|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje nujno
4.1.2015 0:32:14   
hribovkati
danes sem ugotovila, da sem pozabila oddati vlogo za otroški dodatek in za vrtec. kaj mislite, se bodo zadeve dale urediti za nazaj?
ne me kregat, vem sem neogovorna, sam zdej je kar je..
Skrbi me predvsem zaradi vrtca, da mi ne bi nabili polne cene.

Hvala za vse odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje nujno
4.1.2015 7:58:38   
caramel
Za nazaj se žal skoraj gotovo ne bo dalo nič urediti...
Bo pa zdaj potrebno bit še pazlivejši - nove odločbe se bodo izdajale za dobo enega leta in ne bodo potekle vsem istočasno (kot je bilo to sedaj)...

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje nujno
4.1.2015 10:30:36   
respect

IZVIRNO SPOROČILO: hribovkati

danes sem ugotovila, da sem pozabila oddati vlogo za otroški dodatek in za vrtec. kaj mislite, se bodo zadeve dale urediti za nazaj? ne,se ne da
ne me kregat, vem sem neogovorna, sam zdej je kar je..

Skrbi me predvsem zaradi vrtca, da mi ne bi nabili polne cene. Na žalost bodo

Hvala za vse odgovore.


(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje nujno
4.1.2015 10:44:50   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: hribovkati
danes sem ugotovila, da sem pozabila oddati vlogo za otroški dodatek in za vrtec. kaj mislite, se bodo zadeve dale urediti za nazaj?


Kdaj si nazadnje dala vlogo? Predlani decembra ali lani avgusta?

Če si predlani decembra, potem si zamudila in čim prej oddaj vlogo, da bo zamude samo za en mesec.

Če si oddajala lani avgusta, ti odločba še velja.


(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje nujno
4.1.2015 16:12:21   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: hribovkati
danes sem ugotovila, da sem pozabila oddati vlogo za otroški dodatek in za vrtec. kaj mislite, se bodo zadeve dale urediti za nazaj?


Kdaj si nazadnje dala vlogo? Predlani decembra ali lani avgusta?

Če si predlani decembra, potem si zamudila in čim prej oddaj vlogo, da bo zamude samo za en mesec.

Če si oddajala lani avgusta, ti odločba še velja.




če si oddajala avgusta, ti oboje velja. če pa bi morala decembra, boš en mesec brez OD, za januar pa boš plačala polno ceno vrtca.

na žalost se za nazaj ne da urejati

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprašanje nujno
6.1.2015 15:55:17   
ma19teja
Živjo, tudi jaz sem te sreče, da sem pozabila.user posted image Nesla sem takoj v petek 2.1., pa niso hoteli vzeti za nazaj. Velja za naslednji mesec. No vsaj za tiste, ki imate še vrtec... tam se zadeva na srečo še da urediti, da ne bo polna cena.

Me pa zelo zanima, kam bo šel zdaj ves ta denar od naših otrok (vsaj na našem CSD-ju nas je kar dosti "malomarnežev").... tajkunom, ki pa pokradejo, pa ni treba nič vračat.... joj sem tako besna, sem se mogla mal spihat...

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprašanje nujno
6.1.2015 18:05:11   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: ma19teja
ŽiNo vsaj za tiste, ki imate še vrtec... tam se zadeva na srečo še da urediti, da ne bo polna cena.

Dvomim, da bo to držalo.

V našem vrtcu je cel december viselo obvestilo, da starše opomni na oddajo vloge, ravno zaradi tega, ker če se rok zamudi, ni mogoče nič narediti.

No, po drugi strani pa imaš pravzaprav prav, da se ne tudi v primeru zamude ne plača polna cena. Tudi 'polni' plačniki namreč ne plačajo celotne ekonomske cene, ampak samo 80 % nje. Ostalih 20 % v vsakem primeru krije pristojna občina. user posted image


Verjetno so na malo boljšem tisti, ki uveljavljajo 'samo' otroški dodatek kot tisti, ki tudi znižano plačilo vrtca.

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprašanje nujno
6.1.2015 19:05:36   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ma19teja

Živjo, tudi jaz sem te sreče, da sem pozabila.user posted image Nesla sem takoj v petek 2.1., pa niso hoteli vzeti za nazaj. Velja za naslednji mesec. No vsaj za tiste, ki imate še vrtec... tam se zadeva na srečo še da urediti, da ne bo polna cena.

Me pa zelo zanima, kam bo šel zdaj ves ta denar od naših otrok (vsaj na našem CSD-ju nas je kar dosti "malomarnežev").... tajkunom, ki pa pokradejo, pa ni treba nič vračat.... joj sem tako besna, sem se mogla mal spihat...


