|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje za iste, ki ste pred kratkim rodile...
25.4.2006 14:59:32   
Anonimen
Kako poteka dan od zjutraj naprej v Ljublanski porodnišnici na oddelku. Prosim za čimbolj natančen potek. Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje za iste, ki ste pred kratkim ro...
25.4.2006 15:06:23   
Anonimen
Ob 7ih postiljanje postelj, merjenje temperature, nega otročkov
ob 8ih (al pa malo prej) zajtrk
okol 10ih vizita (je pa zelo različno - odvisno od zdravnika do zdravnika)
12ih kosilo, potem počitek
vmes še predaja službe
14ih merjenje temperature (popoldanska smena)
15-18ih obiski
18.30-19ih večerja
20.45-21 predaja službe

Upam da sem ti kaj pomagala. Je pa tako da dopoldan (okol 9ih) enkrat nosijo še mleko in čaj, pa popoldan tud še enkrat (okol 18ih).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje za iste, ki ste pred kratkim ro...
25.4.2006 17:01:13   
eya
Viziti sta dve-za novorojenčke in za mamice posebej, večerja je bila pa vedno ob 6ih, ob nedeljah je pa že ob pol 6ih. Pa obiski so od 3-6ih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje za iste, ki ste pred kratkim ro...
26.4.2006 21:08:48   
balaena
to z obroki je pomojem odvisno od oddelka in sobe (zacetek ali konec hodnika). pa se od vizite, seveda. pri nas je bilo tako-tako. malo mesano. enkrat je vizita zamujala, pa je potem tudi kosilo ful bolj pozno bilo.

zakaj te pa v bistvu sploh zanima?

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje za iste, ki ste pred kratkim ro...
17.5.2006 12:54:33   
Anonimen
Mene pa zanima, ali za novopečenega očkota res ni možnosti, da bi kaj dlje bil pri mamici in dojenčku? In kako hitro po porodu odpokajo očkota domov?

(odgovor članu balaena)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprašanje za iste, ki ste pred kratkim ro...
17.5.2006 13:00:25   
TVN
V porodni sobi si 3 ure po porodu, če je seveda vse o.k. Do takrat je tudi očka lahko s tabo. No, včasih malce zamižijo (če so prijazne sestre in nimajo gneče) in podaljšajo nekaj minut, tako smo bili mi skoraj 3,5 ure v porodni skupaj (rodila sem ob 6.10 zjutraj). Potem greš na oddelek, očka pa domov (proslavljat). Isti dan te že lahko obišče in potem vsak dan, ko si tam.


_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprašanje za iste, ki ste pred kratkim ro...
17.5.2006 16:59:30   
Anonimen
Se pravi da nima nobenih privilegijev pri obiskih in mora priti samo takrat, ko je določen čas za obiske? To je pa kar mal škoda. No pa bomo že preživeli. Jaz ga bi kar skoz mela zraven. Se mi zdi, da so moški že tako malo prikrajšani....

(odgovor članu TVN)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprašanje za iste, ki ste pred kratkim ro...
17.5.2006 22:02:44   
petja
Moj dragi je bil lahko dlje pri nama. Zaradi dovoljenja pediatrinje, pa cimra se je strinjala.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?