|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrednost darila za poroko?
10.8.2006 21:27:55   
soncicaT
Kmal grem na poroko, pa me zanima, koliko dat za darilo?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrednost darila za poroko?
10.8.2006 21:29:09   
ona
dobra varianta je denar,daje pa se 100 eurouser posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrednost darila za poroko?
10.8.2006 21:32:41   
soncicaT
Mladoporočenca ne želita denarja....dasta dosti na simboliko.

Kaki predlogi?user posted image

Lp

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrednost darila za poroko?
10.8.2006 21:45:51   
Anonimen
Jaz pa mislim, da je za poročno darilo, če daš denar 100 evrov odločno premalo. Konec koncev moraš računat, da gresta najmanj dva in da en takšen poročni meni s piškoti in pecivom vred glih ni poceni. To se pravi, da je fino, da si plačaš nekako hrano in pijačo, nekaj pa morata od tega imeti še ženin in nevesta.
Glede predlogov pa tako. Malo se pozanimaj kaj potrebujeta in kaj že imata. Če nimata še nič, pride vse ša kako prav.

LP in lepo se imejte na ohceti

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrednost darila za poroko?
10.8.2006 21:53:35   
soncicaT
Od gospodinjskih aparatov imata VSE..

Samo zdaj 40.000, 50.000 dajat, če greva samo dva + dojenček, se pa meni zdi 2much?!

25.000-vrednost bo čisto dovolj...razmišljam o kaki masaži in romantični kopeli za oba...đ

Saj pa nisem priča, haloo..user posted image

Poleg tega ji bom prinesla 5kg keksov (spekla jih bo moja sorodnica).

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrednost darila za poroko?
10.8.2006 22:12:48   
tinka-pepa
...meni se zdi 100eur zelo veliko denarja...še gre to za prijatelje oz. ne bljižnje sorodnike, jaz sem se poročila res da pred 4 leti pa sma kar od nekaj ljudi dobila denar in na par 20.000--sem bila več kot zadovoljna....nisem pričakovala

če že računaš koliko se poje in popije...meni nek dober je 5000 na osebo to je z pijačo...

veliko parov da veliko na takšne darilne bone kot si omenila...masaža, vikend paket v kakšnih toplicah in podobno, kak polet z balonom...

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrednost darila za poroko?
10.8.2006 22:16:13   
Jacqueline
Če dobro poznaš njun okus, potem lahko kako sliko ali kak drug umetniški izdelek. Drugače pa kaka posebna masaža, da se bosta malo razvajala!!!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrednost darila za poroko?
10.8.2006 22:48:27   
Anonimen



Jaz dajem,odkar sem zaposlena za družinske člane in pa ko sem bila priča po 50000 SIT, svojim kolegom in znancem,ki mi ne pomenijo nevem koliko pa okoli 25-30000 SIT.Odvisno.Manj je za poroko po mojem premalo.



(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrednost darila za poroko?
11.8.2006 9:10:39   
mateja 26
Meni se zdi 100 evrov preveč.Sploh pa jaz ne dajem denarja,ampak kaj kupim,max. za 20000.

lp
mateja

< Sporočilo je popravil puncica -- 12.9.2006 21:22:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrednost darila za poroko?
11.8.2006 9:36:54   
soncicaT
Ko imaš enkrat familijo in živiš čisto sam, z visoko najemnino, brez pomoči taščic, pa staršev, ko gledaš na vsak tolar...je kar veliko 40.000 dat za eno darilo.

A mogoče katera ve, kje bi nabavila kak bon za kako masažo, kopanje v dvoje v Mariboru..kaka št bi bila dobrodošla.

Lp

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrednost darila za poroko?
11.8.2006 10:29:49   
Samoyedka
Se podpišem pod Matejo.

Drugače pa v Mariboru ima sigurno Fontana kaj uporabnega. Pa saj verjetno ni treba, da je v Mariboru- pozanimaj se v kakšnih zdraviliščih, ker jih ima že večina bomba programe (romantične kopeli, razne masaže itd.). Saj ne rabiš potem se vozit tja, da plačaš zadevo, ti pošljejo predračun. Pa v Portorožu imajo tajsko masažo...imaš ogromno možnosti.


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vrednost darila za poroko?
11.8.2006 18:17:39   
tosja
Se strinjam s tabo, da pretiravat ni trebauser posted image
v Mb bi ti namesto FONTANE priporočala HABAKUK ker je vseeno bolj nobel (ni pa kaj velik dražji), saj na F pa že skoraj vsak gre.
Ali pa mogoče ca.45 min vožnje OLIMJE - nov hotel SOTELIA (LAHKO IZBIRAŠ MED FUL RALIČNIMI MASAŽAMI, TUDI CENE SO MISLIM DA OD 7000 SIT NAVZGOR), žal pa nimam naslova, pa ga ni težko najti.
Malce preglej, pa mogoče dobiš idejo.
lp, tosjauser posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vrednost darila za poroko?
14.8.2006 21:14:22   
tina104
Meni se tudi 100 evrov ne zdi premalo! Priča že da več, ostali pa po mojem tudi manj, kaj pa vem.

