|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozicek Hauck
28.4.2005 9:42:38   
muc muc
Pozdravljene!

Vse, ki si zelite ta vozicek, pojdite raje v Avstrijo.

Zadnic sem ga gledala pri nas v Arielu (trikolesnik) in je bil 54.000, jajcka 30.000 in vreca 15.000.

V Avstriji v Toys sem ga pa dobila, cel komplet za 145E (35.000). Se splaca!!! Pa isti model je.

L.P., muc muc 28t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vozicek Hauck
28.4.2005 9:47:24   
Antigona
Kater imodel pa???

Lp, Antigona
:nosecka:27t

(odgovor članu muc muc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vozicek Hauck
28.4.2005 10:05:53   
muc muc
http://www.toysrus.at/index.php?mapid=1&produkt=2767&details=1&PHPSESSID=7cc7f6904ca8bb372adc2d871627659e

(odgovor članu muc muc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vozicek Hauck
28.4.2005 19:42:12   
Carovnica Mica
takega mamo mi,smo ga kupili lani v akciji pa je bol 36000 sit-od disneya:bravo:

(odgovor članu muc muc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vozicek Hauck
30.4.2005 7:14:52   
mammy26
tudi meni je bil všeč ta, a ker nima vrtljivega kolesa, sva zato z možem prav tako v Toysu, kupila isto Hauckovega Mini starja - trikolesnik, z dvojnim sprednijm 360 stopinjami vrtljivim kolesom ter sva prav tako dala pol cene kot jo ima pri nas v Arielu.

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu muc muc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vozicek Hauck
4.5.2005 14:30:54   
nelči
Mammy takšnega imam tudi jaz nagledanega. Povej, če ga že uporabljaš, sta zadovoljna? Koliko sta pa dala za njega v Tojsu? Pa če nisem preveč radovedna, za katero barvo pa sta se odločila? To je tisti z torbo za novorojenčka zraven, ne?

(odgovor članu muc muc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vozicek Hauck
4.5.2005 14:31:54   
nelči
En kup vprašanj....

(odgovor članu muc muc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?