|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec Trnovo v Ljubljani
12.11.2004 10:30:58   
žogica marogica
Pozdravljene
Ker se bomo v roku 1 leta selili, bom morala našega nadebudneža prepisati v drug vrtec.:(:(
Zanima me ali ima katera kakšne informacije o vrtcu Trnovo (pri OŠ Trnovo)- izkušnje, mnenja, opremljenosti,..., saj bi rada poiskala dobro zamenjavo za sedanji vrtec (Rožnik) s katerim smo zelo zadovoljni in ne bi rada našemu fantu povzročila prevelikega stresa.

Hvala že vnaprej za vsak podatek :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vrtec Trnovo v Ljubljani
14.11.2004 23:25:02   
sonja-10
Moj starejši je hodil v vrtec Trnovo in zdaj je na OŠ Trnovo. Bil je zadovoljen, rad je hodil v vrtec, zelo navezan je bil na vzgojiteljici in zdaj v šoli je podobno. V vrtcu je hodil v heterogeno skupino. Veliko so hodili na izlete, v skupini so imeli več domačih živali (ribe, hrčke, morske prašičke), likovne delavnice in zelo veliko so bili zunaj, kar mi je bilo zelo pomembno. Upam, da je še vedno tako, ker imam še enega kandidata za ta vrtec. Če te še kaj zanima, vprašaj.
LP, Varja

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vrtec Trnovo v Ljubljani
15.11.2004 13:09:07   
žogica marogica
Hvala Varja

Sem že mislila, da na forumu ni nobene, ki bi kaj vedela o tem vrtcu.
Saj veš kako je, takoj si malo bolj pomirjen, če še od koga drugega izveš kaj pozitivnega.
Omenila si heterogeno skupino - v kakšnem smislu?

Pozdravček

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vrtec Trnovo v Ljubljani
15.11.2004 16:49:14   
sonja-10
Heterogena skupina je bila sestavlena iz 3 do 7-letnikov. Zdaj po novem do 6letnikov. Sama takšne skupine nisem iskala, sem bila pa zelo zadovoljna, ker jo je imel priložnost izkusiti. Vse je sicer odvisno od vzgojiteljic, ampak to je bila zelo prijateljska skupina, brez pretepov in prepuščanja otrok "džungli" življenja. Starejši so pomagali skrbet za mlajše, mlajši so velike občudovali in jih hoteli posnemati. In ko je šestletnik rekel štiriletniku naj si poskusi sam obleči kaj, ali zavezat čevlje, je bilo to trikrat bolj spodbudno, kot če bi mu to naročila jaz. Starejši so prevzemali manjše odgovornosti, kar pa tudi ni slabo. Vzgojiteljica je crkljala jokajočega fantka, pa je padla druga punčka in ker je imela vzgojiteljica preveč dela, jo je pocrkljala starejša deklica. Za socializacijo se je ta skupina izkazala za krasno. In seveda vsa čast dvema zelo različnima vzgojiteljicama, ki pa sta se odlično dopolnjevali.
LP, Varja

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vrtec Trnovo v Ljubljani
21.11.2004 17:25:13   
sonja-10
Ja, naš vrtec je na Kolezijski. Kam pa sodijo pa ne vem. Skratka, jaz sem bila zadovoljna in upam da bom v drugo tudi.
LP, Varja

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vrtec Trnovo v Ljubljani
30.11.2004 17:23:30   
muši
Tudi moja hči obiskuje vrtec Trnovo (Kolezijska ul.), je v homogeni skupini. Ta vrtec je super: dobra hrana, super vzgojiteljice, super program. Skratka hči zelo rada obiskuje vrtec.

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vrtec Trnovo v Ljubljani
4.12.2004 18:22:54   
žogica marogica
Še eno vprašanje imam.
Ko bomo menjali skupino bo naš mali star 4 leta in me zanima ali so skupine zelo polne (sedaj jih je 17, čeprav bi jih lahko bilo več).

Hvala za dosedanje odgovore
Pozdravček

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vrtec Trnovo v Ljubljani
5.12.2004 18:37:43   
sonja-10
To pa bolje, da ti odgovori Muši, jaz sem že malo pozabila. Moj je zdaj star že 9,5 let in je že predaleč za številke.
LP, Varja

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?