|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   wellos kroglice
23.6.2009 16:40:21   
mateyka
a jo katera ima in uporablja? ali deluje? stane 35 evrov pa ne bi ravno na blef nekaj kupovala user posted image


< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 24.6.2009 21:14:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: wellos kroglice
23.6.2009 20:13:52   
Šaki
uau ej to pa mene tudi zanima.češprav bi kar probala sj če ne rata vseen vrnejo denar..

jz bi jo koj kupla.
ali ima katera izkušnje?

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: wellos kroglice
25.6.2009 15:03:50   
mateyka
ok, jaz jo bom kar kupila in povem kako bo user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: wellos kroglice
28.6.2009 21:25:20   
Anonimen
Jaz jo jutri dobim, pa potem poročam kako se obnese. Jo pa ima moja prijateljica, res da šele par dni, pa pravi, da je super. No bomo videli!

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: wellos kroglice
30.6.2009 20:11:32   
Šaki
no djte punce poročajte................

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: wellos kroglice
30.6.2009 21:21:56   
Anonimen
Evo jaz do sedaj dvakrat oprala. Nimam pripomb. Bom dala pa danes prati od tamalga cote, pa je nekaj flekov na njih, pa da potem vidimo kako in kaj.
Tam piše, da je fino, da se da kroglo vsaj za eno uro prej v vodo, med cunje. Jaz sem pri prvem pranju zalaufala stroj, da je načrpal vodo in potem eno uro pustila. Pri drugem pranju pa kar brez namakanja, pa je bilo enako dobro oprano.
Napišem jutri še kako je bilo z otrokovimi oblekami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: wellos kroglice
2.7.2009 0:14:03   
blustar
Kakšne kroglie so to?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: wellos kroglice
2.7.2009 6:06:28   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: blustar
Kakšne kroglie so to?

WELLOS

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: wellos kroglice
2.7.2009 14:53:43   
Šaki
kokakola. pišiuser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: wellos kroglice
2.7.2009 19:54:24   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

kokakola. pišiuser posted image


Evo poročilo user posted image !
Fleki iz otrokovih cunj so šli ven,brez enournega namakanja. Sem dala kar direkt prat, tako, da jaz sem zadovoljna!user posted image

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: wellos kroglice
2.7.2009 20:13:50   
Šaki
super.bom še sama probala.


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: wellos kroglice
2.7.2009 23:31:52   
Jerneja_
Jaz perem vse z oreščki in se vse opere super, ven gredo tudi fleki od sadja, hrane... namesto mehčalca pa uporabljam eterično olje ali pa bio dišavo za perilo. user posted image  probjate.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: wellos kroglice
10.7.2009 20:01:30   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Jaz perem vse z oreščki in se vse opere super, ven gredo tudi fleki od sadja, hrane... namesto mehčalca pa uporabljam eterično olje ali pa bio dišavo za perilo. user posted image  probjate.


Jaz sem prej tudi prala z oreščki! Samo se mi zdi, da mi s kroglo lepše opere, predvsem fleki gredo vsi ven, kar mi pri oreščkih ni šlo.

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: wellos kroglice
10.7.2009 20:47:12   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kokakola
Evo poročilo user posted image !
Fleki iz otrokovih cunj so šli ven,brez enournega namakanja. Sem dala kar direkt prat, tako, da jaz sem zadovoljna!user posted image


To si prala samo s kroglo, ali si dala zraven tudi kako malenkost praška ali oreščke?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: wellos kroglice
10.7.2009 20:53:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: kokakola
Evo poročilo user posted image !
Fleki iz otrokovih cunj so šli ven,brez enournega namakanja. Sem dala kar direkt prat, tako, da jaz sem zadovoljna!user posted image


To si prala samo s kroglo, ali si dala zraven tudi kako malenkost praška ali oreščke?


Samo s kroglo! Razen pri belem perilu sem dala čisto malo praška zraven! Pa še to ne vem zakajuser posted image ! Tako, da bom tudi belo lepo prala samo s kroglo.
Drugače pa tam piše, da daš pri umazanih cotah 20% praška, samo men so šli res vsi fleki na cunjah od tamalga ven.

< Sporočilo je popravil kokakola -- 10.7.2009 20:54:17 >

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: wellos kroglice
10.7.2009 20:55:02   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Jaz perem vse z oreščki in se vse opere super, ven gredo tudi fleki od sadja, hrane... namesto mehčalca pa uporabljam eterično olje ali pa bio dišavo za perilo. user posted image  probjate.


kje pa kupiš to et. olje in dišavo???????
----------------------------------------------------

aja še to s kakšno pomočjo pa gre recmo umazanija pol ven iz cunj, če pereš z to kroglo?

