|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamujanje menstruacije
11.2.2014 13:29:40   
Anonimen
nimam pojma kje bi zastavila to vprašanje, zato bom ga kar tukaj. namreč, zadnje leto in pol imam zelo redne menstruacije (na 30 dni), in danes sem se zavedla da bi mogla menstruacijo dobiti prejšnji vikend. prejšnji teden sem imela vnetje, in sem se mazala s canestenom. zanima me če je možno da je prišlo do zamude menstruacije zaradi vnetja? nosečnost bi črtala, ker uporabljava kondom. hvala vam :)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zamujanje menstruacije
11.2.2014 13:34:45   
Anonimen
Mogoče ti zamuja zaradi stresa ali kaj takega ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zamujanje menstruacije
11.2.2014 14:00:37   
Anonimen
nič bolj nisem bila pod stresom kot prejšnje mesece user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zamujanje menstruacije
11.2.2014 14:07:14   
SU
Tudi sama sem imela pred leti težave z vnetji "v eno"... pa sem imela par dni zamešano M... Ampak tudi N ti ni treba črtati, ker uporabljata kondom... nič ni 100%... Če še ne bo... test, pa boš vedela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zamujanje menstruacije
12.2.2014 10:17:34   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

nimam pojma kje bi zastavila to vprašanje, zato bom ga kar tukaj. namreč, zadnje leto in pol imam zelo redne menstruacije (na 30 dni), in danes sem se zavedla da bi mogla menstruacijo dobiti prejšnji vikend. prejšnji teden sem imela vnetje, in sem se mazala s canestenom. zanima me če je možno da je prišlo do zamude menstruacije zaradi vnetja? nosečnost bi črtala, ker uporabljava kondom. hvala vam :)


seveda je možno. obstaja pa še nešteto možnosti, zakaj ti zamuja. tudi stres je lahko razlog, čeprav se ti zdi, da nisi nič bolj pod stresom kot običajno. podzavest dela čudeže. sicer pa zamude tud do 14 dni, niso nič posebnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zamujanje menstruacije
12.2.2014 12:34:43   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

nimam pojma kje bi zastavila to vprašanje, zato bom ga kar tukaj. namreč, zadnje leto in pol imam zelo redne menstruacije (na 30 dni), in danes sem se zavedla da bi mogla menstruacijo dobiti prejšnji vikend. prejšnji teden sem imela vnetje, in sem se mazala s canestenom. zanima me če je možno da je prišlo do zamude menstruacije zaradi vnetja? nosečnost bi črtala, ker uporabljava kondom. hvala vam :)


seveda je možno. obstaja pa še nešteto možnosti, zakaj ti zamuja. tudi stres je lahko razlog, čeprav se ti zdi, da nisi nič bolj pod stresom kot običajno. podzavest dela čudeže. sicer pa zamude tud do 14 dni, niso nič posebnega.


pri meni je prvič da tak dolgo zamuja user posted image počakam do ponedeljka, takrat pa delam test. čeprav imam vedno večji občutek da gre za nosečnost user posted image ko sem bila prvič noseča in sem na to pomislila, sem bila potem prepričana da je res. test je samo potrdil. znakov ni bilo takrat, in tudi tokrat je vse ok. edino kar je bilo, je bil neki miceni prehlad prejšnji teden (kot pri prvi nosečnosti user posted image ). bomo videli.

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zamujanje menstruacije
12.2.2014 13:40:52   
Anonimen
Jaz imam tudi M.na 28 dni danes je 35 dan pa še noben znak da bi prišla....BT imam visoka od 26.1 do 31.1 je bila 36.9..od 1.2 pa do danes je 37.2,37.3,37.4 ..rahlo me bolijo dojke.BT zmerim vsak dan zjutraj preden ostanem ob isti uri...Ne vem kaj bi to blo me je malo strah ker čakam na postopek ...upam da mi ne bo treba it user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zamujanje menstruacije
12.2.2014 13:46:19   
lily32

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz imam tudi M.na 28 dni danes je 35 dan pa še noben znak da bi prišla....BT imam visoka od 26.1 do 31.1 je bila 36.9..od 1.2 pa do danes je 37.2,37.3,37.4 ..rahlo me bolijo dojke.BT zmerim vsak dan zjutraj preden ostanem ob isti uri...Ne vem kaj bi to blo me je malo strah ker čakam na postopek ...upam da mi ne bo treba it user posted image


Kaj še čakaš? Naredi test. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zamujanje menstruacije
12.2.2014 14:02:37   
Anonimen


Ne vem če bo pokazal?ni prehitro? Imela sem slabe izkušnje 2 krat ss.Noben znak ni razen da mi zamuja in rahlo boleče dojke ...strah me je zaradi slabe izkušnje user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: lily32


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz imam tudi M.na 28 dni danes je 35 dan pa še noben znak da bi prišla....BT imam visoka od 26.1 do 31.1 je bila 36.9..od 1.2 pa do danes je 37.2,37.3,37.4 ..rahlo me bolijo dojke.BT zmerim vsak dan zjutraj preden ostanem ob isti uri...Ne vem kaj bi to blo me je malo strah ker čakam na postopek ...upam da mi ne bo treba it user posted image


Kaj še čakaš? Naredi test. user posted image


(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zamujanje menstruacije
13.2.2014 12:16:06   
Anonimen
da updejtam (jaz sem odprla temo)... prej sem naredila test, ki je pozitiven. pri meni je nosečnost, ne stres. bom pa jutri ponovila z jutranjim urinom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zamujanje menstruacije
13.2.2014 12:36:40   
lily32

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

da updejtam (jaz sem odprla temo)... prej sem naredila test, ki je pozitiven. pri meni je nosečnost, ne stres. bom pa jutri ponovila z jutranjim urinom.


