|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček na 3 kolesa
22.10.2008 8:17:35   
sunny24
Dobro jutro!

No, do zdaj sem bla trdno prepričana, da bomo kupili PP P3 tri-fix sistem, moj dragi pa je začel, da bi imeli trikolesnika. In ker se meni sanja ne o vozičkih na 3 kolesa, bi vas lepo prosila, če mi lahko kaj svetujete. Bi imeli pa 3v1 al pa da se da športni del postavit v popolnoma ležeč položaj.

Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 8:34:04   
janapan
Mi smo vzele peg perego pliko p3 - štitkolesnik in ti lahko samo povem da sem super zadovoljna in ga ne bi zamenjala za noben trikolesnik na tem svetu. Tamala ima 16 mesecev in še vedno je ful uporaben, majhen , lahek porabi malo prostora, košaro smo porabili za posteljico na dopustu. Edino kar mi osebno ni všeč je lupinica. na sprehode smo hodile mamice jaz s pp pliko, ena s jane slalom pro, tretja s quinnyjem. Evo vse so voziček že menjale za marelo, ker je enostavno prevelik. Vozne lastnosti trikolesnikov so res nekoliko boljše - je pa štitkolesnik dlje in bistveno bolj uporaben. Gre prav po vsakem makadamu, dimenzoniran je za med vsako polico v trgovini...meni v glavnem je všeč

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 8:36:17   
Ribica **
Peg Perego GT. Kar sem jaz do sedaj peljala vozickov od raznih prijateljev itd., se 4-kolseniki skrijejo pred okretnostjo 3-kolesnikov - ampak mor abiti sprednje kolo vrtljivo ali pa vsaj gibljivo. Fiksno je potem isto ko kak robusten 4-kolesnik.

S trikolesnikom smo "se vozili" okrog Bohinjskega jezera po precej velikih kamnih, pa po Mostecu, pa povsod. Tudi po snegu je sel cisto ok, samo sprednje kolo je bilo treba fiksirat.


< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 22.10.2008 8:38:13 >

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 8:42:34   
sunny24
Ribica, pa ta GT ima tudi košaro in lupinico že v kompletu, al je potrebno dokupit posebi? Ker včeraj nam je trgovka v BC rekla, da ta GT nima ne lupinice in ne košare...user posted image

janapan, o tem vozičku sem slišala same pohvale, ampak nevem kje je zdej moj dragi dobil idejo za 3 kolesa...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 9:35:58   
abi
Jaz prisegam na  Jane slalom pro z Matrix košaro user posted image .
Res pa da sem iz varnostnih razlogov za lupinico izbrala varnejšo zadevo.
Drugače se pa Matrix dobro obnese kot globoka košara.
user posted image

< Sporočilo je popravil abi -- 22.10.2008 9:37:39 >


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
22.10.2008 10:26:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 10:28:37   
Anonimen
Quinny freestyle 3xl comfort user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 10:29:50   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Quinny freestyle 3xl comfort user posted image user posted image user posted image .


Mi smo imeli tega in zdaj komaj čakam, da ga spet "zalaufamo" - je res super voziček!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 12:36:29   
boni25
Vzemi trikolesnika res je zakon jest ga imam. Prej sem imela 4 kolesnika in nikoli več v trgovin se mi je mesal k se ni dobr vozu. Je pa res da od peg perego stirikolesnik je zelo vodljiv ga ima ena kolegica.Tale od peg perego trikolesnik je zelo lahek sem ga gledala v BC samo mislim da gor ne pride kosara da ima samo zimsko vrečo.

Dobr se odloči da bo dobro vodljiv in lahek.

lp

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 12:37:39   
Doll
3 kolesnika ne svetujem.nestabilni so zelo.
Sploh ne moreš z eno roko dvignit na pločnik voziček,imam 2 otroka in ga starejši sploh vozit ni mogel ga je prevrnil itd.
Skratka ne priporočam

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 13:09:53   
Anonimen
Mi smo imeli tega trikolesnika oz ga se imamouser posted image super stabilen,komot sem z eno roko furala z drugo pa nabirala v trgovini,komot ga dvignila na plocnik z eno roko.Bi rekla,da je tudi razlika med trikolesniki samimi eni so pac bolj jajcasti oz nerdoni,taksnega je verjento doll imela.

