|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček maxi cosi mura 3
8.11.2007 11:00:02   
lidijajenko
zdravo en lep sončen pozdrav vsem tukaj gor.

Imam vprašanje za vas. Je mogoče katera kupila maxi cosi mura 3 voziček, kako ste zadovoljne z njim in kakšno je vaše mnenje o njem.
Je res, da celota (voziček+lupinica+košara) ni glih poceni in da je kar velik zalogaj tako da pride vse skupaj tam okoli 700e( brez popustov, v redni ceni).

hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček maxi cosi mura 3
8.11.2007 12:42:25   
vaney
jaz sem ga videla zadnjič v BC in se mi zdi čuden. Tudi prodajalka mi ga najbolj priporočala. je bil pa sam voziček 480 evrov, plus košara okrog 200 plus lupinica okrog 150 evrov. tako da je tvoja cena 700 evrov še kar ugodna.

(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček maxi cosi mura 3
8.11.2007 12:53:55   
Anonimen
Tudi meni ni všeč. Sploh športni del. Kaj pa če otrok zadrema. Tisti sedež je kot en odlitek. Sicer pa toliko denarja za en vozičekuser posted image  Kaj pa npr. Peg perego modularni sistem, ki pride tam čez 450 EUR. Pa imaš tudi vse, marela je pa sploh lažja za prenašanje. In praktična. Računaj, da boš vseskozi dvigovala otroka, pa potrebščine... Dobro se odloči. Lp

(odgovor članu lidijajenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček maxi cosi mura 3
8.11.2007 13:35:19   
lidijajenko
ja sm vidla, peg perego, je na sliki pa s košaro ful lep, sam ma pa men osebno ful taka čudna kolesa.
Pa tko mi je ta bolj všeč ne vem zakaj. Zakaj pa misliš da bi bilo težko da dvigovat otroka ven.

Se mi zdi da je tak bolj na izi voziček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček maxi cosi mura 3
8.11.2007 13:43:52   
Anonimen
Teža maxi cosi je 14 kg, marela pa občutno manj. Če ti to ni problem...Mislila sem pa na to, da že tako se veliko stvari dviguje in je že otrok težak, zato je teža vozička zame zelo pomembna. Res pa ima maxi cosi večja kolesa. Samo premisli, kako se zloži, kje ga boš potrebovala (asfalt ali makadam) in kako se zloži za v avto, ali stanuješ v bloku itd...Lažji je, boljše bo zate, ker drugače boš imela roke do tal. Samo to.  Lp

(odgovor članu lidijajenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček maxi cosi mura 3
8.11.2007 14:46:45   
lidijajenko
jah ne vem, tako piše, ampak ko sem ga šla pa gledat pa preiskušat je veliko lažji od Quinnya in od ostalih vozičkov, pa tudi velika prednost je v prvem kolesu,ker se tako lahko premika in se obrača v čisto vse strani, četudi ga imaš na mestu, oz. ne rabiš veliko prostora in ga lahko obračaš na mestu.

Vseeno se mi zdi da ni tako težek kot piše, oz. da je lažji od večino vozičkov.

Sem pa ful vesela da poveste več mnenj, kajti tako pol res premisliš o vsem.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček maxi cosi mura 3
8.11.2007 21:02:11   
mayci
Meni je pa zelo všeč, sama oblika in tudi to, da ima velika kolesa, ki so primerna tudi za makedam.user posted image  Samo tisti športni del je pa tako narejen kot pri Buzzu, a ne? Se ga ne da nagnit za počitek ne da bi otroku noge štrlele v zrak...user posted image  ali je pri Muri3 drugače?


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček maxi cosi mura 3
9.11.2007 8:56:09   
Strawberrie Cherrie
Mislim, da je Mura precej lažja od Quinnya 3xl. Se pravi, da definitivno nima 14kg.
Izdelovalec je pa isti - Maxi Cosi & Quinny.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček maxi cosi mura 3
9.11.2007 10:08:47   
lidijajenko
no sej glih to sem hotla povedatuser posted image user posted image , k se mi res ne zdi težek in sploh ne vem kje so dobili številko 14,dobr da sem ga šla probat, k probaš pol vidš, za naslonjalo pa res ne vem ali se lahko kaj nagne ali ne, a ti mogoče veš?

lep pozdrav

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček maxi cosi mura 3
9.11.2007 12:08:31   
gerilum
v katalogu baby centra, kjer je predstavljen ta model vozka piše da se da naslonjalo v čisto vodoraven položaj ;) Ga pa v živo nism še videla, ampak mi je bolj všeč kot Quinnyji.

(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček maxi cosi mura 3
9.11.2007 13:01:45   
lidijajenko
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super, sj sem vesela vseh graj, ampak pohvale to mi je pa ful všeč. Jah jz ne vem kaj naj naredim, men je ta voziček ful lep, in tudi tako se mi zdi ful uporaben.

Me pa še nekaj zanima. Vsi ful govorijo od košar ja ali ne, ne vem meni se zdi da je košara vbistvu nujna, kako pa češ novorojenčka vozit okoli, v lupinici sigurno ne a? kaj mislite?

Pa še nekaj mislite da bodo po novem letu oz. okoli novega leta kakšni popusti pri vozičkih?? (ne vem kdaj bi ga šla kupit, naj še počakam??)


(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček maxi cosi mura 3
9.11.2007 13:10:58   
gerilum
ta voziček je čisto nov model, tako da verjetno ne gre računat na popuste... popusti decembra so predvsem na stare modele oz. stare barve vozkov... Trda košara pa je odvisno od tega kdaj imaš rok... Če se da športni del v ČISTO ležeč položaj potem je praktično ne potrebuješ. Jaz bom imela za februarskega (konec) user posted image športni del v ležečem položaju, pa noter pride taka trda torba za pozimi. Če ne bi dobila te torbe zraven bi pa verjetno vzela samo zimsko vrečo... Če bi imela rok decembra pa bi mogoče vzela to košaro...

