|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček v toysu
14.11.2005 20:16:55   
via_2
Pozdravljene,
zanima me, a je bila katera zadnje čase v toysu in v katerem ter kako je z zalogo vozičkov.
Na njihovi internet strani (http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&kat1=BABIES+%22R%22+US&kat2=Kinderwagen&PHPSESSID=0cf36700540baf7c30ab816385c40050) jih je nekam malo pa me zanima, ali je dejanska ponudba v trgovini večja (da ne hodimo zastonj).
Vnaprej hvala za vsako informacijo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček v toysu
14.11.2005 21:02:52   
Andra
Modelov imajo razstavljenih veliko, ni pa nujno, da so vsi na zalogi.

(odgovor članu via_2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček v toysu
14.11.2005 21:09:04   
mala maja
teden dni nazaj so jih mel full. Gotovo 30 če ne več. Dve vrdti pa še na tleh gotovo ene 10.

Kokr jaz vem so vsi raztavleni na zalogi(drugač ti pa dajo raztavljen model) sam ne vem če kaj ceneje

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček v toysu
15.11.2005 10:40:44   
SašaR
Ko sem bila jaz gor, niso imeli vseh razstavljenih na zalogi, vendar tistega, ki sem si ga zamislila je biluser posted image user posted image . Hvala bogu!



_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček v toysu
15.11.2005 13:24:14   
bobika
V soboto so imeli kr precej vozičkov na razpolago. Na netu pa nimajo vseh, ker tudi tistega, ki sva ga midva kupila ni.
V začetku oktbra pa jih niso imeli nič. Sem verjetno ravno taki čas naletela in sem takrat bila full razočarana.
Bila pa sem v Grazu. Se mi je zdelo, da so jih v soboto full prodajali. Same nosečnice s svojimi user posted image , so vozile vozičke ven user posted image .
Veliko jih imajo tudi v kiki in Lutzu

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček v toysu
29.11.2005 12:35:33   
zaliga
Pozdravljene punce!
Mene pa zanima ali je razlika v ceni vozičkov takšna, da se splača v Toys-a? Nisem še sploh bila tam in niti ne vem, kje je. Mislim, da nekje v Grazu!?
Meni so všeč sicer modeli ABC Design, ali te tud držijo tam?
Hvala vam že v naprej!
Lp.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček v toysu
30.11.2005 19:56:04   
SašaR
Jaz sem bila v Celovcu v Toysu in moram reči, da se mi je zeeloo splačalo iti gor po voziček. Jaz sem ga sicer videla na njihovi spletni strani in tudi ceno, zato sva ga šla tudi iskati. Imam Hauckov trikolesnik, ki nama je bil obema najbolj kul, cena v Sloveniji je bila za gol voziček 40 000sit, v Avstrijio je bil cca 16 000sit (65 evrov).Mislim da ti to vse pove. Gre za točno isti voziček z isto opremo.
Imajo pa tudi (imeli so) ABCje sam se ne spomnem kakšne so bile cene.
LP 

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček v toysu
17.1.2006 17:05:46   
McBobo
A je kdo videl v Celovcu v Toysu kake ABC trikolesne vozičke za dvojčke in koliko stanejo? Kje je točno Toys v Celovcu? A kje v industrijski coni? Verjetno bom šel jutri pogledat gor. A imajo tudi na bančne kartice in Eurocard da ne grem zdaj eurov kupovat?

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček v toysu
17.1.2006 17:09:12   
Anonimen
Ja, res se ful izplača. Moj je bil tudi v Avstriji več kot pol manj kot pri nas. Pa ponavadi jih je kar nekaj, tako da se kar da na licu mesta odločit. Vsaj jaz sem se.

(odgovor članu McBobo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček v toysu
17.1.2006 17:09:53   
Anonimen
McBobo, za kartice na žalost ne vem. Upam, da katera ve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček v toysu
17.1.2006 17:30:23   
Andra
V Toysu jemljejo vse kartice.
Vem kaer jaz vedno plačujem z njimi, saj nimam nikoli gotovine s seboj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?