|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   wc školjka
27.6.2009 15:19:11   
bamby
Kako se odstrani vodni kamen iz dna školjke? Z leti se mi ga je nekaj nabralo in mi ga še ni uspelo odstraniti. Katero čistilo bi bilo najbolj uporabno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: wc školjka
27.6.2009 16:19:03   
CHICA 83

poskusi s coca-colo, pri nas je delovalo- vliješ pa pustiš nekaj časa.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: wc školjka
27.6.2009 17:40:03   
muha1
Ja, s Coca Colo gre user posted image

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: wc školjka
27.6.2009 17:42:31   
Aurea
Noro, česa vsega človek ne zve tukej gor user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: wc školjka
27.6.2009 17:42:55   
botrca
S coca-colo? Prvič slišim...hvala za nasvet bom tudi jaz poskusila user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: wc školjka
27.6.2009 17:56:14   
Anja25
Pobereš vodo ven, naliješ noter čistilo za raztapljanje vodnega kamna  (cilit al pa kaj podobnega, v Lidlu imajo WC tablete) naliješ in pustiš, da deluje. Jaz to delam sproti redno in ni nobenega vodnega kamna, pa ga je na našem območju veliko. Naj povem, da mi je pa najbolj nagravžno, da je v sekretu kamnita umazana obloga. Pravijo WC in štedilnik je ogledalo gospodinje user posted image user posted image user posted image !

LP

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: wc školjka
27.6.2009 19:05:23   
misa4
IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Pravijo WC in štedilnik je ogledalo gospodinje user posted image user posted image user posted image !




Se pravi če imam to dvoje čisto in vse ostalo v rasulu, sem dobra gospodinjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: wc školjka
27.6.2009 19:06:37   
bamby
Punce hvala za odgovore! Bom poiskusila s Cocacolo!

Anja 25, s teboj se čisto strinjam, vendar da ne boš mislila, da jo ne čistim redno user posted image . Pri nas je ogromno kamna v vodi in posledica tega je obloga v dnu. Z Arekino mi očitno ni spravljalo dol, ko pa sem opazila kamen, je bilo že prepozno. Kakšnih čistil, ki odstranjujejo kamen pa tudi nisem dajala noter, ker se preveč razredči in itak pol ni učinkovito.
No, če s colo ne bo šlo ven, pol mi ostane samo še, da jo spraznem in našpricam s Cilitom.

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: wc školjka
27.6.2009 22:28:26   
Najaa
Varekina ga fajn stran spravi. user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: wc školjka
27.6.2009 22:32:42   
Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Varekina ga fajn stran spravi. user posted image



Ja, res. Če se ga je že dosti nabralo potem ti ga ta fajn razžere. Jaz wc raje sproti čistim, je manj dela. Koka-kolo pa raje spijemuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: wc školjka
27.6.2009 23:33:42   
sahary
ja kaj takega s coca colo hehe user posted image  kaj vse ne zvem tuki
kolk je pa morm not ulit??? liter, več???
(in mal me skrbi...mi to pijemo ,halo kaj pol počne v naših želodcih ali želodcih naših otrok...?)

aja jaz sem dozdaj reševala problem s solno kislino, tisto kupljeno v eurospinu, je malo bolj švohna od taprave, stane nekih 50centov pa 2x na mesec jo zvečer do jutra nalijem ..zjutri kr plava vse kar je bli prilepljeno...skodi pa mislim da ne, saj cevi so plastičene prav tako kot je embalaža solne

ja super za coca colo res

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: wc školjka
27.6.2009 23:37:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: bamby
Kako se odstrani vodni kamen iz dna školjke? Z leti se mi ga je nekaj nabralo in mi ga še ni uspelo odstraniti. Katero čistilo bi bilo najbolj uporabno?

Uporabljam "Bloo Kalk- und Urinsteinlöser", ki ga kupujem v Müllerju, in je po vseh ostalih preizkušenih čistilih to najboljše, kar sem našla user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: wc školjka
27.6.2009 23:42:23   
sahary
no pa še tole si morm kr na listek zapisat bom tud probala

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
28.6.2009 22:07:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sahary)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?