|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec za februarske otroke
10.6.2009 8:47:17   
sonce21
Pozdravljeni!

Zanima me, ali ste starši otrok, ki so rojeni februarja le tega dobili? Pri nas je tako, da sem včeraj dobila odgovor, da so nas zavrnili (vrtec bi potrebovala januarja 2010). Po pogovoru z ravnateljico mi je dejala, da izpolnjujem vse pogoje za vpis v vrtec (1. starosna skupina), vendar mi ne morejo izdati odločbe za leto 2010. Smo na 2. mestu (od 8) čakalne liste. Rekla mi je, naj si za tistih paruser posted image (9 mesecev!!!!!) poiščem privat varstvo, oz. naj pridem oktobra ali novembra da vidi, če se da kaj naredit. Zdaj se pa naj tresem, če se me bojo konec leta usmilili in me vzeli.
Pa še to: ima kdo kakšno kontaktno številko na Ministrstvu za šolstvo, da preverim, če je to res!!

Hvaležna bom za vse informacije!

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 8:59:24   
symona
Zdravo!

Tudi jaz sem rodila februarja, sem dala vlogo za vrtec in sem dobila odobreno.

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 9:30:48   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: sonce21

Pozdravljeni!

Zanima me, ali ste starši otrok, ki so rojeni februarja le tega dobili? Pri nas je tako, da sem včeraj dobila odgovor, da so nas zavrnili (vrtec bi potrebovala januarja 2010). Po pogovoru z ravnateljico mi je dejala, da izpolnjujem vse pogoje za vpis v vrtec (1. starosna skupina), vendar mi ne morejo izdati odločbe za leto 2010. Smo na 2. mestu (od 8) čakalne liste. Rekla mi je, naj si za tistih paruser posted image (9 mesecev!!!!!) poiščem privat varstvo, oz. naj pridem oktobra ali novembra da vidi, če se da kaj naredit. Zdaj se pa naj tresem, če se me bojo konec leta usmilili in me vzeli.
Pa še to: ima kdo kakšno kontaktno številko na Ministrstvu za šolstvo, da preverim, če je to res!!

Hvaležna bom za vse informacije!

LP



Malo brez veze je, da se sekiraš za pol leta naprej. Jeseni otroke izpisujejo, ker so bolani in starši kar obupajo in se naredi prostor. Moj je sicer začel septembra, ampak so decembra, januarja in februarja dobili še 3 nove. Če pa si druga v vrsti pa se sploh ne obremenjuj in rajši uživaj porodniško.

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 9:33:57   
Šaki
ma je ze razumem res.ker men gre to res na ku.rac k vsi pa res niso jeseni rojeni zaboga,nouser posted image user posted image

jz sm dobla odbito..
čakam pam seveda na jesen če bo kaj placa da jo vpišem pol po novem kletu..al kokr bo že,...

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 9:49:22   
Onasiss
Moja je tudi rojena februarja pa smo 6. na čakalni listi. Imela je sicer zadostno število točk za vpis in ker jih je imelo še nekaj otrok so upoštevali kot dodatni kriterij starost otroka. Sem klicala v vrtec in ne kaže prav obetajoče. Še vedno pa čakam, da bo gospod župan (sem iz ljubljanske občine) kaj naredil.
No skratka zdi se mi diskriminatorno, ker ima moj otrok, ker je rojen februarja manj pravic kot tisti, ki je rojen januarja. Samo nimaš kaj zakon je pač tak.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 9:53:41   
sonce21
saj to je ja, ko do konca nebom vedela ali bomo imeli prosto mesto ali ne. Ob vsem tem sem pa še najbolj jezna, ko mi je ta ravnateljica rekla, da bi mogla malo prej rodit, pa nebi bil noben problemuser posted image user posted image user posted image user posted image . gre se samo za teh 15 dni v januarju, ko mi poteče porodniška in so me zato dali na čakalno listo. Zdaj pa že pol ure kličem na Ministrstvo pa mi noben ne dvigne telefonauser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 9:54:44   
Onasiss
Iz katere občine prihajaš?

_____________________________

So what....

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 9:58:53   
sonce21
mlea - kateri zakon?

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 9:59:46   
sonce21
štajerska okolica, nebi se rada izpostavljalauser posted image

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 10:06:45   
Onasiss
No u bistvu pravilnik za sprejem otroka v vrtec.

_____________________________

So what....

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 10:10:38   
Onasiss
Aha torej vsak vrtec - to lahko preveriš na njihovi spletni strani, ima ima pravilnik za sprejem otroka v vrtec.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 10:33:56   
sonce21
mlea, hvala, sem že našla.user posted image Bom na podlagi tega napisala pritožbo. 

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 10:35:57   
sonce21
Sem pa na ministrstvu dobila odgovor, da so ravnali prav in da naj čakam do konca leta in na usmiljenje ravnateljice, da nas vzame - toliko za informacijo.

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 14:27:12   
Šaki
ja to je KATASROFA... ma dj no a zdj nj pa jz prej rodim da bo mali mel frej v vrtcuuser posted image user posted image user posted image
jz samo upam da kdo od takih ki so na takih položajih tole bere...

raje plačam več vrtca pa da se novi nardijo kot da je drugi zastonj.no...mislmuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vrtec za februarske otroke
10.6.2009 16:23:15   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: symona

Zdravo!

