|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanima me
30.6.2005 12:10:04   
tinkara333
kako poteka vstavitev katetra za epiduralno analgezijo. Sama sem zelo zainteresirana za ta način poroda la da se grozno bojim vstavitve oziroma vboda. Jaz sem že čisto iz sebe če moram dati samo kri. Lepo prosim tiste z izkušnjami če bi mi lahko opisale ta postopek, če je boleč, kako globok je vbod, kako debela je igla oz. cevka, koliko časa poteka sama vstavitev, ali je med samim porodom moteče da imaš nekaj v križu, kako pa je z odstranitvijo, koliko časa po porodu ti vse skupaj odstranijo?
Kar nekaj sem že preprala na temo epiduralne, nikjer pa ne piše o tem postopku.
Najlepša hvala za podatke!!
:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden::zmeden::zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 12:11:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkara333)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   zanima me
30.6.2005 12:18:12   
hugolina
Me smo morale iti na nekakšno "predavanje", če hočemo sploh imeti EA med porodom. Brez vpisa v zvezek pri nas to ni mogoče. Tam pa te potem tudi seznanijo z vsem potekom od vstavitve katetra do konca poroda in pa dobiš vse informacije o stranskih učinkih in tveganju iz prve roke od anestezista.
Kaj več pa mogoče lahko pove tista, ki je to že dala skozi.:rozica:

(odgovor članu tinkara333)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zanima me
30.6.2005 12:55:14   
kepica
Jaz sem to dala skozi pred malo več kot 14 meseci.Punce,vam povem,da sploh čutila nisem.Ne vboda in ne odstranitve.Ti dajo lokalno in nič ne čutiš.Problem je samo,če imaš popadke in moraš bit pri miru.Ampak ti prej razložijo,pa potem ni tko težko.Ko veš,da se bliža popadek(brez skrbimto prej začutiš)poveš anestezistu,da prihaja in on takrat počaka,da mine in potem spet nadaljuje.Samo ne bit prestrašene.Mene je blo tut strah,pa sem vidla potem,da je bil ves strah odveč.
Aja,rodila sem pa na Jesenicah.

Čimlepši porod vam želim.

(odgovor članu tinkara333)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 14:19:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkara333)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 14:24:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkara333)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?