|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:18:15   
higuys
Evo mi je dalo mislit razpredanje o dragi / junk/ konzervirani hrani?

Zakaj smo dejansko predebeli /debeli?

Čudno mi je , ko bi kakšna debeluška reče, da ful malo je in da so verjetno krivi hormoni/ stres...zraven pa vidiš , da pobaše trojno količino hrane kot ostali pri mizi.

Jaz sem predebela, ker obožujem hrano. Res hrana mi pomeni ful, rada kaj dobrega pripravim in potem s kom to pohrustam. Pa kozarec piva sem, pa deci refoška za kri tam... in kile so tu. Aja , pa sladkarije user posted image . Dejansko mi je vse dobro, mater.

Se obremenjujete s kilažo ali ste se sprijaznile in boste pač debele?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:20:21   
Anonimen
user posted image  ti si predebela? kaj sem pa potem jaz? krof?user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:22:33   
Anonimen
Jaz zato, ker mi je hrana v uteho, kadar sem nesrečna. Delno tudi zato, ker smo vse babe v družini nagnjene k debelosti, ampak definitivno primarno zato, ker svoje frustracije izživljam na hrani.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:22:40   
higuys
 o ja, s to ritjo zagotovo spadam med predebele user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:22:55   
Volga
Če je 73 kg na 175 cm višine debelo, potem sem debela. user posted image  

Ne, ne bi dovolila sama sebi, da bi bila debela, ker se ne bi počutila v svoji koži. Debelost zaradi bolezni, O.K., pač nimaš kaj, user posted image  debelost zaradi hrane pa mi je zanemarjanje in uničevanje samega sebe. Pa če je hrana še tako dobra, neka mera mora biti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:23:45   
Anonimen
Malo od jemanja hormonov,veliko pa od iskanja tolažbe v hrani.Če sem v stiski ,bi samo jedla. Kadar sem dobre volje in zadovoljna, jem samo toliko kot potrebujem.Na žalost sem prevečkrat v stiski.

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:23:58   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Jaz zato, ker mi je hrana v uteho, kadar sem nesrečna. Delno tudi zato, ker smo vse babe v družini nagnjene k debelosti, ampak definitivno primarno zato, ker svoje frustracije izživljam na hrani.


se podpišem pod tole user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:25:30   
higuys
volga, pa to kar si ti napisala ni debelost - no vsaj po mojih merilih ne. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:27:25   
Korina1
Ve razmišljate o debelosti jaz pa kako naj se malo zredim, sem presuha in to že odkar vem zase, Lahko pojem karkoli hočem pa ne gre gor in ne gre.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:28:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Ve razmišljate o debelosti jaz pa kako naj se malo zredim, sem presuha in to že odkar vem zase, Lahko pojem karkoli hočem pa ne gre gor in ne gre.
Odpri si novo temo user posted image user posted image

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:29:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

volga, pa to kar si ti napisala ni debelost - no vsaj po mojih merilih ne. user posted image


ne, saj ni, sebe ne smatram za debelo, pravim pa, da debela sama sebi ne bi dovolila biti in da bi prej poskrbela, da to tega ne bi prišlo. Ker mi "ni humano" do drugih. user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:30:14   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Ve razmišljate o debelosti jaz pa kako naj se malo zredim, sem presuha in to že odkar vem zase, Lahko pojem karkoli hočem pa ne gre gor in ne gre.
Odpri si novo temo user posted image user posted image


Se mi ne da user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:31:18   
Tejči
66 kg na 169 cm..je debelost??