< Sporočilo je popravil bad girl -- 10.7.2009 20:56:08 >


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: wellos kroglice
11.7.2009 12:37:14   
Šaki
našla sem še eno kroglo.
kaj pa ta????
http://cikcak.biowashball.si/order.html

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: wellos kroglice
13.7.2009 20:30:19   
Bambi D
Hello,

jaz sem tudi pred dobrimi dvemi tedni dobila Wellos kroglo. Zaenkrat lahko povem, da sem zelo zadovoljna, opere super, tudi hlače umazane od beljenja sten. Včasih dodam malo praška (če so res kakšne zelo umazane cunje), pri dojenčkovih cunjah pa opere lepo brez njega. Edina stvar, ki me moti je, da ne odstrani vonja po potu iz kakšnih sintetičnih majčk, ampak predvidevam da tudi navaden prašek to samo prekrije z dišavo. Tudi mene zanima, kje se dobi te bio dišave?

Še najlepši občutek pa mi daje to, da ohranim tudi okolje in vanj ne po nepotrebnem mečem strupov. Priporočam!

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: wellos kroglice
3.8.2009 15:29:25   
Ursula007
Jaz jo tudi imam in sem prav tako fulll zadovoljna:-) ja, občutek je dober, ker nekaj dobrega narediš za okolje:-)
Sem pa zadevo kupila kar prek spletne trgovine če bi jo katera rada naročila posredujem link:
https://trgovina.over.net/product.php?productid=18161&cat=401&page=1

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: wellos kroglice
4.8.2009 22:31:27   
neli99
ojla punce. mene pa zanima pri kateri temperaturi ste prale, da vam gredo s temi rečmi flekci od otrok ven. jst sem namreč začela s temi oreščki, pa flekci ostanejo. pa se nisem dala, pa sem prešaltala na kuglo, pa isto. sicer nisem obupala in zdaj sem si skuhala te oreščke v gel in dodala malo bio mila, pa mislim da je do sedaj še najbolje delovalo. zanima pa me, zakaj vam rata, meni pa ne. pozdravček.

(odgovor članu Ursula007)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: wellos kroglice
17.8.2009 10:48:19   
tanči1
ker sem hotela preveriti iz prve roke delovanje "čudežne krogle" BIO WASH BALL, sem jo vzela v 14 dnevni preizkus. IZ PRVE ROKE VAM POVEM, DA KROGLA NE DELUJE NA NIČ OD NAŠTETEGA, ZATO JE NE JEMLJITE NITI NA BREZPLAČEN PREIZKUS. Prav imajo tisti, ki pravijo, da opere toliko kot opere navadna voda v pralnem stroju. Madeži ostanejo, prav tako je perilo trdo. Te nikakršne krogle prodaja GORAN SAŠO KASTELIC IZ TRBOVELJ, KI OB VRAČILU KROGEL NE VRNE NOBENEGA DENARJA. To je moja izkušnja s katero pa skušam obvarovati druge, da ne bodo nasedali na takšne provokativne oglase. Perite brez krogel na nižjih temperaturah in z manj praška, kot dosedaj, pa boste imeli PRAV TAKO čisto perilo. Namesto mehčalca dodajte kis za vlaganje, jaz sem z njim zadovoljna.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: wellos kroglice
18.8.2009 23:02:57   
tanči1
aa

(odgovor članu tanči1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: wellos kroglice
18.8.2009 23:05:50   
tanči1
kolikor sem bila jezna, ker denarja nisem dobila vrnjenega, je sedaj stanje čisto drugačno, namreč denar za vrnjene krogle sem dobila nazaj  

(odgovor članu tanči1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: wellos kroglice
20.8.2009 16:40:20   
Julija08
Mater, jaz sem tud naročila to Washball pa je vse skup za en drek...pa denarja še tud nisem dobila vrnjenega, bom jutri poklicala.

A za to Wellos pa pravite, da je dobra? Ker jaz imam od tamalega ful flekov od npr. sadja...pa rabim kaj kar res deluje.

(odgovor članu tanči1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: wellos kroglice
30.8.2009 13:28:40   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

A za to Wellos pa pravite, da je dobra? Ker jaz imam od tamalega ful flekov od npr. sadja...pa rabim kaj kar res deluje.


Uporabi vanish (v toplo vodo stresi merico vanisha in daj majčko noter, pusti par uric in operi v pralnem stroju), pa bo šlo stran. Še bolje je, če majčko lahko takoj pod tekočo vodo splakneš, ko se otrok popaca s sadjem. Če imaš pa bele majčke, pa cikni malo varekine (ali Arekino) na mokro majčko, počakaj trenutek in splakni. Se obnese!

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dodatek za veliko družino 2024: izplačilo ...
Danes, v petek, 12. aprila 2024 lahko družine s tremi otroki in več pričakujete izplačilo dodatka za velike družine. Pre...
Doplačilo dohodnine je možno poravnati v 3...
A veste, da je znesek doplačila dohodnine mogoče plačati v obrokih? Vsak državljan ima pravico, da izračunan znesek plač...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?