|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
4.10.2011 13:40:21   
suzanica
Oj. Zanimajo me predvsem vaše izkušnje. Večkrat sem že vzgojiteljici naročila, da naj pokliče, če je kaj narobe. Npr. danes je rekla, da je 3x jokal - kar na suho, in po malici bruhnil. Star je 3 leta. Pa NE pokliče staršev. A je to normalno kljub prošnjam, da me o tem takoj obvesti??? Maia je rekel, da je jokal, ker ga boli trebušček in da je povedal vzgojiteljici. Zgleda da bo res zbolel. Kako je v vaših vrtcih s tem?  A vas obvestijo? Je smiselno iti do ravnateljice ali sem samo preveč zaskrbljena? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
4.10.2011 13:56:35   
Petka09
Ne vem, pri nas vzgojiteljica pokliče, če je čez dan pri otroku opazila neko poslabšanje zdravja. Recimo, da bi se začela driska, da bi otrok bruhal... No, zaradi jokanja glih ne bi poklicala, razen, če bi verjetno ful ultra jokala in se ne bi pomirila oz. jamrala, da jo kaj boli. Če pa bi samo več jokala kot običajno, potem bi pa to povedala popoldan, ko bi prevzela otroka. Rekla bi recimo: danes je pa več jokala.. Ali pa: danes pa ni nič jedla.... itd.

Pa itak morajo vzgojiteljice najprej spoznat otroka oz. če je tvoj otrok šele prvič vpisan letos, ga mogoče še niso uspele dovolj spoznat, da bi vedele, če je njegovo dnevno jokanje nekaj običajnega ali ne in to, da je bruhnil, je pač lahko slučajno in da mogoče nima veze z njegovim zdravjem. Če je otrok potem bil vseeno živahen, so ti pač to povedale šele popoldan ob prevzemu otroka.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
4.10.2011 17:03:00   
Peli
Pri nas obvestijo če otrok zboli.
Ti pišeš o tem da je otrok trikrat pojokal, zdej zakaj je jokal, ker mu je dolgčas po mamici, ker ga kaj boli? Praviš da je bruhnil, ali je ornk bruhal, al je samo bruhnil, ker je npr. preveč nahitro nekaj popil, oz. ta bruhec ni bilo res bruhanje, kot bolezenski znak.
Če se postavim v kožo zaposlene mame, ki ima otroka v vrtcu in bi me poklicali iz službe zato ker je otrok jokal zaradi dolgčasa po meni, ker je mal bruhnil(ampak nebi bil bolan), mislm da nebi bla preveč zadovoljna. Kaj potem nebi šla v službo če otrok joka?

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
4.10.2011 17:31:24   
katy83
Verjetno je razlika kaj se tebi zdi narobe ali kaj se zdi narobe njej, veš. user posted image
Naš je zdaj 1mesec v vrtcu (star je 18 mesecev), pa še niso klicale nikoli...mi pa omenijo kakšne težave, ko pridem po njega...npr. da je malo več jokal, da je večkrat kakal kot ponavadi, enkrat so mi celo rekle, da je bil siten cel dan, da bo morda zbolel (in res je naslednji dan zbolel).

Tako da, ne se sekirat...če bi bilo kaj hujšega bi že poklicale.user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
4.10.2011 17:33:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
4.10.2011 17:39:45   
Anonimen
Mene v 3,5 letih še nikoli niso klicali iz vrtca, tako da ti glede tega ne vem povedat. Edino enkrat sem jo kot običajno prišla iskat ob treh in mi je vzgojiteljica rekla, da je zelo nemirno spala in jokcala, zato so ji zmerile vročino, ki je bila malo povišana. Amapk sta se potem odločili, da počakata, ker tiste pol ure gor ali dol ne bi prineslo nobene spremembe, ker sta itak vedeli, kdaj pridem, otrok je pa lahko do konca odspal, kolikor je rabil.

Občasno sta vzgojiteljici rekli, da je bila ena ali druga tisti dan bolj jokava, slabe volje, pogrešala mamico, ampak to so bili do zdaj samo občasni dogodki (luna ali pa slab dan ali sta se skregali s sošolci ipd.), klical pa me za to ni nihče. Saj so se jima itak potem bolj posvatili in ju potolažili.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
4.10.2011 20:24:35   
ronja
Pojdi na govorilne ure in povej vzg., da tvoj otrok nikoli ne joka kar tako - da če se to zgodi, potem je verjetno bolan in če so lahko v takem primeru pozorni, da te takoj pokličejo. Povdari, da imaš tako službo, da si to lahko privoščiš in da bi rada takoj prišla po otroka, če ni ok, ker je to boljše zanj in za ostale, da se ne nalezejo.

