|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamujamo 2 dni - nasvet čakajočim
26.1.2005 13:11:30   
daisy
Pozdravljene!
Kaksne dva tedna pred PDP sta se mi zdela neskoncno dolga (uradni PDP sem imela v ponedeljek 24.1.05). Ampak tale 2 dni po PDP se pa res vleceta... Sploh ne vem kaj bi sama s sabo! O.K. sej sem lahko vesela da imam cas za sebe itd., samo če ne bi bila tako neučakana in predvsem firbčna. Je pa tudi bodoči očka kar ves čas na trnih kdaj bo...
Da o sorodnikih in prijateljih ne govorimo...

Zanima me, kako se ve spopadate z vsakim naslednjim dnem, ko "ni nič novega".

Hvala in LP!

P.S.: Koliko dni po PDP v porodnišnici sprožijo porod:duda:
P.S:pa še pohvala forumu - brez tega bi se pa sploh vlekli ti zadnji dnevi in urice.:bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zamujamo 2 dni - nasvet čakajočim
26.1.2005 13:18:55   
Teni_
Saj bo, boš videla. Jaz sicer ne vem kako zgleda čakanje, pa vseeno. V porodnišnici, pa baje sprožijo porod po 14 dneh, če je do takrat vse vredu.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zamujamo 2 dni - nasvet čakajočim
26.1.2005 13:26:24   
beba76
Jaz sem bila drugič tri dni čez rok in me je ubijalo! Prvič sem namreč rodila en teden pred PDP in sem potiho upala in pričakovala, da bo tudi v drugo tako.
Pa ni bilo. Na PDP sem šla v porodnišnico in tam čakala, kdaj se bo začelo dogajat. No, pa mi je trtji dan navsezgodaj odtekla voda in to je bilo to.

Najbolj pa so me morili telefoni in vprašanja: A si že rodila? A ne boš rodila? A bo kar notri ostal? Ja, kaj še čakaš?:(:( Res sem mela fula željo, da me utrujajo s tem, ko sem bila že vsega naveličana.

No, ti bodo še druge kaj napisale, saj smo o tem že večkrat debatirale in vem, da jih je na forumu veliko, ki so bile več čez rok - saj te tri dni, kot sem bila jaz, niti ni ne vem kaj (za tiste, ki ne čakajo :)-:)-).

Koliko čakajo, pa ti ne bi znala povedat, je menda čisto odvisno od porodnišnice.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zamujamo 2 dni - nasvet čakajočim
26.1.2005 13:35:32   
Anonimen
Verjetno si naročena na amnio, na pregled plodovnice. Če bo ta zrela, bodo sprožili porod.

(odgovor članu daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   zamujamo 2 dni - nasvet čakajočim
26.1.2005 13:43:53   
daisy
Na amnio nisem naročena.
V petek imam še CTG pri svoji gin., potem pa v pon. (1 teden po roku) na pregled v porodnišnico.
Kako zgleda pregled plodovnice? In kdaj naj bi jo prvič pregledal?

lp,
Daisy

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zamujamo 2 dni - nasvet čakajočim
26.1.2005 13:48:51   
Anonimen
Vsedeš se na tak stol, kot pri ginekološkem pregledu, potem pa sobo zatemnijo in ginekolog ti gre skozi nožnico z enim takim inštrumentom, ki ima na koncu lučko (vsaj pri meni je bilo tako). Je pa res, da sem imela še počen mehur in je spotoma pogledal, kje. Zraven je vzel še plodovnico.

(odgovor članu daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   zamujamo 2 dni - nasvet čakajočim
26.1.2005 18:34:44   
nejcko
Jaz sem bila prvič 12 dni čez rok. Prvi teden sem hodila na preglede k svoji gin., naslednji pa vsake dva dni v porodnišnico, kjer so mi delali CTG in pogledali, če sem kaj odprta. Dvanajsti dan so mi porod sprožili (odprta sem bila le pol prsta in brez popadkov). Drugič pa sem bila dva dni čez rok, imela sem lažne popadke, obdržali so me v porodnišnici, kjer so mi dvakrat prestavili CR, zato sem od vsega hudega dobila prave popadke in tako 4 dni čez rok rodila s CR.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zamujamo 2 dni - nasvet čakajočim
27.1.2005 14:03:58   
daisy
Hvala vsem!!!
Mi pa se zmeri čakamo....:zmeden2:
lp

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zamujamo 2 dni - nasvet čakajočim
27.1.2005 20:40:01   
india
Daisy!!!

Potem si pa tako kot sem bila jaz pri prvem sinu! Sem imela rok 24.1., potem so rekli, da bi lahko sicer bilo 27.1., rodil se je pa ob 1.20 zjutraj, 29.01!!!
Morda pa bo tudi pri tebi tako!
Kar mirno, saj bo kmalu! V Mb sprožijo porod po 14 dneh zamude, za amnio pa ne vem, če jo še delajo,s em nekaj slišala, da ne več??:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?