|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vsem hčerkam
25.1.2005 10:02:19   
cuma
ste kdaj bile mame vaši mami in zakaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vsem hčerkam
25.1.2005 10:08:44   
kofetek2010
Ne, moja mami je sama opravljala svoje delo.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vsem hčerkam
25.1.2005 10:17:23   
Anonimen
Tudi jaz, hvalabogu (hvala mami), še nikoli.

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   vsem hčerkam
25.1.2005 10:52:04   
fricka
Ja, imam moža, ki je vedno oče svojemu očetu in mama svoji mami. Starši so pač otroci cvetja in on je edini, ki lahko drži red v hiši in jih vzgaja- to je od kuhanja, pospravljanja in jih dajanja v red. Se zgodi tudi to.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vsem hčerkam
25.1.2005 10:56:15   
malika
Samo takrat kadar je pri hiši veliko gostov, ker jo takrat vedno v predpripravi pogostitve zgrabi panika in postane totalno zmedena. Takrat pa pride rešitev v smislu organizacije :)-

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vsem hčerkam
25.1.2005 12:01:15   
dory
Nikoli...se zdej moja mami vecino naredi namesto mene:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vsem hčerkam
25.1.2005 12:14:04   
Jančika_
Ne.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vsem hčerkam
25.1.2005 15:11:24   
kimi
Jaz sem bila večkrat mama svoji mami kot pa ona meni...zakaj zato ker je bila skrajno neodgovorna in sem vse delala sama še za njo od 6 razreda naprej

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   vsem hčerkam
25.1.2005 15:14:19   
ZARA
ne nikoli...vedno je bla super in je se,ceprav se ji vcasih ne da dopovedat dolocenih stvari in se kar dela po njeno (kozorog)...Kaj ces!!

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vsem hčerkam
25.1.2005 16:21:03   
Anonimen
Ne nikoli sem jo preveč spoštovala.Je preveč zame naredila.
Bila pa sem ji negovalka ko je hudo zbolela in bila nepokretna...nikoli ma prav nikoli nisem pomislila da bi jo dala v dom,pa čeprav je marsikdaj bilo zelo hudo.
Vso moje spoštovanje ženi ki mi je podarila življenje in me naredila takšno kot sem.

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   vsem hčerkam
25.1.2005 18:25:18   
kimi
Madonca se tale moj post grdo sliši...nisem mislila grdo samo povedala sem po pravici. Sicer sem ji pa hvaležna sem tako pri 16 letih znala delati čisto vse tako, da sem sedaj lahko dobra žena ter mati. Me je pa imela neskončno rada...verjetno je bil kriv očka da je bila neodgovorna, ko sta se ločila je postala čisto druga oseba:(

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   vsem hčerkam
25.1.2005 20:33:13   
lin
Nikoli

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   vsem hčerkam
25.1.2005 21:46:32   
Ezi
Ne vem. Res je, da svoji mami dam denar, ko ga rabi, res je, da sem za njo skrbela, ko je bila zelo bolna in je rabila pomoč, večkrat jo moram tudi "naterati" za kakšno stvar, rada se pusti razvajati, včasih je res preveč raztresena, pa tudi malo premalo odgovorna za kakšno stvar ... ali to pomeni biti mama mami? Ne, to je skrb do sočloveka ... človeka , ki ga imaš rad.

Lp, Ezi

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   vsem hčerkam
26.1.2005 7:18:30   
Trebnje
Bila sem mami namesto moje mami,ki je umrla,ko sem bila stara 13 let.Za mano sta še dva mlajša brata,ati je kot edini starš moral delati za dva,da smo lahko preživeli,tako da smo otroci morali kar zgodaj znati poskrbeti za dom.In edina stvar,ki si jo želim na tem svetu je,da ne bi umrla,dokler najini otroci ne odrastejo.:)

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   vsem hčerkam
26.1.2005 13:48:31   
BarbaraO
Mi ni bilo treba biti nikoli! Še sedaj zelo odgovorno opravlja svojo funkcijo! Res se ji lahko le zahvalim za to, da sem lahko brezskrbno preživela svoje otroštvo! Trudim se biti vsaj pol toliko odgovorna do svoje Enje!

Rada te imam, mami, veš!

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   vsem hčerkam
26.1.2005 16:53:46   
PIAF
ja, večkrat ji dajem kakšne življenjske nasvete, saj sama ne ve kaj dosti o življenju. Mislim, da so ženske, ki so poročene čisto drugačne od tistih, ki niso!
Ima pa me neskončno rada in vse na svetu bi mi dala - in mojemu sinku tudi!

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   vsem hčerkam
26.1.2005 17:03:21   
Anonimen
Ezi in Trebnje, vsaka vama čast. Kapo dol.

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   vsem hčerkam
28.1.2005 14:37:17   
branka-11
Tudi jaz mislim, da boljše mami kot je moja ne bi mogla imeti. Je moja najnajnajvečja prijateljica. Je zlata mama svojima vnučkoma in je bila in je zlata mami meni. Res je dobra kot kruh. Kljub temu, da že 4 leta hodi na dializo, pazi moja otroka in živi povsem normalno življenje kljub svoji bolezni. Včasih se kar preveč 'žene'. Kadarkoli sem v težavah mi pomaga s svojimi toplimi besedami in pridnimi rokami.

Hvala ti mami!:rozica:

Branka

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?