|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   z avtom po sardiniji
9.6.2009 21:33:10   
MIHAMARINKO
Berem malo temo z naslovom sardinija, pa me zanima sledeče, vsi ki se odpravljate na ta čudoviti otok kako potujete. A potujete z avtodomom ali z osebnim avtomobilom, vzamete zraven kolesa, za koliko dni potujete in koliko vas stane približno takšen dopust. vse informacije mi bodo prišle prav, kajti tudi mi bi radi odpotovali , ampak imamo en predsodek, ker imamo osebno vozilo in nevem kako bi se to obneslo z vso prtljago na potovanju, kajti prtljage potrebuješ kar veliko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: z avtom po sardiniji
9.6.2009 22:04:05   
tintin
čez natanko 6 dni gremo.
Potujemo z avtom - enoprostorcem ter strešnim kufrom.
Gremo za 16 dni. Stalo nas bo okoli 1300 evr.
Gremo pa kampirat, s šotorom.

Ko sva bila z možem se sama sva šla na podoben način na Korziko, samo z malim avtom (Clio), brze kufra:)




(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: z avtom po sardiniji
10.6.2009 8:13:18   
lonja
Še ko sva bila sama z možem sva prevozila celo Sardinijo z avtom (caravan) in malim iglu šotorom in bilo je super, nepozabno. Takoj bi spet šla. Kempov je polno in takrat so bili pretežno prazni do začetka avgusta, takrat se napolnijo full hitro, saj se začnejo turi pri njih dopusti.

Srečno pot!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: z avtom po sardiniji
10.6.2009 12:26:52   
Babsi
Potujemo z osebnim avtom (karavanom) in kufrom na strehi. Vzamemo krame čim manj se da. Oblačila kar v kakšnem kampu operemo (imajo povsod pralne stroje).
Letos pa Sicilija…še en mesec, jupi!

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: z avtom po sardiniji
10.6.2009 14:22:12   
mišolinka
Pozdravljeni!

Tudi mi imamo v mislih Sardinijo ali Sicilijo za naslednje poletje, vendar Sicilija se mi zdi nekam nevarna (za družino z dvemi majhnimi otroki), vsaj če greš s šotorom.  
Kaj menite vi? Kaj pa stroški (trajekt, kampi, ostalo)?

LP

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: z avtom po sardiniji
10.6.2009 21:57:33   
mama5
MIHAMARINKO, sem ti poslala zasebno sporočilo.

LP, mama5

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: z avtom po sardiniji
13.6.2009 14:08:06   
mala zirafa
Mi ne bi šli v Italijo ravno zaradi kraj in ugrabitev otrok.Sploh pa ne na jug.user posted image Res da je čudovit kraj, ampak, kradejo otroke zaradi organov itd.Če samo na Mafijo pomislim?!Mogoče malo pretiravam, samo zihr je zihr.Vsak dan vidim na ital. poročilih ali kdo koga zabode ali ustreli ali ugrabi, groza.

(odgovor članu mama5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: z avtom po sardiniji
13.6.2009 16:10:19   
sesil
jaz sem bila na siciliji in je bilo fenomenalno. vedela cel otok, samo čist skrajni jug sem spustila (pomankanje časa). nevem kako je s kampi (nisem kampirala), vem pa, da so ljudje zelo prijazni, o kaki mafiji ne duha ne sluha. 

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: z avtom po sardiniji
13.6.2009 16:27:29   
mala zirafa
Italijani so na splošno bolj ko greš proti jugu bolj so prijazni.S tem se strinjam.Ne bi pa izzivala usode.Pa saj ima tudi Hrvaška zelo lepo morje.Pa cenejša je od Sardinije.Ravno včeraj sem gledala cene dol, povprečno je v kampu na dan 40 evrov (2 odrasla, otrok, šotor za 4 osebe).Potem pa plačaš še toplo vodo na žetone  posebej.To me je zelo odvrnilo glede  kampa. 
Šli bi tja samo, če bi spali v app ali hotelu.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: z avtom po sardiniji
13.6.2009 22:49:07   
tintin
ja, na sardiniji je pa povprečna cena za kamp na dan okoli 27 evr.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: z avtom po sardiniji
14.6.2009 7:21:31   
mala zirafa
Kje na Sardiniji?Kar sem gledala jaz je blo vse grozno drago.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: z avtom po sardiniji
15.6.2009 14:45:45   
viv_
Najprej kar se tiče varnosti... Na področjih, kjer botruje "mafija", torej na jugu, je načeloma bolj varno, kot na severu. Mafija ima svoje obračune med seboj, ostale pustijo pri miru. Tudi se ne spuščajo na "neznane turiste", ker se nikoli ne ve, kdo si in kaj si...

Prepotovali smo oboje, Sicilijo in Sardinijo. Oba otoka sta čudovira, Sicilija za moj okus neprimerno lepša od Sardinije - no, ponuja več... Na Sardiniji so lepe plaže, Sicilija pa ponuja več zgodovinskih in tudi naravnih znamenitosti (soteska Alcantara, Etna, ...). Članek o poti po Siciliji je tudi na bibaleze.si, http://bibaleze.si/clanek//starsi/fotoreportaza-sicilija-z-malcico.html. Po Sardiniji je bilo enako, le da smo šli z 2 otrokoma.

Potujemo z enoprostorcem in "trugo" na strehi. Spimo v šotorih. Če se le da kombiniramo čim več s trajekti.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: z avtom po sardiniji
5.7.2009 21:12:53   
tintin
žirafa: govorim o cenah pred- ali posezona.
Ravno prišli iz Sardnije. Super, varno pa sploh. Priporočam.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?