Jaz sem jim povedala, da bi rada, da me pokličejo, če je karkoli, tudi če ne morem prit, da vem, kaj je in da en od naju bo že lahko prišel, če bo zbolela ali kaj podobnega. In mene pokličejo. Poklicali so me tudi čisto zato, ker je ful jokala - in sem bila vesela, brezveze forsirat, ker nič s tem ne rešiš. In se je ta sistem dobro obnesel. Zdaj me pa že zelo dolgo niso nikoli klicali, ker pač ni bilo nikoli nič narobe. Ampak mislim, da če bo, me bojo.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
4.10.2011 20:47:50   
PC Baby
Vzgojiteljice najprej poskušajo rešit same tekoče #težave# in pokličejo le če se otrok poškoduje ali zboli.Kar se meni tudi zdi prav, da je tako.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
4.10.2011 21:35:39   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

Oj. Zanimajo me predvsem vaše izkušnje. Večkrat sem že vzgojiteljici naročila, da naj pokliče, če je kaj narobe. Npr. danes je rekla, da je 3x jokal - kar na suho, in po malici bruhnil. Star je 3 leta. Pa NE pokliče staršev. A je to normalno kljub prošnjam, da me o tem takoj obvesti??? Maia je rekel, da je jokal, ker ga boli trebušček in da je povedal vzgojiteljici. Zgleda da bo res zbolel. Kako je v vaših vrtcih s tem?  A vas obvestijo? Je smiselno iti do ravnateljice ali sem samo preveč zaskrbljena? Hvala.


Jaz mislim da si preveč zaskrbljena, mislim da ni nobene potrebe, da bi te kr za vsak jok klicale, pol so lahko pol dneva samo na telefonu. Če bo kaj pomembnega te bodo pa sigurno poklicale.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
4.10.2011 21:41:58   
*bubi*
Meni ne bi najbolj ustrezalo, da bi me za vsak jok klicale. In kaj naj - grem iz službe?
Najslabše kar lahko ob uvajanju naredijo je to, da otroka "naučijo", da bodo ob vsakem joku klicale mamico in bo ta takoj pritekla.

So me pa poklicale, ko je otrok zakuhal na 38°C,
ko je otrok padel in si presekal brado - takrat so poklicale in rekle, da so ustavile krvavitev in poflikale, ampak me vseeno obveščajo.



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
4.10.2011 21:47:58   
Anonimen
To je pa tako težko reči na pamet, kaj je prav in kaj ne.

Kaj pomeni, da je trikrat jokal in da je po malici bruhnil? Otroci jokajo, veliko njih, sploh na začetku vrtca. To je v povprečju pričakovano in vrtec lahko zaprejo, če bi za vsak jok klicali mame. Tudi to, da je bruhnil, ne vem, kaj pomeni? Eno je bruhanje, to je bolezen, bruhnil je lahko samo od stresa.

Ne vem, kakšered imate pri odhodu in prihodu v vrtec? Kdaj je začel hoditi, koliko časa ostaja? Kako se na splošno počuti?

(odgovor članu suzanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
4.10.2011 21:54:20   
Najaa
Ma sej po moje vzg. že znajo ocenit, kdaj poklicat. Mene bi motilo, če bi me klicale zarad jokanja. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 7:37:39   
Leela
Moje izkušnje: je bruhnil, majhen madež in niso poklicale. So poklicale, ko je bruhal po kosilu. Se je izkazalo, da se je preveč napokal in nekaj telovadil zraven. Poklicale so tudi, ko je po spanju dobil vročino, ko si je presekal glavo, poškodoval roko, dobil pike po telesu (kasneje se je izkazalo, da od viroze, v bistvu nič takega ampak nikoli ne veš).
Pokličejo, če se poškoduje oz. zboli (bruhanje, vročina, drista itd.). Najbrž so presodile, da ni hudo če je bruhnil.
Lepo se pomeni, da želiš da te pokličejo če bruha ali se slabo počuti. V večini pa res najbrž ne kličejo, če ni prehudo saj starši ne morejo takoj prileteti iz službe in če ni hudo lahko otrok počaka.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 8:23:47   
3jeMi
pardon, jaz bom pa malo nesramno izpadla... samo na taka vprašanja svojih odgovor ne zavijam v celofan...

IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

Oj. Zanimajo me predvsem vaše izkušnje. Večkrat sem že vzgojiteljici naročila, da naj pokliče, če je kaj narobe. Npr. danes je rekla, da je 3x jokal - kar na suho, in po malici bruhnil. Star je 3 leta. Pa NE pokliče staršev. A je to normalno kljub prošnjam, da me o tem takoj obvesti??? Maia je rekel, da je jokal, ker ga boli trebušček in da je povedal vzgojiteljici. Zgleda da bo res zbolel. Kako je v vaših vrtcih s tem?  A vas obvestijo? Je smiselno iti do ravnateljice ali sem samo preveč zaskrbljena? Hvala.


naročila??????????????... prosila... bi bilo lepše in bi te mogoče vzgojiteljica res poklicala user posted image

oooooooo, bogi res... če nisi pozabila omenit, da ima tvoj otrok že od prej resne zdravstvene težave, potem je res panika... user posted image

opa, našla se je beseda prošnja... kar sicer ne gre skupaj z naročilom, ampak ok... user posted image

no, tako... triletniki so že prebrisani otročki... jp... če ga je (mogoče) res bolel trebušček in to povedal, ga je verjetno vzgojiteljica vzela v naročje in pocrkljala in čudežno trebušček ni bolel več... taki so triletniki, ker ne rečejo direkt pocrkljaj me, si pa najdejo kak drug izgovor... user posted image ... veš, tudi vzgojiteljice imajo rade naše otroke in tudi naši otroci znajo imeti radi njih in njihovo crkljanje...

da, preveč si "zaskrbljena" oz. imaš očitno preveč časa... mogoče bi bilo bolje, da dete zaviješ v vatko in skriješ pod kiklco... da se dete ne bo navadilo na svet in okolico, kjer ni njegove mamice...

draga moja, predvidevam, da imate vzgojiteljico, ki ni pridrajsala direkt iz šole in nima pojma o otrocih, ampak vzgojiteljico, ki dela to kar najbolj zna in točno ve kdaj poklicat starše... malo več zaupanja ne bi škodilo... do ravnateljice pa le pojdi, če si želiš pridobit status najbolj sitne in nadležne mame na svetu... po drugi strani ti pa privoščim, da bi te klicali za vsak kapljico lulanja, ki bi fantu ušla v hlače (no, razen, če ima še pleničke)... user posted image

no, zdaj sem zopet izpadla najbolj nesramna mati na svetu, a ne de... user posted image

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 10:27:45   
pajkolina

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

pardon, jaz bom pa malo nesramno izpadla... samo na taka vprašanja svojih odgovor ne zavijam v celofan...

IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

Oj. Zanimajo me predvsem vaše izkušnje. Večkrat sem že vzgojiteljici naročila, da naj pokliče, če je kaj narobe. Npr. danes je rekla, da je 3x jokal - kar na suho, in po malici bruhnil. Star je 3 leta. Pa NE pokliče staršev. A je to normalno kljub prošnjam, da me o tem takoj obvesti??? Maia je rekel, da je jokal, ker ga boli trebušček in da je povedal vzgojiteljici. Zgleda da bo res zbolel. Kako je v vaših vrtcih s tem?  A vas obvestijo? Je smiselno iti do ravnateljice ali sem samo preveč zaskrbljena? Hvala.


naročila??????????????... prosila... bi bilo lepše in bi te mogoče vzgojiteljica res poklicala user posted image

oooooooo, bogi res... če nisi pozabila omenit, da ima tvoj otrok že od prej resne zdravstvene težave, potem je res panika... user posted image

opa, našla se je beseda prošnja... kar sicer ne gre skupaj z naročilom, ampak ok... user posted image

no, tako... triletniki so že prebrisani otročki... jp... če ga je (mogoče) res bolel trebušček in to povedal, ga je verjetno vzgojiteljica vzela v naročje in pocrkljala in čudežno trebušček ni bolel več... taki so triletniki, ker ne rečejo direkt pocrkljaj me, si pa najdejo kak drug izgovor... user posted image ... veš, tudi vzgojiteljice imajo rade naše otroke in tudi naši otroci znajo imeti radi njih in njihovo crkljanje...

da, preveč si "zaskrbljena" oz. imaš očitno preveč časa... mogoče bi bilo bolje, da dete zaviješ v vatko in skriješ pod kiklco... da se dete ne bo navadilo na svet in okolico, kjer ni njegove mamice...

