|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj ne poroka?!
23.1.2007 22:54:28   
ms3
a mi malo pomagate.
namreč res ne razumem tistih, ki živijo skupaj, imajo službo, imajo otroke ... skratka urejeno življenje pa se ne poročijo. zaka ne?!
čisto tako iz lastne radovednosti me zanima.  

jaz sem se nareč poročila in nikoli nisem razmišljala o tem, da se ne bi. samo po porki sem se počutila 100000000000000 krat bolje, tako da tiste, ki se ne poročijo res ne razumem zakaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj ne poroka?!
23.1.2007 23:05:48   
ribica.
Naj ti povem takole:

Zakaj bi se človek poročil?? Dva sta se našla, srečna sta skupaj, imata družino in vse poštimano.....zakaj bi rabila nek štempl na papirju?? Sploh pa če jima je že zdaj ful fajn.

(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj ne poroka?!
23.1.2007 23:13:59   
Anonimen
a mi malo pomagate.
namreč res ne razumem tistih


Ja kaj naj ti pa pomagamo user posted image

Saj ne rabiš razumet, da bi bila ti srečno poročena. Uživaj v svoji sreči in ne išči pomoči tam, kjer je ni treba.

(odgovor članu ms3)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj ne poroka?!
23.1.2007 23:30:35   
rija
Ker pravijo, da postane seks v zakonu dolgočasen user posted image user posted image user posted image user posted image

Idi se raje k tvojemu stisni, pa se nehaj z nami koruzniki ubadat....user posted image user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj ne poroka?!
23.1.2007 23:39:37   
trixi
Ti povem eno štorijo resnično. Smo bli na eni poroki, pa nevestina mama upraša hčerino sveže poročeno prijateljico, če je kaj drugače zdaj, ko je poročena. Ona pravi, da ja, zelo.Pol se pa to pogovarjava z mojo najstnico in komentira:"Ja, je drugače samo, če se je šparala do poroke".
Dej no, kaj ti če tisti kos papirja, če nimaš nekih osnovnih pojmov pri sebi poštimanih. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 7:28:34   
AnBan
Jaz sem poročena in mi ni nič hudega. Tud sex je z leti še boljšiuser posted image user posted image

Jaz mislim da je veliko v tem kako si vzgojen. Meni poroka ni samo kos papirja, temveč nekaj globjega.

Poleg tega pa je v današnjih časih fensi bit na koruzi in staromodno bit poročen. user posted image

_____________________________

[



(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 7:35:09   
CUKRČEK
Jaz sem tudi poročena, ker mi pač to veliko pomeni. In mislim, da veliko neporočenih ima mnenje, da je ful lažje, če nisi poročen. V smislu, da če kaj zaškripa v odnosu, da pač odideš in je to to. Samo je isto, ker če živiš skupaj imaš itak iste dolžnosti in pravice kot zakonci.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 8:28:57   
trixi
Veš kaj Cukrček, tle si pa čisto mimo usekala.Če ti gre za it narazen boš šel, pa , če si poročen al pa ne.In da je biti koruznik fensi šmensi- no jaz sem pol že zeeeeelo dolgo fensi šmensi. Verjetno je šel marsikateri zakon podpisan na papirju v tem času narazen.Lej, tako kot sem napisala, če nimaš nekih osnovnih pojmov razčiščenih, kako se v skupnosti živi, potem je brez veze se spravljat skupaj živet, s papirnato podlago ali pa brez.Itak naj naredi vsak kot mu paše, mi je pa mimo , da me bo nekdo prepričeval, kako je boljše, če si poročen, kot tudi jaz ne prepričujem nobenega, da je boljše če nisi.Isti šmor, vsak naj naredi to kar hoče.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 8:50:58   
Anonimen
no kaj ste se pa zdaj lotle!?
jz sem pa takšnega mnenja da naj ljudje delamo kar hočemo in da se naj ne spotikamo ob druge, mars katera familija k ni poročen se boljš razumejo kot tisti k so poročen tak da tukaj sploh ni bleme!
jz osebno sem poročena, ker so me pač tako vzgajal da brez poroke ni družine, no ja pa če bi hotela bi jo tud imela! povem čisto po resnici: če bi vedela pred poroko, kaj bodo delal moji in moževi starši se ne bi nikoli poročila!!!!
saj je čest vseeno kako živiš v očeh države moraš isto delat kot da si al pa nisi poročen, smo vsi v istem šmornuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 9:15:09   
soncece24
Jaz nisem poročena, tak da ne vem, če je kakšna razlika če si poročen ali ne. Meni koruzništvo za zdaj kr ustreza, ne bi pa rekla ne, če bi se moj hotel poročiti, neke strašne želje po poroki pa nimam. To je za mene samo en dan v beli obleki user posted image user posted image Edina praktična stran, ki jo v poroki vidim je to, da se vsi isto pišejo in nimaš komplikacij dokazovat kdo je kdo - sicer pa bomo videli, mogoče se bom pa kdaj res poročila pa bom še drugo stran videla user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 12:16:51   
Anonimen
In kako ti veš, kako se drugi, ki niso poročeni, počutijo, da se ti 100000000000000 krat bolje počutiš od njih, odkar si se poročila? Eni se poročimo, ker nam to veliko pomeni (tudi sama sem poročena in nama je to veliko pomenilo, več kot samo pildek) ali pa so tako vzgojeni, drugim pa pač papir ne pomeni nič, ker na to gledajo samo kot na papir. Važno da so zadovoljni in srečni. To se mi zdi za družino veliko pomembneje. 