(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček maxi cosi mura 3
9.11.2007 13:51:31   
Leiah
Evo tale predstavitveni filemček sem našla na njihovi strani http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/instructions.aspx?id=55
Zelo lepo prikazano!

_____________________________

Lp

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček maxi cosi mura 3
9.11.2007 14:03:16   
lidijajenko
Leiah ful ti hvala, sedaj sem pa 100000% da ga bom izbrala. trenutno je 1a

hvala ti 100x

lp

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček maxi cosi mura 3
9.11.2007 16:37:17   
san
jst sm ga danes gledala in se da v čisto vodoraven položaj, pa je rekel prodajalec, da se ga lahko uporablja že od 1 mesca naprej. men edino ni všeč ker je pena, pa če te ujame dež, al pa če se kaj polije takoj vpije in je vse mokro. če bi bil še iz kakšbnega drugega materiala zgornji del bi mi bolj ustrezal, pa zadnji del trehe je preveč tanek, kot tiste tanke šumeče palerine. drugače je pa meni tudi ful všeč. se še odločam med tem in mutsyjem.

(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček maxi cosi mura 3
10.11.2007 21:01:36   
mayci
Jaz sem ga tudi danes gledala v Baby Centru in mi je super! Res se nagne čisto do ležečegauser posted image , to mi je zelo všeč. Res je tudi mene malo zmotilo blago na zadnjem delu strehe, je ful tanko, res kot ena pelerinauser posted image . Mi je pa všeč pena, iz katere je sedišče, ker je udobna za sedenje, je pa prevlečena s takim blagom, ki naj ne bi vpijalo tekočine.
Cena vozička je 410 eur, cena zimske vreče 60 eur, lupinice pa 140.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček maxi cosi mura 3
11.11.2007 8:06:17   
san
je pa prevlečena s takim blagom, ki naj ne bi vpijalo tekočine.


aha, no to je pa dobro vedet, ker meni prodajalec ni nič omenil, pa sem mu ravno za peno rekla, da me moti.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček maxi cosi mura 3
21.11.2007 19:53:34   
Leiah
Evo sem naletela na en filemček ki predstavlja tale voziček, mogoče bo katero zanimalo: http://www.youtube.com/watch?v=F2KU7-8f7VI&eurl=http://www.bolha.com/oglas2673141

_____________________________

Lp

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: voziček maxi cosi mura 3
22.11.2007 8:47:33   
Luns
Jaz imam star model maxi-cosi trikolesnika in če je ta vsaj približno tako trpežen kot stari je vreden denarja. Košaro pa lahko kupiš tudi rabljeno saj se v bistvu v tistih parih mesecih nič ne uniči in dobiš praktično novo za pol cene. Lp

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: voziček maxi cosi mura 3
22.11.2007 10:11:09   
Calena
Ojla,

Ja ti vozički so tudi meni zelo všeč. Sem jih šla že parkrat pogledat v Baby Center. Mogoče imajo edino malo premalo "stranske zaščite" za čisto ta micene novorojenčke in pa mogoče so malo težki, sicer so pa super vodljivi. Pa zelo enostavno se zložijo in zavzamejo malo prostora v avtu, ker zložen voziček lahko tudi pokončno postaviš.
Imajo pa poleg košar tudi takšne trde torbe za v voziček za novorojenčke v enakih barvah kot je voziček. Stanejo okrog 100 EUR in se mi zdijo zelo praktične, ker potem dojenčka s torbo lahko odneseš kamorkoli hočeš, pa še bolj zavarovan je v takšni torbi kot pa če je samo v športnem delu.
No mi še se odločamo med tem in Mutsy vozičkom.

Lp,
Calena


(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: voziček maxi cosi mura 3
23.11.2007 20:55:41   
Pia77
Ali katera ve, ali na ta vozicek paše Quinnyjeva košara Dreami?

(odgovor članu Calena)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: voziček maxi cosi mura 3
24.11.2007 23:29:36   
mayci
Ja, kolikor jaz vem, paše!user posted image  Dobiš zraven vozička nastavke..

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: voziček maxi cosi mura 3
2.9.2008 13:14:36   
*Junona*
Punce, kako se vam obnese ta voziček?
Zdaj že imate izkušnje.


Hvala in lpuser posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: voziček maxi cosi mura 3
2.9.2008 13:33:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Calena
No mi še se odločamo med tem in Mutsy vozičkom.


Naj predstavim še svoj pogled, saj je bil tudi pri nama ta voziček v ožjem izboru (poleg Quinny Speedija in Mutsy 4riderja): no v trgovino sva šla v bistvu z namenom kupit Speedija, ko sva ga zagledala in sprobala je takoj odpadel ... potem sva pa še Muro in Mutsyja primerjala in je Mutsy zmagal ... zakaj? Enostavno za to, ker se mi pri Muri zdi košara in športni del čisto preveč pri tleh, pri Mutsyju je pa oboje precej dvignjeno od tal, kar je zame, ki sem visoke rasti še kako pomembno (+ to, da je otrok dlje stran od vročega asfalta ali prašnega makedama). Evo moj pogled.

(odgovor članu Calena)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: voziček maxi cosi mura 3
4.9.2008 9:35:38   
*Junona*
Uporabnice, kje se skrivate?user posted image

Vaše mnenje je več kot dobrodošlo.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?