V MB imajo masaže in take sprostitvene kopeli ter savno za dva tudi tu:

Oaza miru, Skrita ulica 5
www.oazamiru.com

in v Gostilni in motelu pri Lešniku, Dupleška cesta 49, MB; Brezje
02/4712322
www.gostilna-motel-lesnik.si



Ne poznam sicer, če je v redu, ker še nisem bila, sem pa gledala njihovo reklamno zloženko.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vrednost darila za poroko?
14.8.2006 21:36:40   
tinaaja
Midva sva navdusena na kompletom malih skodelic za espreso od rosenthala - so love cups, v bistvu namenjene prav za poroko. Cena je 27000sit, kar je drago, ampak 1. je rosenthal in dozivljenski spomin (ce ga cuvas, da se ne razbije) in 2. nama super sibolika. Slacki sta skupaj na enem podstavku - dve osebi v enem user posted image  Men je carsko!
Dobis v filipovem dvorcu.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vrednost darila za poroko?
14.8.2006 21:54:54   
Anonimen
Oh jezus, a zdej je pa 100 evrov premalo? Mater, takim, ki tako razmišljajo, še toliko ne bi dala. Eni si pač ne morejo privoščiti in dajo (za) toliko kolikor lahko in kar dajo, dajo iz srca. In tudi ne vabijo vsi na poroko zato, da bojo scuzali svate za denar, ampak ker želijo s povabljenimi deliti svojo srečo.
SoncicaT, meni se zdi kak darilni bon v kakih toplicah super darilo, na simboliko se pa ne spoznam, tako da nimam predloga. Midva sva pred kratkim, ko se je poročila moja prijateljica, dala za darilo vrednostni darilni bon za Terme Krka. Nisva jima midva želela določit, kaj si bosta privoščila, zato sva vzela darilni bon za wellnes center v vrednosti 20.000 in si lahko sama izbereta, kaj si bosta za to privoščila tam. V MB pa ne poznam nič.

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vrednost darila za poroko?
14.8.2006 23:21:14   
frrrr
men se tut zfi vrednost darila med 20 in 30 jurji čist dobro darilo... za sorodnike in res najboljše prijatelje verjetno nameniš več
 midva se tut odpravljava na poroko in sem tudi razmišljala o kakšni masaži za dva ali kopeli + kakšen majhen spominček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vrednost darila za poroko?
16.8.2006 12:15:46   
jasnika
soncnicaT, v zrečah imajo ful fajno kopel za dvauser posted image , zraven pa še šampanjec, časa pa maš še toliko da se lahko lepo pocartaš tamuser posted image user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vrednost darila za poroko?
16.8.2006 13:14:25   
soncicaT
Tako..rezervacija plačana.

Dobila bosta Romantične sanje v Olimju + kosilo v hotelu...skupaj 26.000sit. Plus kekse ki jih bo spekla moja sorodnica...romantična kopel+šampanjec, masaža s toplimi kamni zanj, čokoladna kopel zanjo in na koncu kopanej v bazenih.

Tako da menim da bo dovolj.

A veste da se mi je zaluštalo iz v podčetrtek..user posted image

Pa hvala vsem za predloge!

< Sporočilo je popravil soncicaT -- 16.8.2006 13:16:08 >

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vrednost darila za poroko?
21.8.2006 13:54:03   
LUNA06
Evo sm bila malo prepozna, ampak ravno te romantične sanje v Olimlju sem ti želela predlagat, mi smo to kupili eni družinksi prjatlci za 40 let, pravi, da je blo božansko, tko da si zadela u polno.

Drugače pa...Mateja 26, ti res misliš da je 750.000 dost za poroko?????
More bit pa hudo skromno.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vrednost darila za poroko?
24.8.2006 17:11:57   
Poka
Če pa to ni dost, pol pa js ne vem če se bom kdaj poročila. 

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vrednost darila za poroko?
27.8.2006 7:37:41   
Naja30
Seveda je dost, razen če se hočeš preseravat.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vrednost darila za poroko?
28.8.2006 13:00:29   
LUNA06
Če imaš veliko žlahto in nekaj prjatlov (skupaj cca 90 ljudi) že gostilna pride 400-500 čukov.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vrednost darila za poroko?
28.8.2006 13:33:45   
koala

IZVIRNO SPOROČILO: LUNA06

Drugače pa...Mateja 26, ti res misliš da je 750.000 dost za poroko?????
More bit pa hudo skromno.


Midva sva za najino poroko + poporočni piknik plačala manj kot 750.000.
Pa je bila sanjska, poroka namreč.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vrednost darila za poroko?
28.8.2006 13:48:06   
LUNA06
Ja pol pa res ne vem kako vam to rata, in kolk je bla gostilna , za kolk ljudi?
Bom povedala konec septembra kok nas je zares pršlo.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vrednost darila za poroko?
28.8.2006 20:51:18   
Naja30
Malo časa si vzameš in poiščeš kaj poceni in dobrega. Saj vse pa le ni tako zasoljeno. obstajajo še gostilne z normalnimi cenami. In v skoraj vsaki se zmeniš, da sam prineseš pecivo, če imaš srečo pa še kakšno pijačo, npr. vino.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?