|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtna garnitura
12.3.2008 12:32:47   
livia
Iščem kakšno pametno vrtno garnituro z raztegljivo mizo, klopjo in par stoli.
Rada bi tudi tam material, da je lahko skoz na dežju in snegu. Se pravi non-stop zunaj.
Kaj predlagate, kje naj jo najdem in kak material naj bi to bil?
Pa po ugodni ceni seveda.
Kerin Povirk ima nekaj ful lepih stvari, samo noro drago.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtna garnitura
12.3.2008 12:45:37   
Anonimen
Bangkirai je najboljši, samo pušča iglice. Teak ali pa kakšen podoben tropski les. S časom vsi ti lesovi obledijo in postanejo sivkasti, lahko pa to preprečiš z vsakoletnim mazanjem z voski. So pa lahko stalno zunaj na dežju.

Kaj pa Merkur? Tam imajo kar spodobne zadeve. ALi pa Harvey Norman.

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtna garnitura
15.3.2008 12:41:53   
MARTINŠČICA
Kaj pa kovinska garnitura? Jaz razmišljam o taki. Jo ima katera?

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtna garnitura
21.2.2012 22:12:28   
laanaa
Pozdravljeni!

Kar se tiče materialov bi priporočila umetni ratan.

Pravkar smo kupili vrtno garnituro pri podjetju Škerjanc - zelo ugodno.
Za umetni ratan smo se pa odločili zato, ker je odporen na dež, vročino, tako da garniture ni potrebno posebej pospravljati.
Samo blazine znameš in je končano.

Mene so Škerjančevi prijetno presenetili, tako da jih kar priporočam.

Njihovo ponudbo si lahko ogledate kar na spletu www.skerjanc.com

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtna garnitura
14.3.2012 8:07:19   
anča banča
jaz bi tudi priporočala umetni ratan. mi imamo takšno, da se stoli popolnoma složijo pod mizo in vsak stol ima tabure- za mizo lahko sedi 8 odeb, miza je steklena. pozimi jo obdela sneg, poleti vročina, mapak je še vedno ista- črna.

(odgovor članu laanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtna garnitura
14.1.2017 20:15:22   
Ratan
Pozdravljeni,
vrtne garniture iz umetnega ratana lahko nabavite pri podjetju GO - GO d.o.o. Ratan
www.ratan.si in www.ratan-stoli.si
Vsi artikli so kvalitetni in ugodni

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtna garnitura
26.5.2021 20:10:53   
nakupek
Pozdravljeni, če iščete kvalitetne in ugodne vrtne garniture ali ležalnike, jih imajo na tej spletni trgovini: https://www.meganakupek.si/vrt-in-oprema/vrtni-lezalniki-in-pocivalniki/ Imajo vse za dom in vrt, pa tudi ostale dodatke za boljše življenje :)

(odgovor članu Ratan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?