|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za petek!!!
13.8.2010 8:59:13   
zvezdan




http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=2539741



_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za petek!!!
13.8.2010 9:12:44   
RAKICA2007
in to 13.! user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA2007 -- 13.8.2010 9:13:50 >

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za petek!!!
13.8.2010 9:13:36   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan





http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=2539741




user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za petek!!!
13.8.2010 9:14:54   
zvezdan
u madonca pa res sploh nisem pogruntalauser posted image  user posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za petek!!!
13.8.2010 9:17:03   
zvezdan
rakica kako si mi ti kaj? Danes sem končno dobila nov pin po pošti pa bomo lahko spet zapravljaliuser posted image HB da je petek!!

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za petek!!!
13.8.2010 9:25:48   
RAKICA2007
drugače sem še kar... pa ti?
kakor drugi hočejo - ampak kaj čmo, tak je naš šiht... user posted image

jap, petek 13. - pa še srečen dan... PIN si dobila, pa lahko boš spet zapravljala user posted image user posted image user posted image  (malo heca)

pa ne pozabi narediti 'zamenjavo' PINa na bankomatu - da ne bo plamaže v trgovini user posted image


(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za petek!!!
13.8.2010 9:33:28   
zvezdan
Rakica večje blamaže si ne morem naredit kot takrat ko sem dala v trgovini kartico(btw je bila dolga dolga vrsta nervoznih ljudi za mano) pa se nisem nikakor mogla spomnit pinauser posted image ko največji butl sem se počutila. HB za papirnat denar v moji denarniciuser posted image

Jaz sem ok če izvzamem da rabim dopust...pod nujno!!Ti si že bila/greš? Bolj malo se dogaja na RR so jo vse popihale na morčka.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za petek!!!
13.8.2010 9:43:46   
RAKICA2007
uuuu jaaaa dopust... kaj je že to?user posted image
že mesec dni delam, pa se mi zdi kot da sploh nisem bila na dopustu user posted image
in ja, tudi jaz potrebujem kakšen dan več kot vikend, dopusta user posted image
aah ja, blamaže - je pa dobra user posted image  in ja HB da obstaja papir, ane?

zdele poslušam tale 'tvoj' hud komad in gledam kako lije user posted image user posted image  user posted image  za dež... upam, da bo malo manj dela in miren dan user posted image
ti, imaš veliko dela? Sta že bila na dopustu/kdaj gresta?
Vidim, da je RR malo zamrl... naslednji teden bo pa še bolj... pa resnično vse RRovke gredo na lepše - jaz bom pa bluzila in strašila na RR - SAMA user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za petek!!!
13.8.2010 9:44:34   
RAKICA2007
Žena je imela za moža programerja.

Nekega dne ga je poslala v trgovino in mu naročila:

"Kupi zavojček margarine in če imajo jajca, jih kupi 10."

Mož se je kmalu vrnil iz trgovine in prinesel 10 zavojčkov margarine.

Postavil jih je na mizo rekoč: "Imeli so jajca."

user posted image user posted image user posted image user posted image

Gleda Mujo platni spisak i komentarise:

Ibro 1.000 eura, Meho 1.200 eura, Haso 1.500 eura i sve tako redom,
a na kraju se izbezumi pa viknu:
A vidi ovaj Saldo, jebo mater, 35.000 eura. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: za petek!!!
13.8.2010 9:57:01   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

Žena je imela za moža programerja.

Nekega dne ga je poslala v trgovino in mu naročila:

"Kupi zavojček margarine in če imajo jajca, jih kupi 10."

Mož se je kmalu vrnil iz trgovine in prinesel 10 zavojčkov margarine.

Postavil jih je na mizo rekoč: "Imeli so jajca."

user posted image user posted image user posted image user posted image

Gleda Mujo platni spisak i komentarise:

Ibro 1.000 eura, Meho 1.200 eura, Haso 1.500 eura i sve tako redom,
a na kraju se izbezumi pa viknu:
A vidi ovaj Saldo, jebo mater, 35.000 eura. user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz se ubadam z neko rečjo pa  mi kar ne gre...damn....res je petek 13.!!! Na dopustu nisem bila še nič. Računava jo mahnit septembra na kanarce. Najhuje je ko se v službi vsi že drugič odpravljajo na daljši dopust jaz pa še kar visim v pisarniuser posted image user posted image potem pa 100x na dan odgovarjam na vprašanja v stilu: o a ti si še tukaj? A nisi nč na morju? Prvi odgovor tako pospremim z ja in drugi z ne ter se zabubim spet v svojo pisarnouser posted image

verjetno bom pa s šopingom vseeno malo počakala...vsaj do 18. da mi potrgajo dol s kartice kar mislijo....da ne se ne bomo potem na blagajni spet čudno gledaliuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: za petek!!!
13.8.2010 10:18:18   
RAKICA2007
Računava jo mahnit septembra na kanarce

HUDOOO!!! i ja bi sine... user posted image  mogoče, ko bom malo 'večja' user posted image

ja, saj tale vprašanja so kr nekaj; mene tudi skoz sprašujejo; a ne greste nič na dopust? jaz pa; saj sem že bila... izgleda da ko sem jaz bila na dopustu, me noben ni pogrešal user posted image user posted image  in so bili vsi tudi tisti termin... bi pa resnično potrebovala še kakšen dan ali dva... za svojo dušo - mogoče mi pa uspe, nikoli ne reci nikoli user posted image

verjetno bom pa s šopingom vseeno malo počakala...vsaj do 18. da mi potrgajo dol s kartice kar mislijo....da ne se ne bomo potem na blagajni spet čudno gledaliuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
 zdajle si me spomnila... kako sem enkrat tiščala napačno kartico prodajalki in se skoraj 'na smrt' skregala z njo, da je na njej denar, in da imajo oni pokvarjen POS... na koncu ugotovim, da sem ji resnično tiščala napačno kartico (ki je v uporabi samo občasno) in na njej resnično ni bilo dovolj denarja user posted image user posted image user posted image  ti ti ti...jap tudi 'najboljšim' se dogaja user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?