Rodila sem aprila,kosare nisem imela,hrbtni del se je dal polozit v vodoraven polozaj pa ena dekica spodaj.....v glavnem super se je obnesel....Drugace pa idi v trgovino pa sprobaj malo voziti sem in tjauser posted image

http://mypushchair.co.uk/traxx-marlin-3.php


< Sporočilo je popravil skamp -- 22.10.2008 13:10:07 >

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 13:13:04   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Peg Perego GT. Kar sem jaz do sedaj peljala vozickov od raznih prijateljev itd., se 4-kolseniki skrijejo pred okretnostjo 3-kolesnikov - ampak mor abiti sprednje kolo vrtljivo ali pa vsaj gibljivo. Fiksno je potem isto ko kak robusten 4-kolesnik.


Se z vsem strinjam, samo s tem zadnjim ne. Če je voziček dovolj lahek (moj je imel 9 kil), potem ni problema, če je tudi prednje kolo fiksno. Gre tako z lahkoto v zrak na ovinku, da sploh ne veš, da ga dvigneš. Najbrž je tudi težiče tako, da je to tako.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 18:56:03   
Lara Croft
Mi tudi  imamo trikolesnik... Jane slalom pro.... Ma ful je the best, čisto nič nestabilen.... se moreš pač navadit, kako it na pločnik.... Pa ful je vodljiv, brez problema slalomiraš med ozkimi prostori... Mi ni blo žal tistih €... user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 20:17:00   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

3 kolesnika ne svetujem.nestabilni so zelo.
Sploh ne moreš z eno roko dvignit na pločnik voziček,imam 2 otroka in ga starejši sploh vozit ni mogel ga je prevrnil itd.
Skratka ne priporočam



Jaz sem z eno roko brez problema dvigala freestyla, notri je pa sedel enoletnik. In so popolnoma stabilni vozicki, razen ce imas neko ceneno varianto. Ne mohtercarejev trikolsenik in ne omenjen quinnyjev nista nestabilna. In tegale quinnyja brez tezav vozi dve in pol letnica, praznega pa celo enoletnik. Preverjeno.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 20:18:22   
Ribica **
Misni, jaz sem ene 3-4 leta nazaj vozila od ABC designa s fiksnim kolesom - ta pa ni bil lahek, zato mi je bila prava muka user posted image  

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 20:38:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

3 kolesnika ne svetujem.nestabilni so zelo.
Sploh ne moreš z eno roko dvignit na pločnik voziček,imam 2 otroka in ga starejši sploh vozit ni mogel ga je prevrnil itd.
Skratka ne priporočam



se popolnoma strinjam.

pa še dodajam, da če je peg perego gt tale novejši model (zdajle več nisem na tekočemuser posted image ), je eno navadno šklopotalo cenene plastikeuser posted image  jaz sem ga probala voziti v eni trgovini, pa mi je v prvem trenutku padlo na pamet edino: kak za vraga dajo ljudje 650 evrov za tako *****user posted image
ne vem no...ali ni bil do konca zmontiran ali pa je dejansko takuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 21:02:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

3 kolesnika ne svetujem.nestabilni so zelo.
Sploh ne moreš z eno roko dvignit na pločnik voziček,imam 2 otroka in ga starejši sploh vozit ni mogel ga je prevrnil itd.
Skratka ne priporočam



Jaz sem z eno roko brez problema dvigala freestyla, notri je pa sedel enoletnik. In so popolnoma stabilni vozicki, razen ce imas neko ceneno varianto. Ne mohtercarejev trikolsenik in ne omenjen quinnyjev nista nestabilna. In tegale quinnyja brez tezav vozi dve in pol letnica, praznega pa celo enoletnik. Preverjeno.



Res je!

Doll ne vem kakšnega 3-kolesnika ste imeli vi user posted image .