(odgovor članu ms3)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 12:20:27   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: koprivc jana

! povem čisto po resnici: če bi vedela pred poroko, kaj bodo delal moji in moževi starši se ne bi nikoli poročila!!!!


In kaj bi bilo bolje, če bi bila koruznika????

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 12:33:02   
Mary Poppins
Ma, dej no. Evo, bila sem poročena, pa se ni obneslo, čeprav mi je poroka takrat veliko pomenila. Zdaj pa živim na koruzi in sem neprimerno bolj srečna. Pa tega ne pripisujem koruzništvu ampak partnerju. Mogoče se bova kdaj poročila, mogoče ne. Zaenkrat nama tako odgovarja. Da bi se pa sekirala, kako drugim paše, ne hvala.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 12:48:44   
Anonimen
Vsak po svoje ne.

Jaz sem tudi tako vzgojena da brez poroke ni družine. Pa sem srečna koruznicauser posted image
Ko smo odrasli se sami odločamo a ne?!

Meni je poroka samo papir. Poročena sem v srcu že dooooolgo. Na papirju pa ne rabim bit.

Meni osebno se zdi večji korak v vezi odločitev za otroka kot pa poroka. In mi je to večja potrditev zveze.

Mi je neumno da bi delala nekaj proti svojim željam, samo zato ker se nekaj dela.

Poročijo naj se tisti ki si to želijo in jim to nekaj pomeni.

Ostali bomo pa uživali v koruziciuser posted image

(odgovor članu Mary Poppins)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 12:50:02   
san
kaj pa financeuser posted image

(odgovor članu Mary Poppins)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 12:55:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: san

kaj pa financeuser posted image


Kaj z financamiuser posted image

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
24.1.2007 12:58:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 13:49:29   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Ja kaj naj ti pa pomagamo user posted image

Saj ne rabiš razumet, da bi bila ti srečno poročena. Uživaj v svoji sreči in ne išči pomoči tam, kjer je ni treba.


Točno tako, kot mi ne razumemo tistih, ki se bolje počutijo, ko se poročijo. Jaz bi se po mojem počutila isto, če bi se poročila, ali sedaj, ko sva koruznika.

Sicer nikoli ne recni nikoli, ampak trenutno mi ni do poroke iz razlogov:

- finance (ja, vem da je lahko tudi skromna poroka, v sredo na grad in te fore, ampak če se že poročim, hočem to delit s tistimi, ki mi nekaj pomenijo)
- dejstvo, da tista rinka in zaobljuba lahko velja, tudi če nisi poročen.

Drugače pa tudi stavek od trixi pove vse:

Dej no, kaj ti če tisti kos papirja, če nimaš nekih osnovnih pojmov pri sebi poštimanih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 14:24:10   
san
karin24 mišljeno je bilo za ms3

torej kaj pa če so (pri nekaterih) finance razlog, da se ne poročijo, ker je poroka kar velik finančni zalogaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 14:35:39   
Anonimen
a
upsuser posted image

No pri nama niso finance krive. Je pa res da se mi zdi "greh" dat tolk dnara za en danuser posted image

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 14:39:51   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Ker pravijo, da postane seks v zakonu dolgočasen user posted image user posted image user posted image user posted image

Idi se raje k tvojemu stisni, pa se nehaj z nami koruzniki ubadat....user posted image user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 14:40:57   
tanikaa
Moj odgovor pa je: ZAKAJ SPREMINJATI NEKAJ, KAR JE ŽE ITAK DOBRO.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 14:51:27   
tulip
Mogoče je manj porok preprosto zato, ker ni več sramotno in nedopustno, da bi zaljubljenca živela skupaj brez poroke in - bognedaj - da bi še otroka imela neporočena.
Koruzništvo je postalo družbeno sprejemljivo in tako se lahko vsak odloči, a si želi tudi poroke ali mu pač ustreza dejansko stanje - skupno življenje in družina brez ceremonij, pa kljub temu z ljubeznijo.user posted image

(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 14:53:11   
Naja31
Ni nujno, da je velik finančni zalogaj.
Naju je prišla samo toliko kot je taksa na občini user posted image .

Meni je važno, da sem jaz poročena, za druge mi je pa res vseeno.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 17:08:42   
iva01
Ne rabim poroke in štempla na papirju da bi svojga moškega obdržala pri sebi.
Pa tud ločit se tako ne moreva, sej pravijo da je najpogostejši vzrok za ločitev porokauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?