Tudi jaz sem rodila februarja, sem dala vlogo za vrtec in sem dobila odobreno.


tudi jaz - v MOL

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vrtec za februarske otroke
11.6.2009 0:24:59   
blak


Glej, morda boš čisto normalno prišla na vrsto, saj je možno, da so nekateri otroci vpisani v več vrtcev, pol pa se starši odločijo, kam ga vpišejo. Tako je čisto mogoče, da bosta dva otročka iz vaše skupine pristala v kakem drugem vrtcu, in voila' tvoja pupika bo pa  sprejeta.
No, tako da veste, da taki scenariji niso redki...user posted image , zato ne takoj obupat.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vrtec za februarske otroke
11.6.2009 8:41:10   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: sazi


IZVIRNO SPOROČILO: symona

Zdravo!

Tudi jaz sem rodila februarja, sem dala vlogo za vrtec in sem dobila odobreno.


tudi jaz - v MOL

A letos? In imata še kakšnega otroka?????

_____________________________

So what....

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vrtec za februarske otroke
11.6.2009 9:46:37   
tojeto1
Kva pa naj jaz rečem, k sem rodila konec aprila in mojo vlogo sploh ne bodo obravnavali, ker sem kao zamudila 8 dni. Halooo! Če sem pa rodila po 15. aprilu.
No, tko da ''lahko dobim'' vrtec šele septembra 2010, pa še dodatnih 10 točk mi ne pripada za zavrnitev otroka, ker ga niso obravnavali.
DISKRIMINACIJA!!
Jaz pa moram v službo marca 2010. Kam naj dam otroka??

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vrtec za februarske otroke
11.6.2009 12:19:10   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: sazi


IZVIRNO SPOROČILO: symona

Zdravo!

Tudi jaz sem rodila februarja, sem dala vlogo za vrtec in sem dobila odobreno.


tudi jaz - v MOL

A letos? In imata še kakšnega otroka?????

Ja, letos. Pašem med vaše februarčice, ampak ne sledim vašim preobsežnim debatam.
Je pa to 2. otrok in je imela 68 točk. Ravno včeraj mo imeli sestanek v vrtcu in je ena skupina taka, da jo bodo s septembrom počasi polnili z otroki, rojenimi jeseni 2008 in pozimi 2009.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vrtec za februarske otroke
11.6.2009 12:26:13   
Onasiss
sazi-vseeno se lahko vsaj občasno prideš pofočkat. Za kateri vrtec pa je to šlo? Napiši na zs.

_____________________________

So what....

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vrtec za februarske otroke
11.6.2009 12:40:41   
tinao
Našega tudi niso sprejeli. Ga sploh niso točkovali. En mesec preden bo dopolnil 11 mesecev bodo pa kao pogledali koliko ima točk in ga dali na čakalno listo oz. ga bodo sprejeli. Takrat itak ne bo nič prostega. user posted image
Ne vem kam ga bomo dali ko bo treba v službo.

Sicer pa zakon določa, da mora dopolniti 11 mesecev v šolskem letu in ne 1.9.

Lp, Tina

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vrtec za februarske otroke
11.6.2009 12:47:00   
krokos
Tudi jaz sem rodila februarja (letos) in so nama v vrtcu rekli, da ga bodo vpisali samo evidenčno (to pomeni, da so samo v en zvezek napisali podatke), da pa drugo leto, ko bom šla v službo nikakor ne bo prišel v vrtec, ampak naj si kar začneva iskati privatno varstvo. To je šele diskriminacija! In pa podpiranje dela na črno!

(odgovor članu tinao)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vrtec za februarske otroke
11.6.2009 13:15:39   
sazi
Kot rečeno, je bila naša mala sprejeta. So mi pa ob oddaji vloge marca rekli, naj ne računam na mesto v tem šolskem letu in sem se že čisto sprijaznila, iskala druge varuške, potem pa so me prijetno presenetili. Očitno je bilo toliko podobnih vlog, da se jim je fino izšlo s številom takih malih in so oblikovcali tako skupino.
Sem pa zato za sina, ki je v istem vrtcu čakala na mesto zelo dolgo - vlogo oddala aprila 2007 (ravno zamudila komisijo), sprejet je bil pa decembra 2008, star skoraj 3 leta.

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vrtec za februarske otroke
11.6.2009 15:49:21   
sonce21
IZVIRNO SPOROČILO: krokos

Tudi jaz sem rodila februarja (letos) in so nama v vrtcu rekli, da ga bodo vpisali samo evidenčno (to pomeni, da so samo v en zvezek napisali podatke), da pa drugo leto, ko bom šla v službo nikakor ne bo prišel v vrtec, ampak naj si kar začneva iskati privatno varstvo. To je šele diskriminacija! In pa podpiranje dela na črno!


To so tudi meni rekli, ampak se ne dam. Tako dolgo jim bom gnjavila, da se me bojo naveličali in se me usmililiuser posted image .

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vrtec za februarske otroke
11.6.2009 21:20:23   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Kva pa naj jaz rečem, k sem rodila konec aprila in mojo vlogo sploh ne bodo obravnavali, ker sem kao zamudila 8 dni. Halooo! Če sem pa rodila po 15. aprilu.
No, tko da ''lahko dobim'' vrtec šele septembra 2010, pa še dodatnih 10 točk mi ne pripada za zavrnitev otroka, ker ga niso obravnavali.
DISKRIMINACIJA!!
Jaz pa moram v službo marca 2010. Kam naj dam otroka??



Jaz pa sem sina vpisala pred rojstvom user posted image user posted image user posted image Smo imeli 15.1. že vpis in sem kar oddala vlogo s svojimi podatki......Rodila 19.1. (jim takoj sporočila ime, priimek) in je sprejet....ga čaka mesto do januarja 2010.....

Če ga takrat nebi vpisala, pa nebi dobili vrtca....

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?