|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev ..
16.8.2014 16:44:57   
Anonimen
Naj mi katera pomaga...
Minilo je 37 dni od zadnje menstruacije, test je negativen imam grozno slabost menstruacije pa od nikoder.
Jedla sem klomifen ker imam neredne cikluse, PCO. Kaj bi lahko bilo narobe? Je še kakšna možnost da sem kljub temu noseča in je še prezgodaj za test?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
25.8.2014 13:15:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   zanositev
26.8.2014 13:08:28   
metuljj
pozdravljene
imam tezave z zanositvijo
oba z fantom si zelima imeti otroka in planirama.
nikakor nama ne uspeva ceprav imava spolne odnose 14 dni pred menstruacijo in to vsak drugi ali tretji dan.
imela sem tudi spontani splav vemdar s bila pri ginekologinji in ke rekla da je vse vredu in naj zacneva.
mi lahko kdo nekako svetuje prosim.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev
26.8.2014 14:16:43   
Tikie
Pozdravljena metuljj.
Kako dolgo pa ze delata na user posted image ?
Zakaj imata SO sele 14 dan ciklusa in naprej?
Lahko,da pri tebi nastopi ovulacija ze 12ti dan in jo tako vendno zgresita?Saj ni pri vseh enako.
Ce je ginekolog ugotovil,da je vse ok vidva le pridno user posted image skozi cel mesec vsak drugi dan in ni vrag da se ne prime.Pa srecno.

(odgovor članu metuljj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev
26.8.2014 14:47:35   
metuljj
hej
midva delava na user posted image 3 mesce
in sva redno vsak drugi danaali vsaki tretji dan kakor je bilo
ginekologinja mi je pa rekla ko sm ji povedala da sem imela zadnjo mens. 9 da naj probava pred menstruacijo ker ce bova redno bo manj moznosti zanositi.
hvala za nasvet.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev
26.8.2014 15:20:54   
tajazan
Metuljj mogoče probaj z ovulacijskimi testi in boš točno vedela kdaj imaš ovulacijo...naroči si teste na plodnost.si,so zelo poceni.
Sicer pa sta šele tretji krog,kar ni razloga da zganjaš paniko...vem pa in razumem da vse hočemo zanosit že prvi krog...vso srečo ti želim da čimprej zagledaš plusek

(odgovor članu metuljj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev
26.8.2014 15:20:57   
Tikie
Tri mesece pa sploh ni dolga doba.In ce prav razumem si v teh treh mesecih imela tudi ss? In zdaj spet poskusata?Tale tvoja g je pa mal hecna

(odgovor članu metuljj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev
26.8.2014 15:25:32   
metuljj
ss sem imela 4.3 torej 4 mesce nazaj

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev
26.8.2014 22:07:50   
Tikie
Oprosti, ampak jaz še vedno nisem sigurna, da te prav razumemuser posted image praviš da delata 3mesce nauser posted image , ampak ss si imela pa 4 mesce nazaj?A takrat si pa zanosila nenačrtovano?Ali delata sedaj na user posted image tri mesece po ss?
Ja glede plodnih dni imaš pa v bistvu 2 možnosti-ena je user posted image redno vsak 2-3.dan v ciklusu in ovulacije zagotovo ne boš zgrešila in mi tudi ni jasno, zakaj bi ti g svetovala, da boš tako težje zanosilauser posted image ali pa tako kot ti je že ena zgoraj napisala, probaš z ovul. testi.

(odgovor članu metuljj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev
26.8.2014 22:37:18   
metuljj
zanosila sem nenacrtovano in se ni posrecilo ss sem imela 4.3.2014
prvi mesec nisva hotela se pol sma pa zacela delati na otroku in se se zdaj v treh mescih ni nic pokazalao da bi uspelo.
g. mi je rekla da boma imela manj moznosti zanositi ce bova vsak dan nevem zakaj ampk da nama bo bols uspelo ce biva 14 dni ali teden pred menstruacijo.

(odgovor članu metuljj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev
27.8.2014 7:16:23   
Tikie
Ja to je blo že dostikrat slišat,da ni dobr čisto vsak dan,da je fajn na 2-3dni,da se ima sperma čas obnovit.Samo,da bi pa samo en teden pred m mi pa nikakor ni jasno.Saj takrat ponavadi sploh nimaš ovulacije in pol tud ne moreš zanosit.user posted image Daj jo naslednjic,ko gres tja vprasaj zakaj tako misli.A vzroka za ss pa ne vejo?Si bila na kakšnem pregledu še po tem?No saj 3 mesece res ni še nekaj,do 1 leta je vse normalno.Mogoče tokrat ne rata,ker si obremenjena s preteklim ss in z željo,da kmalu uspe.Sprosti se,ne mislit na user posted image ,samo uživat probaj z dragim.Če je ratalo prvič,bo tudi zdaj.Srečno.

(odgovor članu metuljj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zanositev
9.9.2014 7:45:20   
metuljj
Punce uspelo je v prvem krogu
Naredila sem vceraj dva testa in sts pozitivna.
Hvala za vse ki ste mi svetovale.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?