|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaključni izleti z vrtcem
29.1.2012 17:09:49   
tekač
imate kakšen predlog za izlete z vrtcem za otroke 3-4 leta?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaključni izleti z vrtcem
29.1.2012 17:58:11   
Paštetka
Vožnja z vlakom, kakšen mini zoo kje v bližini

(odgovor članu tekač)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaključni izleti z vrtcem
29.1.2012 21:24:20   
pelin
Tudi jaz sem v čakalni listi za predlogeuser posted image ...bi samo komentirala, da se tako kot povsod po svetu tudi pri tej zadevi vse vrti okrog denarja in vedno poleg vsega gledamo seveda na zadevo tudi iz finančne plati...ker smo mi iz periferije in imamo do večjih mest nekoliko dlje, nam velikokrat več denarja pobere sama vožnja kot pa razne vztopnice in podobno...Bili smo pa že v Hermanovem brlogu v  Celju, kjer je bilo kar luštno , pa še vožnjo smo imeli zastonj, ker smo šli z vlakom ( predšolci se vozijo zastonj), pa v ljubljanjskem lutkovnem gledališču in z vzpenjačo na gradu, pa v hiši eksperimentov v Ljubljani, pa pri lutkovnem gledališču Kolenc na Vačah smo imeli pastirski dan,izlet z avtobusom v ljubljanjski živalski vrt, obisk drsališča v Celju...to so bili bolj kot ne zaključni izleti ali pa izleti v sklopu decemberskega prazničnega dogajanja...
Drugače pa so luštni tudi vsakdanji izleti, ki si jih mi največ  privoščimo na pomlad ali jesen...Večkrat gremo na obisk k prijateljčkom v sosednjo enoto, ki nam pripravijo kakšno lutkovno predstavo, potem pa imamo skupaj piknik ali pa pogostitev pri njih ( ali pa dobimo mi na obisk njih), gremo na izlet do bližnje lovske koče, imamo tam ogled koče in pogovor z lovcem, daljši sprehod do matične knjižnice, dopoldne v njej in sprehod nazaj, daljši izlet v gore tako da gremo v eno smer peš v drugo pa se peljemo,izlet do najbližjega muzeja ali ogled razstave, daljši sprehod do doma ostarelih in  sadna malica z varovanci, pa enkrat letno na potep k gasilcem, pa k policistom, pa občasno pokukat v bližnjo porodnišnico, pa kar tako spontan sprehod do mestnega parka, kjer nas med objemanjem platan "zasačijo" prijazne cvetličarke in nas povabijo na ogled njihovega vrtnega centra...eh...samo da se dogaja...user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaključni izleti z vrtcem
29.1.2012 21:26:24   
enea
naši oz. tudi starši, so šli pri 4,5 z avtobusom v Kekčevo deželo,.. tadrugi dvoletniki pa smo šli z vlakom na Most na Soči, en krog z ladjico po jezeru,..user posted image , šli pa smo iz Nove Gorice,..user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaključni izleti z vrtcem
29.1.2012 22:09:32   
Najaa
Se da tudi bolj poceni priti čez in sicer kakšen lušten izlet s piknikom ipd... Jaz osebno ne maram pretiravanja. Naj bo dostopno vsem, ne pa da jih pol ne gre, ker jim je predraga vstopnina itd.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaključni izleti z vrtcem
30.1.2012 10:39:43   
bskrle
Zaključni izlet imajo v zadnjih treh letih. Zaključna prireditev je skupaj  s starši.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaključni izleti z vrtcem
30.1.2012 11:36:32   
borovnička
Zakaj samo zadnja tri leta? Mi smo imeli čisto vsako leto zaključek. Kakšno leto organizirata vzgojiteljici, kakšno leto pa se stvar prepusti staršem. Nazadnje smo imeli piknik. Vsak je prinesel nekaj igrač, očetje so prevzeli žar, mame so prinesle kaj sladkega, muzika in narava... super je blo. Pa je blo poceni pa še sproščeno in super!

Samo ideja pač :)

Pozdravček,
borovnička

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?