|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zajtrk v nosečnosti
4.12.2004 17:36:23   
Jessy
Drage moje nosečke!

Na forumu hujšanje (ko sem se od njih poslovila) se je ena dama spotaknila ob mojem postu, da bom za zajtrk jedla sadje, ker mi to paše, češ, da v nosečnosti to ni zdravo.
Jaz s tem sadnim zajtrkom niti pod razno ne mislim hujšati, ampak mi zjutraj res zapaše sadje in isto tudi za malico. Seveda bom o tem povprašala še G, do takrat pa me zanimajo tudi vaša mnenja glede tega, pa naj bodo takšna ali drugačna.
Kaj mislite, res škodujem svojemu bitjecu, če zajtrkujem sadje?

Hvala in lep večer vam želim!

:nosecka:Jessy9nebesa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zajtrk v nosečnosti
4.12.2004 17:56:35   
@
Sicer ne vidim razloga, zakaj bi naj to škodovalo - bodo povedali morda kakšni bolj poučeni.
Prvo pravilo: zajtrk mora biti - čestitam že za to lepo navado!
Jaz ponavadi zajtrkujem polnozrnati kruh (oz. Moj zrnati kruhek) z nesladkano marmelado in kamilični čaj ali pa mueslije z jogurtom.
Za sadje - če ga kombiniraš z drugo hrano, pa predlagajo (predvsem po Montignacu), da ga užiješ pribl. 15-20 min. pred ostalo hrano, da se ima čas prebaviti in da se sadje ne meša z ostalo hrano, ker potem zavre in upočasni presnovo.
Pred kratkim sem brala, da je ravno samo sadje najprimernejši zajtrk, ampak nič ni kaj posebej pisalo, kako je pri :nosecka:.

Papa,
Afna (23T)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zajtrk v nosečnosti
4.12.2004 18:00:05   
lidia
Živjo,

jaz praktično vsak dan začnem s sadjem, šele kasneje za malico pojem nekaj konkretnega s kruhom, al pa za sadjem pojem še muslije. Ne vem zakaj naj bi to škodovalo otroku, če potem čez dan zaužiješ vse potrebno.

Lidija:metulj:35t:modri:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zajtrk v nosečnosti
4.12.2004 19:34:19   
SU
Ti se kar drži sadja... Tudi meni včasih en paše nič drugega kot sadje in to tudi jem, pa je z našim škratom v trebuščku vse okej!! Poleg tega, da je sadje zdravo, še težav s prebavo ne boš imela (vsaj meni pomaga). Jej, kar ti paše in vse bo okej!
Lepo nosečnost! Saša (21,6/7)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zajtrk v nosečnosti
4.12.2004 20:19:20   
bikica30
Tudi jaz se strinjam s tabo in z vsemi ostalimi, jaz sem tudi pred nosečnostjo jedla do cca. 12-ih le sadje, pa prvih 10 tednov nosečnosti tudi, potem pa mi je bilo tko slabo zjutraj, da sem lahko le narahlo glodala goli kruh - pa še to mi ni pasalo, na sadje tud pomislila nisem, zdaj ko je pa slabost minila pa spet jem le sadje, čez dan pa seveda nadoknadim vse ostalo :)-
Predvsem poslušaj svoje telo..
LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zajtrk v nosečnosti
4.12.2004 20:50:30   
Pia73
Tudi jaz sem prepričana, da nima biti kaj narobe, če zajtrkuješ sadje!

LP Pia73 :metulj:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zajtrk v nosečnosti
4.12.2004 21:36:22   
barby*
Se strinjam! Le kaj bi pri sadju škodovalo:duda?
Jaz ga pojem ogromno in imam vedno super izvide...

Le tako naprej!

Pa pa

barby:metulj: in :love:24t

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zajtrk v nosečnosti
4.12.2004 21:36:50   
barby*
Ne dudi, :duda:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zajtrk v nosečnosti
5.12.2004 9:06:48   
Jessy
Hvala, punce, za vaše besede.:rozica::rozica::rozica:

V bistvu me je prav malce zaskrbelo, če ima tista ženska pa le prav. :zmeden: Če vas je toliko, ki enako pravite, potem že ne more sadje škodovati za zajtrk in tja do 12h.

Hvala še enkrat!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zajtrk v nosečnosti
6.12.2004 9:00:53   
Janika
res ne razumem zakaj naj bi sadje za zajtrk skodovalo?

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zajtrk v nosečnosti
9.12.2004 23:37:12   
@
Je pa res nekaj - sadna kislina zelo najeda zobno sklenino, zato pridno ZOBKE UMIVAT po taki hrani - še posebej zdaj, :nosecka:.
Prej sem namreč najprej dirkala zobe umivat, ko sem se vstala in potem jest, zdaj pa sem se komaj navadila na pravilni vrstni red. ;)

A še kateri ne paše zobna pasta? Se mi zdi, da si s peskom zobe umivam in ko krtačim zadnje zobe, mi gre kar na bruhanje. :zmeden::(

Afna

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




katero ime za fanta?
tailor

imam težave pri izbiri imena za tretjega člana. 1 je ime:katarina 2:klara 3?lahko dodate tudi kakšno drugo ime:)

žiga (19%)

blaž (15%)

artur (2%)

uroš (6%)

lukas (19%)

klemen (40%)


Število vseh glasov: 454

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!