|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozicki, znizanje, pikapolonica
23.5.2005 20:18:56   
urskakr
sem bila danes v pikapolonici v mariboru in imajo 30% popust na vozicke brevi.Ce katero zanima... No, zdaj ne vem koliko je teh vozickov, v izlozbi je eden rdec in eden sivo- rdec(pisan). Ta dva sta za malo vecje:duda:, ker se naslonjalo ne da cisto spustit,cena pa je 53.000 sit, pa verjetno se je kaksen drugi znizan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vozicki, znizanje, pikapolonica
23.5.2005 23:11:07   
polona2
Popust imajo tudi v Kranju, videla sem krasen trikolesnik za 36.000 sit, res ugodno, lp!

(odgovor članu urskakr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vozicki, znizanje, pikapolonica
25.5.2005 21:38:33   
eva30
Kupila sem Brevi8), cena 110,000,00:hudicek::hudicek: voziček Colibri in košaro ter lupinico.
Voziček je totalno zanič:sloncek:, da sploh ne govorim o kolesih:hudicek:. Konstrukcija teh vozičkov je prešvoh:((. Če primerjate PP in Brevi v debelini konstrukcije vam bo takoj jasno o čem govori. Jaz osebno vam ne priporočam!:kuza:

(odgovor članu urskakr)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?