user posted image  pil vodo iz plastenk. Ne vem, zakaj naj ne bi bila ta voda dobra. No, Zalo recimo precej "šimfajo", pa saj so še druge vode. Pa ravno mineralna voda tudi ni priporočljiva.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?