|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsak mesec rahle črtice, a potem M
24.7.2014 15:21:55   
Anonimen
Pozdravljeni!

Zanima me vaše mnenje: že 2 leti se s fantom trudiva zanosit, a ne uspe. Za nama so spermiogram, hormonski testi, HSG in LPSC, vsi rezultati ok. Pred neplodnostno ambulanto se z nosečniškimi testi nisem ukvarjala, sem vedno dobila M. Potem pa sem s klomifenom in progesteronom dobila navodila, naj 14 dan po O naredim test, in če je negativen, neham s progesteronom, če je pozitiven, pa nadaljujem. In fora je v tem, da imam vsak mesec rahle črtice od 25. dne cikla naprej, ki je debelijo, nato pa ponavadi 31. ali 32. dan dobim M. Tudi ovulacijski testi so takrat pozitivni - vsak dan močnejši. Kaj mislite, kaj to pomeni? Vsak mesec se jajčece oplodi, potem pa nima dobrih pogojev pri meni? Kaj mi svetujete? Kakšne preiskave? V bližnji prihodnosti se mi obeta IVF, a sploh ima smisel?

No, kakršni koli odgovori mi bodo zelo v pomoč! Hvala in LP!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
24.7.2014 15:39:22   
chocolatecake
Priporočala bi ti, da greš naslednjič, ko vidiš črtico na domačem testu na urinski ali krvni test v laboratorij, da boš vsaj vedela pri čem točno si. Če si dejansko noseča, ali je test pozitiven zaradi česa drugega. Včasih navzkrižno reagira z drugimi hormoni v telesu in kaže lažen rezultat.
Katere teste delaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
25.7.2014 8:17:33   
Anonimen
One step pregnancy /ovulation test, iz ebaya, imajo nizek prag občutljivosti. ja, bom naslednjič kar na krvnega šla, da bom vedla, pri čem sem. Tnx;)

(odgovor članu chocolatecake)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
30.7.2014 9:58:09   
limonca*
Tudi jaz svetujem krvni test takoj po pozitivnem urinskem testu. Krvnega potem ponavljaj vsake dva dni, da vidiš če se vrednost podvaja.

Koliko pa jemlješ progesterona?

Mogoče bi preverila kakšne hormone - nekje 22 dan ciklusa, predvsem progesteron.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
30.7.2014 9:58:57   
limonca*
Aja, pa še to, včasih ti domači testi zaznajo kak drug hormon, tako, da mogoče je tudi to krivo za črtice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
19.9.2014 10:49:34   
lillith82
Imam popolnoma enak problem. Vsake par mesecev test pozitiven nato pride M. Ravno ta teden se spet ubadam s temi crticami. Sem ze sprasevala kje bi lahko naredila krvni test, pa ga menda v mojem koncu ne delajo. Do Lj mi je pa dalec. In zdaj cakam kaj se bo iz tega izcimilo. Danes imam se neko cudno vrtoglavico in neko kepo v zelodcu, ampak mislim da me malo ze psiha daje :P

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
20.9.2014 10:52:36   
MauMow
Ce imate po teh pozitivnih testih izjemno mocne M je to lahko razlog da imate tako zgodnje ss. Jaz sem en mesec imela tako M kot nikoli prej in nikoli po. Najprej zamujala 3 dni potem pa tako teklo iz mene in blo mal tkiva da sem prebrala da so to tako zgodnji ss. Lahko pa hormoni kaj narobe pokazejo.

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
1.10.2014 14:31:45   
lillith82
No da povem kaj se je z mojo črtico zgodilo...izginila je in razlog je bil zgodnji SS. To se mi je letos zgodilo že 4 ali 5X, le da nikoli prej nisem šla na pregled. Razlog naj bi bila pretanka sluznica. Glede tablet za debelitev sluznice sem skeptična, saj sem v vseh teh letih kar se s partnerjem trudiva za user posted image "požrla" že kar nekaj škatlic Clomida in Femare in očitno vsi tile hormoni name ne vplivajo ravno blagodejno. Izgleda da težav z zanositvijo po laparo in histeroskopiji nimam več, imam pa težavo z obdržanjem ploda. Obstaja še kaj razen krvomočnice da debeli sluznico? Vseeno bi raje najprej poskusila s čim naravnim, ker se na dolgi rok bojim posledic vseh teh zdravil.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
1.10.2014 14:46:45   
Tikie
lillith82 pa saj krvomočnica je naravna.Zakaj ne bi poskusila z njo?Kaj pa vitamin e?Kot dodatek k prehrani?Pa rman tudi dobro vpliva na to.
Upam,da vama rata čimprej in se obdrži do konca.

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
1.10.2014 15:47:22   
lillith82
Hvala Tikie :)
Ja malo čudno sem napisala in se res prebere kot da zame krvomočnica ni naravna, ampak nisem tako mislila :) krvomočnico sem začela piti, mislila sem če obstaja še kaj polega tega. No za E vitamin pa res nisem vedela da pomaga. To bom tudi probala :)


_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
1.10.2014 16:17:30   
zari
Za odebelitev sluznice bi naj pomagali poleg čaja krvomočnice, 5 brazilskih oreščkov na dan, ananasov sok, strok česna.

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
2.10.2014 6:52:08   
MauMow
lillith82 se mi je kar zdelo da imaš zelo zelo zgodnje ss. Držim pesti da uspeš urediti sluznico in da se nosečnost uspe obdržati!

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
2.10.2014 13:08:37   
limonca*
Klomifen tanjša sluznico tako da imaš verjetno to od tega.
Jemlji dabroston, progesteron, ultrogestan ali estimo - to je za debelitev sluznice. Ne bo škodilo.
Hkrati pa kak vitamin E, selen, q10, vitamin B12..

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vsak mesec rahle črtice, a potem M
9.10.2014 22:32:30   
lillith82
Punce hvala za odgovore :) ravno pred dnevi sem brala da veliko ljudem ki ne jejo zitaric, primanjkuje E vitamina. No jaz zaradi preobcutljivosti na gluten zitaric ne jem oz nic kar vsebuje gluten. Tako da sem ga ze nabavila. Ostalo pa tudi zacnem prakticirat. Super da obstaja ta forum da lahko delimo nasvete in izkusnje
Hvala :)


_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?