Na koga si besna....na tajkune, na CSD ali sama nase.....?user posted image

Cel december je čas, da se vloži vloga......so različni načini: preko neta, odneseš na CSD ali pa pošlješ priporočeno......

En rok mora biti vseeno postavljen......in če je človek tako zelo odvisen od teh denarnih prejemkov oz. subvencij, skoraj ne sme na rok pozabiti....če pa to dela človek zgolj zato, ker je to njegova pravica pa mora vzeti v zakup, da ga njegova pozabljivost pač stane.....

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vprašanje nujno
6.1.2015 19:39:49   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: ma19teja

Živjo, tudi jaz sem te sreče, da sem pozabila.user posted image Nesla sem takoj v petek 2.1., pa niso hoteli vzeti za nazaj. Velja za naslednji mesec. No vsaj za tiste, ki imate še vrtec... tam se zadeva na srečo še da urediti, da ne bo polna cena.

Me pa zelo zanima, kam bo šel zdaj ves ta denar od naših otrok (vsaj na našem CSD-ju nas je kar dosti "malomarnežev").... tajkunom, ki pa pokradejo, pa ni treba nič vračat.... joj sem tako besna, sem se mogla mal spihat...


Prekleta država!

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vprašanje nujno
6.1.2015 20:05:32   
ma19teja
Se strinjam nek rok mora biti, in ja jezna sem sama nase...vem, da je cel mesec čas...žal sem imela zdravstvene težave s sinom in ko se treseš za zdravje otroka, razmišljaš samo o tem.

Lahko bi vsaj odbili za 1-2 dni, kolikor si pač zamudil, ne pa za cel mesec. Ampak to je naša ljuba država user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vprašanje nujno
6.1.2015 20:14:19   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ma19teja

Se strinjam nek rok mora biti, in ja jezna sem sama nase...vem, da je cel mesec čas...žal sem imela zdravstvene težave s sinom in ko se treseš za zdravje otroka, razmišljaš samo o tem.

Lahko bi vsaj odbili za 1-2 dni, kolikor si pač zamudil, ne pa za cel mesec. Ampak to je naša ljuba država user posted image


Samo da je s sinom vse v redu. Boste preživeli en mesec ali ne?

V takih primerih je lepo in vljudno, da se ob vseh pametnih telefonih pokliče, pove, kakšen problem imaš in če se le da, ti v takih izredih razmerah ugodijo, vsaj po mojih izkušnjah. Noben "birokrat" v nobeni državi ne bo ugibal, če ima kdo poseben razlog za zamude.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vprašanje nujno
6.1.2015 20:26:33   
Neza007
Hej, moji sestri se je to letos zgodil, ker je avtomatično mislna da je tretji otrok zastonj in da ni treba dat nobene vloge. Žal so ji nabil polno ceno, vem da je plačala 600 evrov, zej pa nevem veretn je to za dva meseca. Denarja ji niso vrnili, pa čeprav je potem oddala vlogo in pač povedala svojo zmoto.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vprašanje nujno
6.1.2015 20:37:55   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ma19teja
Se strinjam nek rok mora biti, in ja jezna sem sama nase...vem, da je cel mesec čas...žal sem imela zdravstvene težave s sinom in ko se treseš za zdravje otroka, razmišljaš samo o tem.

V takih primerih je lepo in vljudno, da se ob vseh pametnih telefonih pokliče, pove, kakšen problem imaš in če se le da, ti v takih izredih razmerah ugodijo, vsaj po mojih izkušnjah. Noben "birokrat" v nobeni državi ne bo ugibal, če ima kdo poseben razlog za zamude.


Če iz opravičljivih in utemeljenih razlogov nisi mogla ne ti ne tvoj partner oddati vloge pravočasno, se tudi kasneje oddana vloga lahko šteje kot pravočasno oddana. Seveda je presoja o tem v pristojnosti uradnika.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vprašanje nujno
6.1.2015 20:41:26   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Neza007
Denarja ji niso vrnili, pa čeprav je potem oddala vlogo in pač povedala svojo zmoto.


Seveda ji niso vrnili, saj ni bila njihova krivda, ampak njena napaka.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vprašanje nujno
6.1.2015 20:45:15   
Neza007
Seveda razumljivo, da je bila njena napaka, sj itaq krivi sama sebe, kaj češ...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vprašanje nujno
7.1.2015 17:40:39   
hribovkati
evo, jaz pa sem mela full full srečo in sem lahko uredila za nazaj. Mi je rekla moja svetovalka na CSD-ju da sem imela srečo, ker so bili prazniki in še niso meli poknjižene vse pošte, če pa bi bila vsa pošta že poknjižena, pa ni šans da bi ni še vzela.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?