|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev med dojenjem
8.2.2008 15:13:55   
mižek
pozdravljeni,
zanima me kaka je možnost ponovne zanositve med dojenjem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev med dojenjem
8.2.2008 15:32:58   
Lunc_a
ne glej na procente,ker to ni realnost in vsako telo ženske je drugačno.Jih je veliko,ki so zanosile med dojenjem.To ni nobenea kontracepcija


(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev med dojenjem
8.2.2008 15:37:24   
N _ B
Dojenje ni naravna kontracepcija. Četudi še nimaš M po porodu, ne veš, kdaj jo boš imela in imaš pred tem že O.
Teta moja ima 2 rojena v enem koledarskem letu: 1. user posted image  je februarja, 2. user posted image  pa 31.decembra. Jaz se ne bi na to zanašala, če še ne misliš imeti drugega otročka.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev med dojenjem
8.2.2008 16:24:39   
mižek
se ne zanašam, uporabljamo zaščito ampak se nam je mogoče ponesrečilo.pa me zanima kaka je verjetnot

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev med dojenjem
8.2.2008 19:52:34   
Jančika_
Moj primer te verjetno ne bo razveselil (ali pa, odvisno pač, kaj si želiš). Zanosila sem namreč 5 mesecev po porodu, med polnim dojenjem, menstruacije sploh še nisem imela, pa samo enkrat se nisva zaščitila. Razmišljala sva namreč tako, da sva prvega delala 7 mesecev in da v teh pogojih itak nima kaj biti (mislim, nouser posted image ), ampak da če bi slučajno bilo, ne bi bilo nič hudega.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev med dojenjem
8.2.2008 21:13:35   
Naja30
Jaz sem zanosila med dojenjem s tem, da sem M že imela ene parkrat. Čisto neredno. Ampak se nisem sekirala, ker smo delali na drugem user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev med dojenjem
9.2.2008 15:57:48   
Ancy
Hmm... to je pa zelo težko ocenit, če obstaja kakšna možnost. Lahko si imela ovulacijo, kljub temu da še nimaš menstruacije in je težko reči v katerem delu ciklusa si...... Mislim, da je najbolje da le počakate, zdaj itak ni več kaj narest user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev med dojenjem
11.2.2008 15:41:46   
Dadi
Tudi sama sem zanosila med dojenjem..Ko je bila mala pupa stara 6 mesecev. Ampak midva sva tako naravnana, da sprejmeva vsakega otroka ali je načrtovan ali pa ne...Mal je bla sicer kriza z dvema malima, ampak nam nikoli ni bilo žal.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev med dojenjem
11.2.2008 16:41:01   
mižek
ja smo mi tudi podobnega mnenja ampak upamo da ni nič in da bomo ostali v takem številu kot smouser posted image . da potem nebouser posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev med dojenjem
12.2.2008 11:17:57   
hariba
Tretjič sem zanosila v času dojenja.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev med dojenjem
12.2.2008 12:51:16   
Laubica
Ko bi jaz tudi-da mož nebi mogel več nasprotovat za 3.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev med dojenjem
17.2.2008 16:17:40   
neli99
laubica user posted image

... jst sem pa hotla kmalu met drugega, pa sem se bala, da zaradi dojenja ne bo ratalo ...

no pa je prišla teta user posted image  ko je mel mali 2m in pol ... sem seveda polno dojila ... no in potem tudi med dojenjem zanosila ko sva se za to odločila.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanositev med dojenjem
21.2.2008 10:47:05   
zabica26
zanosila 3 mesce po porodu, polno dojila...imela M, ampak se nismo nič sekirali...zaenkrat je vse ok, uživamo in se razvajamo user posted image

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?