|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozički TRAXX
14.4.2008 8:18:26   
pajčolanka
Pozdravljeni!
Včeraj sem videla da ima moja soseda omejeni voziček in mi je bil zelo všeč. na netu sem našla edino uporabno stvar tole Traxx. zelo všeč mi je model jaguar3.
zanima me kje se da kaj več zvedet o vozičku, kje pri nas jih prodajajo...ker nimam pojma, zdi pa se mi krasen. v bistvu me zanimajo še mere in cena. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 8:36:13   
Azzurra
Živijo.

Evo ti link:
http://www.groovystyle.co.uk/productpages/traxx2005/jaguar-3-new.htm

Jaz imam sicer Traxx jaguar 4, kupila sem ga pred mesecem dni in sicer na Bolhi, vendar je nov. Vpiši v iskalnik Traxx in boš dobila oglase, ena oseba jih prodaja, nove, original zapakirane.
Glede na to, da imam 4kolesnika, tebe pa zanima 3kolesnik, ti lahko povem samo nekaj o glavnih značilnostih vozička. Meni se zdi to kar trpežen voziček. Material je dober, tak robusten je. Mojega zelo lepo pelješ po vseh terenih, kar lepo se ga vodi tudi z eno roko. Več o merah 3kolesnika pa najdeš v zgornjem linku.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 8:45:24   
pajčolanka
super azzurra! vidim da se zloži precej na majhno, kar mi je super. sedaj me samo zanima kje ga kupit v sloveniji-recimo novega in tud cena.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 8:54:01   
mojsoncek
Mi imamo Jaguarja 3 user posted image . Super vozicek, ni kaj.

Pri nas jih prodaja Ariel. Ampak sva ga midva narocila preko neke nemske spletne trgovine. V letu 2006, ko sva ga kupila, sva na ta racun "prisparala" dobri 35.000 SIT.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 9:02:31   
pajčolanka
moj sonček, ja ariel jih je držal. sam zdaj pa ma ariela čez baby center, v baby centru pa nisem našla traxx-a vsaj na netu neuser posted image ma meni je všeč, ker se na malo zloži, ker je že za novorojenčka in ker se lahko obrne v obe smeri. to se mi zdi tudi zelo pomembno.  

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 10:02:09   
mojsoncek
Ja ne vem kako je sedaj z Arielom/BC... Verjetno je najbolj, ce zavrtis telefon in jih vprasas. Drugace pa ti predlagam, da ga narocis kar preko kaksne tuje nemske spletne trgovine ali nemskega e-Baya, ker res ni cenovne primerjave.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 20:16:21   
mayci
Meni je lansko leto prodajalka v Arielu rekla, da gredo teli vozički Jaguar3 in 4 ven iz prodaje (meni je btw tudi Jaguar 3 zelo všeč), ker pridejo novi modeli od Traxxa in zdaj imajo res samo ene čudne modele, noben ni podoben tema dvema od prej..user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 21:01:25   
pajčolanka
mayci kakšni pa so potem novi?
ma ne vem jaz na netu nisem našla nič prav pametnegauser posted image dobro res nisem vrgla googla na glavo ampak ponavadi sem že na začetku ko sm željeno vpisala dobila kaj pametnega...

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 21:32:21   
Azzurra
poglej na www.kikiwelt.de
pojdi na onlineshop, izberi kombikinderwagen, izberi hauck in poglej nove modele.

danes pa je en od novih modelov tudi v katalogu Baby centra
sem videla v živo model Miami pa me ni prepričal, mi je jaguar bolj pri srcu.


_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 21:42:10   
pajčolanka
niso mi všečuser posted image že zato ker bi jaz mela trikolesnika. user posted image moj navija za 4kolesnika, čeprav zaenkrat samo zavija z očmi ker se šele počasi bližam h koncu prvega trimesečja. vem da sem hitra, ampak zaenkrat itak samo informacije izbiram.
drugače ga bom uporabljala vglavnem na makedamu in sedaj res ne vem kaj je bolje na makedamu 4 ali 3 kolesnik. samo meni se zdi 4 kolesnik tako velik in okoren.
vem pa za enga jaguarja3 ki se bo prodajal in  upam da bo mogoče moj. če bo moj dedc reku jauser posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 21:43:13   
pajčolanka
aja btw sem lih vidla in moraaaam pokomentirat da si je tvoja pupa izbrala zeloooooooo lep datum za prihod na svetuser posted image

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 22:56:47   
*bubi*
Uradna spletna stran:

http://www.hauckuk.com/en/startseite.asp?PLID=4&LIZID=

Traxx je namreč iz skupine Hauck!