user posted image Čestitke. Torej tudi kondomom ni več za zaupat. user posted image Se malo hecam, upam, da ne zameriš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zamujanje menstruacije
13.2.2014 19:16:34   
Anonimen

Test nisem naredila ker sem imela danes pregled in se je GV vidla tako da sem še v soku po 2 leti truda je ratalo

IZVIRNO SPOROČILO: lily32


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz imam tudi M.na 28 dni danes je 35 dan pa še noben znak da bi prišla....BT imam visoka od 26.1 do 31.1 je bila 36.9..od 1.2 pa do danes je 37.2,37.3,37.4 ..rahlo me bolijo dojke.BT zmerim vsak dan zjutraj preden ostanem ob isti uri...Ne vem kaj bi to blo me je malo strah ker čakam na postopek ...upam da mi ne bo treba it user posted image


Kaj še čakaš? Naredi test. user posted image


(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zamujanje menstruacije
13.2.2014 20:32:53   
petea
ne razumem:

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
nosečnost bi črtala, ker uporabljava kondom.



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Test nisem naredila ker sem imela danes pregled in se je GV vidla tako da sem še v soku po 2 leti truda je ratalo



oz. mi je jasno, zakaj v dveh letih nisi uspela zanositi, če sta uporabljala kondome

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zamujanje menstruacije
13.2.2014 21:07:55   
eva1

IZVIRNO SPOROČILO: petea

ne razumem:

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
nosečnost bi črtala, ker uporabljava kondom.



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Test nisem naredila ker sem imela danes pregled in se je GV vidla tako da sem še v soku po 2 leti truda je ratalo



oz. mi je jasno, zakaj v dveh letih nisi uspela zanositi, če sta uporabljala kondome



Jaz mislim da sta tukaj 2 anonimni ki pišeta o eni in isti stvari..al pa se ena mal heca, pojma nimam user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zamujanje menstruacije
14.2.2014 8:00:13   
lily32
No, saj ni tako težko razumeti. Da, pišeta dve anonimni, a iz postov, se vidi, katera je katera. Skupno pa jima je to, da sta zadaj obe srečki user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Test nisem naredila ker sem imela danes pregled in se je GV vidla tako da sem še v soku po 2 leti truda je ratalo

IZVIRNO SPOROČILO: lily32


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz imam tudi M.na 28 dni danes je 35 dan pa še noben znak da bi prišla....BT imam visoka od 26.1 do 31.1 je bila 36.9..od 1.2 pa do danes je 37.2,37.3,37.4 ..rahlo me bolijo dojke.BT zmerim vsak dan zjutraj preden ostanem ob isti uri...Ne vem kaj bi to blo me je malo strah ker čakam na postopek ...upam da mi ne bo treba it user posted image


Kaj še čakaš? Naredi test. user posted image





user posted image Krasno, da je tako odvilo. Srečno do konca in črne misli na stran!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lily32 -- 14.2.2014 8:02:09 >

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zamujanje menstruacije
14.2.2014 8:19:24   
Anonimen

jaz sem stara uporabnica user posted image in sem čakala na postopek tako da nisva uporabljala kondome ....včeraj sva imela posvet za umetno oploditev in me je blo kar strah kaj me vse čaka tako da je ratalo po naravni poti po 2 leti truda user posted image

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zamujanje menstruacije
14.2.2014 8:42:38   
Anonimen
ja, dve anonimni uporabnici sve to pisale.

res vesela zate/za vaju, lepo pričakovanje ti želim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zamujanje menstruacije
14.2.2014 8:45:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja, dve anonimni uporabnici sve to pisale.

res vesela zate/za vaju, lepo pričakovanje ti želim user posted image

hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zamujanje menstruacije
14.2.2014 9:57:18   
petea
a, pa res

čestitke nosečki user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zamujanje menstruacije
14.2.2014 10:18:51   
SU
Čestitke!!! Pa menda kar obema, če sem prav razumela!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zamujanje menstruacije
7.3.2014 7:58:23   
tancy
Oila...evo meni pa zamuja tocno en teden...strah me je narediti , ker sem ze veckrat bila razocarana :(a je mozno da mi zamuja ker sm bila na dieti user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zamujanje menstruacije
8.4.2014 7:01:19   
roses
živjo,
tudi jaz imam probleme z zamujeno menstruacijo v marcu, morala bi jo dobiti 25.03.
moram omeniti, da jem kontracepcijske tabletke Qlaira.
od zamuejene menstruacije sem naredila že dva testa z jutranjim urinom, vendar sta bila oba negativna...

kaj bi lahko bil problem?

(odgovor članu tancy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zamujanje menstruacije
8.4.2014 13:34:57   
SU
tancy... verjetno zdej že veš ali si N ali ne... je pa možen izostanek M, če je dieta "prehuda". Kolegica je bila samo na sadju in je izgubila M za kar dolgo časa...
roses... si kaj zamešala s kontracepcijskimi tabletkami in se ti je zato premaknila M... Če ne... h G in bo najbolje svetovala oz. videla kaj se dogaja s tabo.

< Sporočilo je popravil SU -- 8.4.2014 13:35:18 >

(odgovor članu tancy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zamujanje menstruacije
8.4.2014 15:42:28   
roses
ne tablete jem redno in brez mešanja že več kot 5 let, zato bo res potreben obisk pri ginekologu
hvala vseen user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zamujanje menstruacije
8.4.2014 16:04:09   
ronja
sicer pa zamude tud do 14 dni, niso nič posebnega.

Pri meni pomenijo da sem noseča ali pa da sem izgubila več litrov krvi na operaciji -oboje opazim:D.

Anonimni, čestitke obema!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?