|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vsega po malem :)
10.10.2006 11:13:42   
AnBan
user posted image user posted image

http://www.elek.bydg.pl/flash/likeu.swf


Črni humor...
Nekega popoldneva se je bogat odvetnik vozil v svoji limuzini, ko je ob
cesti zagledal dva moška, ki sta jedla travo. Padla sta mu v oči, zato je
naročil svojemu šoferju naj ustavi ter izstopil, da bi zadevo pobliže
raziskal.
Prvega moža jevprašal: ''zakaj jesta travo?''
''Nimava denarja za hrano'', je odgovoril revni mož.
''Zato morava jesti travo''.
''Če je tako, potem lahko greš z menoj in ti bom dal jaz jesti'', je
odgovoril odvetnik.
''Ampak gospod, imam tudi ženo in dva otroka.
"So tamle pod drevesom'', je rekel prvi mož.
''Naj pridejo zraven'' je odgovoril odvetnik.
Potem se je obrnil k drugemu ubogemu možu in mu rekel:''tudi ti pojdi z
nami''.
Drugi mož je s preplašenim glasom dejal:
'' Ampak gospod,tudi jaz imam ženo in ŠEST otrok!''.
''Tudi njih pripelji'', je odgovoril odvetnik.
Vsi so vstopili v avto, kar ni bilo enostavno niti za tako velik avtomobil,
kot je limuzina.
Ko so bili končno na poti, se je edenod ubogih mož obrnil k odvetniku in mu
rekel:
''Gospod, preveč ste prijazni. Tisočkrat hvala, da ste nas vse vzeli s
seboj!'
'Odvetnik je odgovoril:'
'Ni za kaj, to sem storil z veseljem.
Prepričan sem, da vam bo všeč moja parcela.
Trava je visoka skoraj pol metra''.
 





Slab dan za smrt



V nebesih je precejšnja gneča, zato se je Bog odločil, da bo malce spremenil kriterije za sprejemanje novih duš. Od jutri opoldne, je ukazal, smejo v nebesa spustiti samo ljudi, ki so tistega dne, ko so umrli imeli zares slab dan. Ob 12.01 naslednjega dne je prišel pred nebeška vrata prvi umrli.
Angel, ki je stal pred vrati, se je spomnil novih navodil in mu rekel:"Preden te spustim notri, mi moraš povedati vse o dnevu, ko si umrl."
Prav, je rekel možakar in začel:" Že nekaj časa sem sumil, da ima moja žena ljubimca - da ga vsak dan med odmorom za kosilo pripelje v najino stanovanje v 25. nadstropju in tam z njim spi. Zato sem šel danes tja, da bi ju ujel. Planil sem v stanovanje in ga začel preiskovati. Toda možakarja nisem in nisem mogel najti. Polgola žena je kričala name in skoraj sem že odnehal, ko sem se ozrl proti balkonskim vratom in zagledal tipa, ki je samo še na konicah prstov bingljal z našega balkona. Kako si drzne misliti, da se lahko skrije pred mano! Stekel sem na balkon in mu skakal po prstih, dokler ni padel. Žal pa je pristal v grmovju, ki je ublažilo njegov padec in zato ni umrl. To me je še bolj razbesnelo, zato sem stekel noter, da bi zagrabil prvo, kar bi mi prišlo pod roko, in to vrgel nanj. Po čudnem naključju je bilo prvo kar sem zagrabil naš hladilnik. Iztaknil sem vtikač iz vtičnice, hladilnik porinil na balkon in ga potisnil čez ograjo. Padel je 25 nadstropij globoko in tipa zmečkal! Bil sem tako razburjen, da me je zadela kap in sem umrl."
Angel je mrzlično razmišljal. Pravzaprav je možakar res imel slab dan in šlo je za zločin iz strasti. Tako je slednjič rekel, dobrodošel v nebeškem kraljestvu, in ga spustil noter.
Nekaj hipov kasneje je prišel pred vrata drug moški in tudi ta je moral opisati svoj dan. "Ne boste verjeli." je začel. "Na balkonu svojega stanovanja v 26. nadstropju sem telovadil, ko me je zaneslo in sem padel čez ograjo. Na strečo sem se s prsti ravno ujel za balkon pod mojim. Tedaj pa je iz stanovanja pridrvel neki norec, začel preklinjati in mi skakati po prstih. Padel sem, a sem pristal v grmovju, zato nisem takoj umrl. Ležal sem tam v hudih bolečinah in gledal, kako je tisti norec na balkon pririnil hladilnik in ga vrgel name. Zmečkal me je in tako sem umrl."
Angel se je ob koncu zgodbe potihem zabaval, naglas pa je rekel, dobrodošel v nebeškem kraljestvu, in možakarja pustil noter.Čez nekaj trenutkov pride k vratom tretji možakar in začne pripovedovati svojo zgodbo.
"Predstavljajte si tole: popolnoma gol sem sedel v hladilniku...."

 
 
DUHOVNA POT

 
Na
š
predsednik je v tem letu
dosti potoval po svetu,

v
želji da bi ga popravil,
pa je ves denar zapravil.

Vlada mu ga več ne da,
češ da naj bo kar doma.
Kaj je reve
žu storiti,

 če bi hotel še kam iti?
 
Naj se vozi na motorju?

Naj gre z bar
čico po morju,

naj z balonom gre po zraku?

Naj se raje pelje v vlaku

ali sede na kolo?

Naj gre pe
š
, dokler bo šlo?
 
V stiski pa se mu razkrije

mo
č
duhovne energije:
To je vendar stra
šna sila,

ki ti da nevidna krila,

z njo
človekova zavest
gre lahko povsod brez cest,

z njo lahko odslej potuje

hitro in zastonj na tuje!

 
Pa je sklenil, da ostane

fizi
čno v mejah Zaplane

in da potoval bo stalno

v duhu le, transcendentalno.


_____________________________

[


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vsega po malem :)
11.10.2006 5:46:03   
zaljubljena23
user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vsega po malem :)
11.10.2006 12:42:01   
2ursae
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  taprvi je user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?