Jaz se nimam ravno za debelo, sem se pa v zadnjem pol leta zredila za 8 kg. Vzrok je dobra domača hrana-bila sem doma in sem vsak dan fino nakuhavala, pekla razna peciva-in ravno sladkarije so zame največji strup. Kile so šle gor..do novega leta, ko sem rekla stop! Sedaj se držim, da malo jem, sladkarijam sem se v veliki meri odrekla, dnevno dam v usta en čokoldani bonbonček, da potešim tisto željo po sladkem, nisem na nobeni dieti, pač dost manj pojem. Teh 8 kg se moram znebiti, pa če je ne vem kaj. Se slabo počutim z njimi..hlače so tesne, oblekce mi ne pašejo tako kot prej in enostavno ne znam kupovati oblačil, v katerih bi zgledala ok. Imam pa probelm, ker sem podedovala gene po atejovi strani, kjer so nagnjeni k debelosti, zato je toliko težje vzdrževat normalno linijo. Ampak se trudim.  

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:32:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

volga, pa to kar si ti napisala ni debelost - no vsaj po mojih merilih ne. user posted image


ne, saj ni, sebe ne smatram za debelo, pravim pa, da debela sama sebi ne bi dovolila biti in da bi prej poskrbela, da to tega ne bi prišlo. Ker mi "ni humano" do drugih. user posted image
Debelost je bolezen. A bolna si tudi ne bi dovolila biti? Tudi, če jemo zaradi tolažbe je to bolezen.Nekaj v glavi ne štima.Psiha.user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:32:59   
Korina1
170cm in 59kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:33:05   
mala maja
zato ker takoj ko me kaj spravi ob živce padem po čokoladi. Sem taka kot je napisala Meta.

Sem sposobna cel teden preživeti samo ob riževi čokoladi. Parvkar sem eno zmazal na šiht. Me je zjutrej mulc tolk razjezu da sem komaj čakala na čokolado.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:33:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

170cm in 59kg
Daj že mir user posted image user posted image

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:34:41   
Korina1
Zakaj naj dam mir? Vzrok mi povej? Sem nezaželena tu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:36:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Zakaj naj dam mir? Vzrok mi povej? Sem nezaželena tu?
Ma hecam se user posted image  Zavidam ti kileuser posted image Madona, še hecat se več ne upam.user posted image

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:36:47   
Anonimen
zato k sm noseča (spet)user posted image

preostanek življenja pa nism debela. in podobno kot volga, si neb dovolila bituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:37:32   
rija
- ker se nažiram...od nekdaj....samo se mi je pri 35+ začelo poznati....prej je moja mama rekla, da imam ziher trakuljo
- ker se pri moji višini strašno hitro pozna
- ker sem se svinjsko zredila po porodu, posledica poporodne depresijeuser posted image
- ker nisem imela dovolj motivacije se spravit na dieto....
- nekaj pa tudi zaradi mojih rokenrol hormonov user posted image

sem pač debelauser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:37:33   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

170cm in 59kg


Meni so to ne zdi premalo kg. Ravno prav. Poznam pa ženske, ki so bile vse življenje zelo suhe in so se začele rediti tam okrog 40-50 let. Tako, da vse prideuser posted image  Nekaj na silo, ni ok-prej nezdravo..

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:38:02   
Hope2
Baje sem zdaj debela, sam jaz se ne vidim debelo, to je samo odvečno mleko v joškahuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:38:42   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Zakaj naj dam mir? Vzrok mi povej? Sem nezaželena tu?
Ma hecam se user posted image  Zavidam ti kileuser posted image Madona, še hecat se več ne upam.user posted image


Ni panike, lahko se hecaš. Samo jaz sem milslila da sem te dni malo več tu in da je kaj narobe.
Glede kil pa ne mi preveč zavidat ker težko dobim hlače zase. Dobro da si jih ne kupujem pogosto, ampak enkrat na leto pa imam velik problem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zakaj smo/ste (če ste) debele
7.1.2009 11:41:00   
Anonimen
Začela se redit zarad zdravil, nadaljevala zarad lenobe in požrešnosti.

Da si neb dovolile? user posted image ...k jaz pred petmi letiuser posted image

Me je pa vsak dan manjuser posted image

Debelost pa sploh ni lepotna napaka, tko k recimo mozoljuser posted image
Mislm folk jo ma za to ja, ma potegne to še dost hujše stvari za sabo k pa to da ne zgledaš k ena na plakatu.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?