draga moja, predvidevam, da imate vzgojiteljico, ki ni pridrajsala direkt iz šole in nima pojma o otrocih, ampak vzgojiteljico, ki dela to kar najbolj zna in točno ve kdaj poklicat starše... malo več zaupanja ne bi škodilo... do ravnateljice pa le pojdi, če si želiš pridobit status najbolj sitne in nadležne mame na svetu... po drugi strani ti pa privoščim, da bi te klicali za vsak kapljico lulanja, ki bi fantu ušla v hlače (no, razen, če ima še pleničke)... user posted image

no, zdaj sem zopet izpadla najbolj nesramna mati na svetu, a ne de... user posted image





user posted image user posted image user posted image super napisanouser posted image user posted image

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 10:31:21   
pajkolina
...še tole moram dodat...
Če se tvojemu otroku nekaj kuha in bo zbolel-beri samo touser posted image







Drugače pa... če boš takooooooooooooooooooooooooooo komplicirala in bo tvoj otrok čutil tvojo stisko (beri:ti vedel povedati kar želijo slišati tvoja ušesa) se niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikoooooooooooooooooooooooooooooooooliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne bo navadil vrtca!
Posledično bo trpela cela družina!!!

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 10:40:47   
ronja
taki so triletniki, ker ne rečejo direkt pocrkljaj me, si pa najdejo kak drug izgovor...

Odvisno od triletnika in od vzgoje. naši lepo rečeta: pocartaj me - ali pa zlezeta v naročje - ne samo k meni, tudi k vzgojiteljicam ali pa kar h komu, ki mu paše caratat otroke. nikoli ni še nobena od njiju blefirala, da jo boli trebušček. Če je katera to rekla, je malo po tem ali bruhala ali pa driskala. Isto za ušesa - če je katera rekla, da jo bolijo, je imela res vnetje.

Jaz sem jim povedala, da me lahko vedno pokličejo, povem tudi, kdaj ne bom mogla takoj prit, če je kdaj kaj takega, da pač vejo, se mi zdi fer. In mi je bilo ok, ko so me enkrat poklicali samo zato, ker je neutolažljivo jokala. Njej je pomagalo, da sem takrat prišla ponjo, vzg. sta potem lahko normalno delali z ostalimi otroki, mala pa je dobila zaupanje, da če ji bo res zelo zelo hudo, lahko to pove in me bojo poklicale in bom prišla. In ni NIKOLI tega izkoriščala! Res nikoli! Je bilo pa po tistem uvajanje veliko hitrejše in manj stresno - ker je mala dobila zaupanje.

Otroci niso eni totalno egoistični manipulatorji - marsikaj razumejo, če jim razložiš - tudi to, da moraš it v službo. Valjda, da ob uvajanju zjutraj jokajo, ampak se večinoma potem sprostijo in lepo igrajo z ostalimi.

Res je tudi, da mama najbolj pozna svojega otroka - recimo sama vem, da Ronja ne bo nikoli rekla, da jo uho boli, če ne bo imela res že ornk vnetja. In če tega ne bi povedala vzg., bi mislili, da si izmišljuje, ker pač to veliko otrok reče kar tako. Ronja pa reče, ko ima že vse čisto rdeče, je bila še pediatrinja paf.

Jasno, da vzg. najprej sama poizkusi rešit težave - če se pa to ne da, se mi zdi pa čisto ok, če pokličejo. Res pa je, da mora bit hudičevo težko za 24 staršev si zapomnit, kako hoče met kateri - da ga ne kličeš, razen če vidijo veliko krvi ali pa da ga kličejo za vsak jokec... Jim nič ne zavidam...

< Sporočilo je popravil ronja -- 5.10.2011 10:42:17 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 10:41:49   
3x mami
poklicejo, ce je kaj hudega: izrazito slabo pocutje otrok, vrocina, bruhanje kot znak bolezni, vecje poskodbe (na sreco jih tam se ni bilo). ostalo mi povedo, ko pridem po otroke - torej kaka nesreca, udarec, ugriz, bruhanje (kot posledica preobilnega pitja ipd), nenavadno obnasanje (razdrazljivost, vecja zaspanost - kar bi lahko nakazovalo na kaksno bolezen). pa tudi kaj v zvezi z vzgojo.


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 10:45:19   
suzanica
Nekaterim čestitam za vtikanje v vsako besedo posebej. Ne gre za to, da se otrok vrtca ni navadil, ker se ga je. Gre za to, da je zbolel. Je tudi vročino popoldne doma zaigral?????????????

Edino pametno je azmišljanje je od Ronje. Če prosim menda lahko to upoštevajo - konec koncev vrtec plačujem. Če vi ne želite da vas kličejo vas pač ne.

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 10:51:50   
pajkolina

IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

Nekaterim čestitam za vtikanje v vsako besedo posebej. Ne gre za to, da se otrok vrtca ni navadil, ker se ga je. Gre za to, da je zbolel. Je tudi vročino popoldne doma zaigral?????????????



