|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček traxx jaguar 3 ali 4
13.4.2005 10:10:38   
janina
Pozdravljene punce,mam eno vprašanje za vse vas.Ali katera uporablja TRAXX-ov voziček:duda:.Kakšni so,kakšne so vaše izkušnje z njimi?:kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   voziček traxx jaguar 3 ali 4
18.4.2005 11:36:52   
balaena
zdravo!

tudi jaz bi zelo rada izvedela, kako se kaj obnese jaguar3, ker se mi zdi fini. pa se nisem zasledila, nic o njem na RR.
zato pa tebe, janina, sprasujem, ce morda ves, ali so v avstriji iste cene traxxov kot pri nas, ali so kaj cenejsi.
lpb

(odgovor članu janina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   voziček traxx jaguar 3 ali 4
18.4.2005 12:36:35   
trnuljcica
pise pa o njemu, malo bos morala nazaj pogledati po tem forumu (kaksna 11-12 stran)

pa se linki, kjer lahko pogledas za njih:

www.ebay.de
www.xxxlutz.at
www.kidsroom.de
:rozica:

(odgovor članu janina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   voziček traxx jaguar 3 ali 4
18.4.2005 15:20:29   
balaena
trnjulcica, o katerem traxxu ti govoris? jaz imam katalog traxx 2005 in ne najdem notri nobenega na 4 kolesa, ki bi se dosti manjse zlozil...

dolphin (3 kolesa) 100/67/39
eagle (4 majhna kolesa) 95/50/40
marlin 3 (3 kolesa) 96/70/44, 11 kg
marlin 4 (4 kolesa) 96/70/43, 14 kg
jaguar 3 (3 kolesa) 90/62/64, 13,5 kg
jaguar 4 (4 kolesa) 98/62/54, 17,5 kg

med jaguarjema 3 in 4, je 10 cm razlike po visini, s tem da je jaguar4 za 8 cm daljsi. razen seveda, ce ti podatki v katalogu ne drzijo.

imam tudi od xxxlutza katalog, pa je notri marlin4 (329e) in marlin3 (299e). na internetu pri njih sem tudi ze gledala, pa nisem nasla, da bi bile kaksne cene se za druge modele. samo katalog v spletni obliki je.

na ebayu sem ze parkrat gledala, nasla eno od trgovin, ampak v tisti je cena 299e za jaguarja 3 (http://www.babyland-zeller.de/ ), zato se mi zdi, da se skupaj s postnino niti ne splaca. bi bilo treba najti kako trgovino dosti blizu, kjer bi osebno kupil, ne. razen, ce naletis na akcijo na ebay. to pa najbrz se ne bo prav kmalu, ker je dokaj nov model. vsaj zdi se mi.

spomnim se, da sem na RR brala debato o enem od traxxov, ampak je bil o modelu s 4 kolesi, pa mislim, da tudi ni pisala nobena, ki bi ga imela.

sicer so bili meni tudi najprej bolj vsec vozicki na 4 kolesa, potem pa sem po testiranju quinny-a 4kolesnika v trgovini ugotovila, da je veliko tezji od 3kolesnikov in tudi, vsaj meni se je zdelo, tezje vodljiv. ne vem, prodajalka je sicer rekla, da se kolesa lazje obracajo, ce je otrok notri in je obtezeno, ampak vseeno. pri 3kolesnikih se tiso kolo res kar samo vrti, ce je vrtljivo, seveda. kar pa sem se jaz odlocila, da mora biti.

edini komentar uporabnice vozicka jaguar3, ki ga je meni do sedaj uspelo najti je tale (bolj na dnu strani):
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DEU/DisplayProductInformation-Start;sid=5sfZkSOGLK4dkGHldom7mSKM9IIzVDvJKh4=?ProductSKU=de_DE-1452737&ziel=babynavi#rating

uh. to je bilo pa na dolgo, ne?
ne zamerit! :rozica:

(odgovor članu janina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   voziček traxx jaguar 3 ali 4
20.4.2005 11:08:50   
trnuljcica
nic ne zamerim

sej nisem mislila ne vem kako manjse samo razlika pa je ko ga imas v prtljazniku

lp

(odgovor članu janina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček traxx jaguar 3 ali 4
23.6.2009 12:21:18   
Renesme
živjo.

mene pa zanima kje pri nas se da boditi traxx vozičke?

hvala :)

(odgovor članu janina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček traxx jaguar 3 ali 4
23.6.2009 14:53:24   
tinaaja
rabljenega morda na bolhi, novih ze 2 lleti ni vec v prodaji.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Renesme)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček traxx jaguar 3 ali 4
23.6.2009 20:23:33   
skačica
jaz ga imam. Ga bomo tudi pri drugem dojenčku uporabljali, kupili smo ga pa dve leti in pol nazaj v Arielu, mislim, da jih zdaj res ni več v prodaji. Imamo pa Jaguarja 3 in je fajn voziček, za vozit je super.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?