|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vorwerk
7.7.2015 13:42:26   
lejla969
Odlocam se za nakup Vorwerk sesalca. Zanimajo me izkusnje in ce ima kaksna ze nova modela, kaksna je razlika z vk 135 ali vk 136? Na bolhi ta dva modela kar ugodno prodajajo.

< Sporočilo je popravil lejla969 -- 7.7.2015 13:45:46 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vorwerk
1.9.2015 14:32:36   
rujanja
mi ga imamo in je super..sem pa vzela novega in seveda vse priključke, kar je kar velik denarni zalogaj, a ni mi žal. Imam ga kot metlo, za sesanje, za čiščenje preprog..v glavnem res zlata vreden, Ljudje ga imajo tudi po 20 let in še kar dela kot urca.
Kar pa ae modelov tiče mislim da ni večjih razlik, a vsakič klaj novega dodajo in ekola nov tip in model. Priključki naj bi šli na vse modele.

(odgovor članu lejla969)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vorwerk
1.9.2015 15:10:08   
PupaOdA
Če ga vzameš ti ne bo žal. Zeeeelooo fajn stepalna krtača za preproge, oblazinjeno pohištvo, jogi in tudi avtomobilske sedeže. Metla je pa itak vsakodnevno v uporabi :)
Edino kar ni najbolj funkcionalno je omelo za pajčevine, malo težko postane za dvigovat cel sesalnik.
Sicer pa ga mama ima že 15 let in ga ne zamenja za nič drugega. Odličen nakup.

(odgovor članu rujanja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vorwerk
21.1.2016 16:02:28   
sax8er
Ja moje mnenje pri temle sesalcu pa je, če gre za sesanje itisonov, nekih plastičnih talnih oblog bi že bil ok, ne spustim pa ga več na svoje volnene še manj pa svilene preproge.
zakaj? ker jih vsakič po malo uničuje, je pregrob sesalec in dejansko z krtačenjem trga volnena vlakna in rese s tepiha. Ni najboljša rešitev za - kot rečeno - volnene preproge.
Slabe izkušnje

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vorwerk
12.4.2016 10:38:59   
Azaleje
Pozdravljeni,

se opravičujem ker si bom sposodila ta naslov.
Moja mami bi kupila sesalec vorwerk, mislim da se bolj zanima za najnovejši model..torej samo metlo-sesalec (tepihov nima, tako da take krtače ne potrebje).
Mogoče kdo ve kakšne so kaj cene in ugodnosti? Predstavitve na domu noče, ker ji gre to pošteno na živce, hoče samo konkretne podatke brez ovinkov :=)
Hvala za odgovore...

_____________________________

Zabavno in uporabno za odrasle in otroke
www.funky.si
www.mupino.si

(odgovor članu sax8er)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Rezano cvetje
F*R*U

Kateri cvet vas najbolj razveseli?

vrtnica (39%)

gerbera (5%)

tulipan (12%)

orhideja (24%)

drugo (10%)

bolj kakor rezano cvetje me razveseli lončnica (11%)


Število vseh glasov: 207

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!