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 23:08:07   
maja&m
Jaz mam jaguarja 3,v rjavi barvi. Smo zelo zadovoljni z njim.Ni sicer med manjšimi-v prtljažnik spravimo samo vozek (clio).Je pa res,da se ful enostavno razstavi in sestavi.
Kje ga najdeš?Na bolhi.
http://www.bolha.com/oglas3062711
Tale sicer ni jaguar 3,vendar je ta tip tisti,ki jih prodaja. Nove-rabljene...Vse kar češ. Še dostavi ti ga. Mi smo od njega kupili.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vozički TRAXX
14.4.2008 23:28:17   
rija
meni pa je traxx najslabši vozek kar sem jih mela user posted image  razen za na morje je bil fajn, ker je brez problema zvozil kamenčke na plaži.

sicer pa:
pretežek, da ga dobiš tudi v soliden avto, moraš sneti kolesa, kar pa je ob malem otroku vsaj zame nepotrebno in zelo odvečno delouser posted image

prekratko sedalo, to vidim sedaj, ko se moj dveletnik bp vozi v drugem vozku, iz traxxa pa bi se mu nogice valjda dobesedno po treh vlačile

torej jaz ga nebi kupila nikdar več.user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vozički TRAXX
15.4.2008 7:40:19   
pajčolanka
ja upam da ga v avto spravit nebo probelmuser posted image C3 kolikor sem gledala mere zloženega bi naj šel. 
pa zanima me kako mislite da bi se jaguar3 obnesel na makedamu. sploh tisto prednje kolo...se mi zdi malo majhno. ne vem...


< Sporočilo je popravil pajčolanka -- 15.4.2008 7:44:11 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vozički TRAXX
15.4.2008 12:45:14   
maja&m
če ga mi v cliota dobimo,ga boš tudi ti v c3.Za makedam je pa zakon. Sej če ti pa ne gre-pa zakleneš sprednje kolo

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vozički TRAXX
15.4.2008 13:39:36   
Azzurra
IZVIRNO SPOROČILO: pajčolanka

aja btw sem lih vidla in moraaaam pokomentirat da si je tvoja pupa izbrala zeloooooooo lep datum za prihod na svetuser posted image


user posted image  A moja pupa misliš? Če ja, si ga niti ni sama izbrala, boga reva, ker sem šla rodit "po naročilu" user posted image  

Kar se tiče vozička, še to: predno sem ga kupila, sem prebrala mnenja na netu, tudi na RR in tudi tam je rija povedala svojo slabo izkušnjo z njim. Jaz pa pravim tako, da so vozički kot čevlji, enemu ustrezajo, drugemu ne, odvisno je koliko in kod hodi. To je kot da bi primerjal sandale in gojzerje, eni so za pločnik, drugi za v hribe.
Mi smo tak voziček kupili zato, ker imamo velik avto z ogromnim prtljažnikom, voziček samo zapeljem notri tako, da dvignem sprednja kolesa, nato ga s kolenom dvignem in zapeljem not, ga zabremzam in grem. Nič ga ne razstavljam. Če ga bom pa morala, pa ga pač bom, za razstavit je zelo enostaven.
Za prvega otroka smo kupili peg perego pramette, ker še nismo imeli tega avta. Za naše potebe se peg perego ni dobro obnesel, kar se sedala tiče, je bilo skrajno nekomot, morda dovolj veliko, vendar stalno nekaj povešeno, otrok je stalno nekaj lezel naprej, ker je moj mož windsurfar in smo zato večkrat ob morju, smo imeli stalne težave s premikanjem v tem vozičku po plažah, ki niso ravno betonirane, tako da nam jaguar zdaj zelo dobro služi in gremo povsod.
Lahko bi rekla, da je peg perego najslabši voziček kar sem jih kdaj imela, pa ne bom, ker lahko tudi da ni slab, le našim potrebam in navadam ne ustreza...

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vozički TRAXX
15.4.2008 14:40:28   
maja&m
Azzura-kateri avto pa ima takoooo velik prtljažnik (če ni skrivnost)?

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vozički TRAXX
15.4.2008 14:59:49   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

Azzura-kateri avto pa ima takoooo velik prtljažnik (če ni skrivnost)?


sicer nisem azzura ampak vseeno: jaz sem tudi traxxa kar nezloženega dajala v kangoo ali pa v trafica....torej meni velikost ni predstavljala ovire ali problema, je pa to za veliko večino uporabnikov še kako pomembno.

je pa res, da je prekleto težek za dvignit v avto.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vozički TRAXX
15.4.2008 15:52:07   
Anonimen
Pajčolanka, sem ti poslala zs. user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vozički TRAXX
15.4.2008 16:47:27   
jana84
Meni se tudi dopadejo vozički od Traxx-a. Sam bolj stari modeli, se pravi Jaguar. Sam se jih ne dobi več novih, kaj ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vozički TRAXX
15.4.2008 22:36:38   
maja&m
jana_k - se da dobiti,poglej na tisti link (bolha). Ta tip ti ga sigurno zrihtauser posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vozički TRAXX
16.4.2008 10:54:12   
jana84
ja, ti ga zrihta sam rjavega. Ga je že moji sestri...Tako da enakega pa res ne moreva imet...

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vozički TRAXX
16.4.2008 12:08:34   
tweetek
men ga je tudi marjan na bolhi zrihtal. Še čaka uporabnika. Ampak za k nam, kjer nimamo pločnikov in je bolj malo asfalta, pa še tist ki je je je zluknjan do amena se mi zdi super. Je pa res da je situacija čisto drugačna če živiš v bloki (težek za po štengah) ali pa maš majhen avto. Mi mamo astro karavana in gre not lepo, pa še plac ostane.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vozički TRAXX
18.4.2008 13:04:39   
Azzurra
IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

Azzura-kateri avto pa ima takoooo velik prtljažnik (če ni skrivnost)?


Smo kupli omaro na kolesih - Peugeot Partner

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?