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 22:48:40   
Ribica **
Rija, GT3 je 459€, vsaj v Rutarju user posted image Meni je pa krasen. So tudi vsi ostali PP en kup plastike potemtakem, ker so itak narejeni na isti princip.

Skratka, moji otroci bodo sigurno imeli trikolesnik, kak mi bo vsec takrat, pa se ne vem. Ce bi zdaj mogla kupovat vozicek, bi se z mojim tezko zedinila, ker mu je Jane ful grd, GT3 pa tudi. Drugi pa meni niso vsec user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 23:05:19   
rija
o mater, te ma toti pizd** pri nas tak navite cene ali toliko dodatne opreme in ja, meni se zdijo vsi pp in chicco variante plastične, škripajoče. svojega chiccota se itak ne morem nikak rešti.

kupi katerauser posted image  kot nov....samo par kilometrovuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: voziček na 3 kolesa
22.10.2008 23:09:11   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Quinny freestyle 3xl comfort user posted image user posted image user posted image .


user posted image  se strinjam.

Je zelo dobro vodljiv (z eno roko), je sicer malo težji, a zato toliko bolj stabilen, zelooo trpežen, primeren tako za pločnike kot gozdne poti itd.
Smo danes namontirali gor zimsko vrečo od firme Jane (dobili za darilo), pa paše gor kot da bi bila delana za Quinnyja, še barva je prava (temnomodra) user posted image  skratka super zadovoljni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: voziček na 3 kolesa
23.10.2008 11:52:53   
buksi
Quinny freestyle 3xl comfort

Jaz sem ga dobila za darilo inme zanima ali je potrebno temu vozičku dokupiti košaro, glde na to, da bomo imeli novorojenčka. Prosim za vaše izkušnje.

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: voziček na 3 kolesa
23.10.2008 13:55:48   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Quinny freestyle 3xl comfort user posted image user posted image user posted image .


Jaz pa sedaj v njem vozim 1-letnika in se mi zdi full full okoren voziček, še posebej prvo kolo, ni vodljivo kot bi moralo biti in res moraš full zavit v desno-levo, ko se izogibaš čemu. Plus tega se mi zdi zelo nestabilen, še posebej na pločniku ga moram full držati, da se ne mali ne prevrže v eno stranuser posted image

Sem pa poskusila PP GT3, pa lahko rečem samo 100:1 za PP! Obrnem ga na mestu v krogu, medtem ko to  za Quinnyja nikakor ne velja.
Nevem, moja izkušnja-moje mnenje. user posted image  
Sama nevem kakega bom sploh nabavla za svojo bebico. user posted image Sem pa zaradi tega Quinnyja postala zelo skeptična, če bom sploh kupila 3-kolesnika, pa to le zgolj zaradi varnosti, kajti vizuelno se mi le-ti bolj dopadejo kot 4-kolesniki.


< Sporočilo je popravil pokica_ -- 23.10.2008 13:57:21 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: voziček na 3 kolesa
23.10.2008 14:50:44   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

Quinny freestyle 3xl comfort

Jaz sem ga dobila za darilo inme zanima ali je potrebno temu vozičku dokupiti košaro, glde na to, da bomo imeli novorojenčka. Prosim za vaše izkušnje.


Nmam izkušenj s košaro za freestyla, a jaz bi jo na tvojem mestu vsekakor kupila.

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: voziček na 3 kolesa
23.10.2008 18:43:19   
mišk
Tudi TFK Joggster twist je zelo stabilen, kakovostno izdelan in okreten. Je pa za nekatere okuse vizualno preveč širok in pretežak. Tehta 13,5 kg. Če spustiš športni del najniže je še vedno ene 10 stopinj naklona, za kar pa baje ni panike. Mi smo imeli kar mehko košaro, ki se vstavi v športni del. Gor pa gre lupinica Romer in Maxi cosi.

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: voziček na 3 kolesa
13.11.2008 12:57:05   
MOJCA GORENC
a imaš res tako slabe izkušnje z vozičkom Quinny freestyle 3xl comfort?
večina ga full hvali in sem postala malo skeptičnauser posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?