|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanesljivost?
5.12.2004 10:45:31   
Sisy
ojla!

Mene pa zanima kok zanesljivi so uvulacijski testi-tisti iz amerike (testsforless) ker sem zadnjič prebrala da je dr.Pušenjak napisal da se nanje ni za zanašat....pa tudi jaz sem po njihovi uporabi dobila tak občutek....

Kaj pa menite ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zanesljivost?
5.12.2004 17:07:33   
Anitka
Hoj!

Sama sem uporabljala omenjene teste in pri meni so bili zanseljivi, kar vem po tem, ker sem imela takrat še UZ, kjer se je videlo, da bo prišlo do O.

Anitka:metulj:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zanesljivost?
5.12.2004 22:52:43   
Sisy
pa se ti je druga črtica pokazala bolj bleda ali čisto enako močna kot prva?:zmeden:

meni se še nikoli (pa te teste uporabljam že nekaj mesecev) nista pojavili enako močni črtici,druga je vedno bolj bleda...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zanesljivost?
5.12.2004 23:09:03   
Pia73
Sisy, tudi meni se je druga črtica bolj bledo obarvala kot testna,... Žal pa ne vem ali je tisti mesec O bila ali ne, ker nisem bila na UZ.

LP Pia73 :metulj:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zanesljivost?
5.12.2004 23:13:31   
Sisy
hm sem kr mal jezna ker ne vem pri pčem sem....prejšnji mesec je moja G ugotovila da ovulacije ni bilo,ta mesec pa me tako v jajčnikih špika da sem si pa rekla da se moram nujno tesirat in poglej-2 črtici! ( druga bolj bleda....)

zbegana sem pa zato ker v navodilih piše da mora biti druga črtica prav tako močna....sej vem da kompliciram ampak od samega veselja da ovulacijo verjetno mam bi rada vedela koliko in kdaj morava z dragijem :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zanesljivost?
5.12.2004 23:17:31   
Pia73
Pravijo, da je najbolje :sloncek::sloncek::sloncek: od 24-48 po tem, ko vidiš dve črtici! Upam, da vama čimprej uspe! Sicer pa smo bile vse tako negotove ali je v redu ali ni,... Zato le pogumno naprej draga Sisy!

LP pia73 :metulj:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zanesljivost?
5.12.2004 23:24:46   
Sisy
hala Pia,zlata si....upam da se ti kmaulu pridružim....;)

nočko

S.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zanesljivost?
5.12.2004 23:27:35   
Pia73
Tudi jaz držim pesti zate! :miska::miska::miska:

Tudi tebi nočko :zaspan::zaspan::zaspan:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?