Sem napisala, da če je otrok zbolel ne beri dalje!!!

Ronja pa je itak ena fajn mamauser posted image user posted image user posted image To pa vem in jo občudujem!user posted image

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 10:54:50   
t5t6
Še sreča, da so vzgojiteljice tako prevdarne, da ne klicarijo kar tako. Ne vem no, jaz sem srečna, da pokličejo samo, ko je res nujno, to sem mi je pri 3h otrocih zgodilo 1X. Saj so one tam za to, da rešijo manjše težavice.

(odgovor članu pajkolina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 13:21:20   
3x mami
suzanica, tudi vzgojitelji so razlicni, tako kot otroci. eni poklicejo vcasih prehitro, eni pa predolgo cakajo. jaz se poskusim postavit v kozo cloveka, ki mora nadzirati 20 otrok. ze moje 3 ni lahko, kaj sele toliko... vasa je pac presodila, da to ni nic takega in te ni poklicala. lepo se pogovori z njo, da ne bo vec prislo do takih situacij. in kot je ena zapisala: ne naroci, ampak lepo vprasaj. lepa beseda lepo mesto najde...

je pa tako, da starsi najboljse poznamo nase otroke. in vemo, kdaj fintirajo in kdaj ne. vzgojitelji pa ne - enim se ne da, eni to sami pogruntajo, razlicno pac. nasa srednja vedno, ko ne bi rada jedla, rece "me boli trebuh". tega od starejsega ne bom nikoli slisala. za vse ostalo pa vem, da ko kaj pojamrajo, da je nekaj res narobe. ampak to vem jaz, ker sem njihova mama...

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 13:49:01   
m_o_i
mi smo se dogovoile, da ce tuli SKUPAJ pol ure-me poklicejo.
je v fazi uvajanja in seveda se joce...samo poklicale me pa se niso user posted image

zaupaj jim; saj ni njihov prvi in edini otrok!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 14:13:56   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

Nekaterim čestitam za vtikanje v vsako besedo posebej. Ne gre za to, da se otrok vrtca ni navadil, ker se ga je. Gre za to, da je zbolel. Je tudi vročino popoldne doma zaigral?????????????


malenkost... z veseljem še kdaj... user posted image

mater, tale vzgojiteljica je pa totalno zanič!!!!!!!... da ni mogla predvidevat, da bo otrok v popoldanskem času dobil vročino... zamenjat in to takoj... lej, dejstvo je, povedano že neštetokrat, da pri 24, no verjetno manj, otrokih se pač 2 vzgojiteljici ne moreta ukvarjati samo z enim... če to želiš, najdi varstvo samo za tvojega otroka... pač ne delajo paniko iz vsake stvari, ker so tega navajene, otročka pocrkljajo in mu verjetno tudi ponudijo, da gre počivat...

iz svojih izkušenj ti lahko povem, da sem dostikrat prišla po otroka v vrtec in sem bila obveščena, da je bil vedenjsko malo drugačen, da je šel počivat, da ni hotel veliko jesti itd. ... pa je proti večeru včasih tudi dobil vročino in sva naslednje dneve ostala doma... pa nisem nikoli delala panike iz tega, da me niso poklicali...

vidim pa, da imaš ti občutek, da tvoje dete ne bo nikoli moglo preživet brez tebe in zgleda redkokomu zaupaš, če sploh zaupaš, skrb za svojega otroka... oprosti, to sklepam iz tvojega načina pisanja...

< Sporočilo je popravil 3jeMi -- 5.10.2011 14:14:41 >

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vzgojiteljica ne pokliče kljub prošnji
5.10.2011 14:19:48   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

Nekaterim čestitam za vtikanje v vsako besedo posebej. Ne gre za to, da se otrok vrtca ni navadil, ker se ga je. Gre za to, da je zbolel. Je tudi vročino popoldne doma zaigral?????????????

Edino pametno je azmišljanje je od Ronje. Če prosim menda lahko to upoštevajo - konec koncev vrtec plačujem. Če vi ne želite da vas kličejo vas pač ne.


Kakšna aroganca. Pa kaj če ga plačuješ? Plačuješ varstvo za otroka, nisi kupila celega vrtca z vzojiteljicami vred. To je treba razčistit pri sebi. A potem morajo pa striktno tvoja navodila in samo tebe upoštevat? Sem že ziljonkrat napisala, če ste tako zelo nezadovoljne z vrtci jih dajte privat ali pa ostanite z njimi doma, pa bo vse točno tako kot ste si zamislile.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?