|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje o debatah
2.6.2009 8:44:39   
NEVA-1
Mal sem pogledala, pa nisem zasledila teme o tem in sicer, včasih je bila v moji ringaraji možnost: debate v katerih sodelujem, sedaj pa te opcije ne najdem, razen za vsak forum posebej, kar mi je pa sila nepraktično, saj si ne zapomnim v katerih forumih dajem odgovore, če mi lahko kdo pomaga oz. samo pove, če to še obstaja.

Hvala, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje o debatah
2.6.2009 9:03:09   
Anonimen
to tudi jaz pogresam.
edina varianta je, da ko kliknes na svoje ime zgoraj desno, ti jih nekaj pokaze, samo ne vseh...kolkor sem jaz nasla....user posted image

(odgovor članu NEVA-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje o debatah
2.6.2009 15:15:31   
NEVA-1
vsaj nekaj, ampak prejšni sistem mi je bil bolj všeč, se bo trba prilagajat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje o debatah
2.6.2009 22:17:01   
Jerneja_
Greste na moja RR, na desni strani imate Moje debate.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje o debatah
29.6.2009 21:44:46   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Greste na moja RR, na desni strani imate Moje debate.


Ja, ampak mislim da je mišljeno da lahko klikneš na debate v katerih sodeluješ. Tudi jaz to pogrešam. Prej je bilo lažje in bolj dostopno.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprašanje o debatah
29.6.2009 22:20:36   
Jerneja_
Greste na Moja RR na levi strani, kliknete, se odpre nova stran, na desni strani imate Moje povezave, v tem stolpcu imate tudi Moje debate, kliknete tja in odprejo se vam prav vse debate v katerih ste kdaj sodelovali.

Upam, da je to to, kar iščete? user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprašanje o debatah
30.6.2009 7:26:18   
Anonimen
Je ja tam kot je napisala Jerneja.

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprašanje o debatah
25.9.2009 20:17:48   
2.2.
jaz tudi to iščem, vendar je samo tista tema katero sem na novo odprla. kje so vse tiste debate kjer na sploh odgovarjam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vprašanje o debatah
25.9.2009 20:34:07   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Greste na Moja RR na levi strani, kliknete, se odpre nova stran, na desni strani imate Moje povezave, v tem stolpcu imate tudi Moje debate, kliknete tja in odprejo se vam prav vse debate v katerih ste kdaj sodelovali.

Upam, da je to to, kar iščete? user posted image

Ne, to so same debate, ki sem jih začel, ne pa vse debate v katerih sodelujem!! Jaz tudi to pogrešam... Poleg tega, vsakič, ko ta tretjič kliknem pokaži naslednjih 5 debat, se mi ne odprejo nove ampak se samo ponavljajo....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vprašanje o debatah
28.9.2009 21:57:37   
Jerneja_
Tole bo tisto, kar ve iščete:

Moja RR - kliknete forum - imate debate v katerih sodelujem in debate, ki sem jih zače - če kliknete prikaži nasl. 5 se vam odprejo nove. Tu bi morale najti vse vaše debate.

Sporočite mi, če je to to, kar iščemo?user posted image

lp

Jerneja

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?