|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za jasniko
25.5.2006 14:41:40   
polona25
Ker se še najbolj tebe spomnim iz prejšnjih mesecev na forumu ŽELIMO SI NOVEGA ČLANA in ker nama je pač ta mesec obema uspelo, me zanima, kako se počutiš? user posted image

Kdaj imaš pregled?

Lp Polona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za jasniko
25.5.2006 15:07:28   
jasnika
počutim se super, res enkratno, bojle ne bi moglo bit, prvi pregled pa mam 7.6 in komaj čakam, drugače pa sem vedno napeta mam trebuh zaj pa eni pravijo da se v 2 nosečnosti že zelo hitro pozna, tako da,....in res si mi polepšala dan ko sem danes videla da si srečka nosečka
in kako se kaj ti počutiš?????
lpuser posted image

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za jasniko
25.5.2006 15:21:06   
polona25
Joj, tu jaz sem vesela. Je blo kar napeto. Neki časa sem čakala na user posted image , pa ful sem mela tud jaz napihnjen trebuh. Grozno. Nekatere hlače že zdaj zapenjam v leže user posted image . Sem bila že kar malo slabe volje, ker sem mislila, da sem se zredila. Ni mi bilo jasno, saj na user posted image , niti nisem upala pomislit, da ne bi bla potem razočarana. No včeri me je pa moj skoraj prisilil delat test (še sreča), ker ga jaz nisem upala. No in glej user posted image .

Jaz se tud zaenkrat počutim še super, samo se bojim, da ne bo dolgo trajalo.
V prvi nosečnosti sem se že kmalu slabo počutila. Pomoje bo to nastopilo ravno takrat, ko bomo na morju.

No ja, bomo že preživeli, samo da bo user posted image  na koncu zdrav!

Kdaj pa si ti prvič rodila? Jaz sem septembra 2004 - fantka.

lp

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za jasniko
25.5.2006 15:31:51   
Wahoo RR
Punce, lepo da sta se našli in čestitke za nosečnost - ampka dejta tale privat klepet prestavit na zasebna sporočila.

Hvala

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?