|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaradi bolniške manj porodniške
9.2.2005 22:36:20   
Maša
ali zgornja trditev drži!? Ali je res, da ženski ki je bila skoraj vso nosečnost na bolniški odbijejo del porodniške!?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zaradi bolniške manj porodniške
9.2.2005 22:43:49   
baguSka
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=29476&idk=101

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zaradi bolniške manj porodniške
10.2.2005 7:00:17   
Sugy
Ni res, je pa res, da imaš zato manjše nadomestilo.

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zaradi bolniške manj porodniške
10.2.2005 9:35:08   
Janika
hja, marsikaj ni prav, samo se mi pa zdi da je mnogo noseck v bolniški kar tako, brez pravega vzroka.

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zaradi bolniške manj porodniške
10.2.2005 12:33:44   
Tina31
Divjanje hormonov, povečano delovanje srca, slabosti, čustvena razdražljivost- to so meni že zadostni razlogi, da nosečnica ostane doma, če si to želi.
So pa tudi take kot jaz, ki bi na bolniški morale biti, pa niso!!!
Najlažje je biti pameten za druge...

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zaradi bolniške manj porodniške
10.2.2005 14:09:41   
Janika
Tina30 se strinjam s tabo. Mislim da je tole zadnje kar si napisala bilo namenjeno meni.
..da so spremenili sistem je najverjetneje vzrok izkoriscanje sistema....
sama delam, in tudi nameravam delat do konca, ce le ne bo kaj narobe..
poznam pa jih veliko, ki so brez resnicnega razloga doma na bolniski...ne da se jim pac delat, ker lahko izkoristijo ponujeno, sedaj pa so verjetno s to spremembo malce omejili to vrsto izkoriscanja.

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zaradi bolniške manj porodniške
10.2.2005 14:37:08   
dvojčica
Kar zelo so omejili tako izkoriščanje. Ko sem bila jaz na prvem pregledu pri moji G (prej že dva pregleda pri G za neplodnost) sem jih kar pošteno poslušala, zakaj se nisem javila najprej njej, saj bi bila tako doma že prej! Ampak meni se ni zdelo tako zelo hudo, me je bolelo in mi bilo slabo, samo z otroci sem velikokrat na vse to pozabila. Po službi je bilo pa hudo. Ampak, jaz sem bila "pogumna" in sem lepo hodila v službo, saj so bile bolečine take kot pri mojih M (ki so bile že od samega začetka kar precej boleče). Samo z eno razliko, da nisem mogla več jemati tablet proti bolečini, a ne?
Sama sem bila zelo proti bolniški, sploh ko sem videla in slišala od drugih kako lepo so prišle skozi sistem, pa jim nič ni bilo! Halo, raje bi hodila v službo, ker mi je neverjetno dolgčas in pogrešam ves tisti otroški trušč v šoli.
Mislim pa, da bi prav veselo hodila v službo, če bi jo imela kje bliže in če bi bila le-ta v kakšni pisarni, če me razumete. Ne podcenjujem dela v pisarnah, ampak zagotovo bi imela manj stika z ljudmi, v šoli jih imaš pa s potencialnimi kandidati za viruse kar veliko. In na nižji stopnji imaš skoraj vsak dan primer, ko se otroci medseboj malce skregajo, pa kdo pade in ga moraš dvigniti, pa potolažiti. Pa ves čas so lezli vame, najraje sedet v naročje.
Oh, kako jih pogrešam. Tako je, če imaš rad svoje delo.
Lp, dvojčica

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zaradi bolniške manj porodniške
10.2.2005 15:11:11   
Janika
joj, Tina jaz pa teh ki jim nic ni ne zagovarjam, sicer pa se izostanku zaradi bolezni ne bi reklo bolniška ampak kako drugace. sicer pa clovek v zivljenju lahko pocne kar si želi. si ti zelis hoditi v sluzbo?

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zaradi bolniške manj porodniške
10.2.2005 20:42:16   
Mina1
Žal je to res: gledajo povprečje zadnjih 12-tih plač in če si takrat veliko na bolniški, potem je žal tudi porodniška slabša kot sicer.

Pri meni se je to zgodilo in prvič in sedaj med drugo nosečnostjo, tako da avtomatično vem, da porodniška ne bo kaj prida.

Ampak glavno, da nisem bila v službi pod stresom, ker sem bila doma na bolniški z razlogom.

pa-pa Mina1, 39t:nosecka: - odštevamo;)

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?