|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zasebni ginekologi
7.8.2007 16:17:24   
Mannca
Živjo!

Ker imam občutek, da me moja ginekologinja ne jemlje resno, kajti v enem letu odkar sem pri njej naročena zaradi težav z zanositvijo, me je dala le na HSG. Počasi obupujem nad našim zdravstvom...
Zanima me, če ima katera dobre izkušnje pri zasebnih ginekologij v zvezi z zdravljenjem neplodnosti.
Zanima me še, ali je morda katera poskusila z akupunkturo in kakšni so bili rezultati.

Najleša hvala za vaše odgovore in upam, da vse čimprej zagledamo user posted image .

Pozdravček!

Manca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zasebni ginekologi
7.8.2007 16:28:36   
Anonimen
Dam ti lahko samo odgovor na zasebnike. 3 leta nazaj so se mi začele težave. PCO, močne menstruacije, krči nenormalni, dolge user posted image ...hodila sem od enega ginekologa do drugega. 5 sem jih dala skozi. Takrat so se v našem ZD menjavali kot po tekočem traku. Pa sem mogla it še na drugo mnenje v Sežano.
Pol je pa dr. Merlo odpru privat, sem šla pa k njemu. Je bil že prej pri nas v ZD. Z njim je šla tudi sestra, ki je bila zaposlena v ZD. Ženska na mestu, ki ti pomaga brez problema, svetuje, ni vsiljiva, ni firbčna....
In po 1 letu me je že dal na laparo, naprej pa ne vem kaj bo. Če bo user posted image , toliko bolje, drugač pa dalje.
Odkar je šel Merlo na svoje, je res odličen ginekolog. Za njega so prej rekli, da je bil en tak, ki jih je dal 200 skozi na dan.user posted image Malo za šalo malo zares.

Pa naj ti še kakšna druga pove za mnenje. Meni drugega ni preostalo, ker me niso prej jemali resno. Merlo pa takoj odkril cisto, pregrado. Izključil je sindrom PCO, ki so mi ga napisali ostali njegovi predhodniki.user posted image
Kakorkoli, jaz sem z njim zelo zadovoljna, ker me je v času ko sem bila v bolnici po operaciji pršel tud obiskat, čeprav bi moral bit takrat v svoji ordinaciji. Prišel je vsak dan, tud v soboto, ko ni imel uradnih ur.
Isto njegova ambulantna sestra. Sicer se z njo poznamo tudi privat, tak da ona je druga zgodba. Poznanstva pač.

(odgovor članu Mannca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zasebni ginekologi
7.8.2007 17:52:32   
Anonimen
Ja, eni RR-jevki je pomagala akupunktura, sem včeraj brala na forumu, ampak zdajle ne najdem. Malo pobrskaj.

Srečno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zasebni ginekologi
7.8.2007 17:53:29   
Anonimen
Kaj je to HSG?

Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zasebni ginekologi
7.8.2007 18:06:43   
Anonimen
HSG je slikanje maternice.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zasebni ginekologi
19.8.2007 21:32:49   
titi3
Samoplačniško lahko greš za pregled nepolodnosti k dr. Rešu v Lj. Pravijo, da je zelo direkten in nekatere to prizadene, ampak meni je zlo pomagal. Raje imam direktno besedo kot pa prazno trepljanje po rami. Zahvaljujoč njemu se je pri meni precej premaknilo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zasebni ginekologi
21.8.2007 12:26:00   
spelka12
Moj ginek.je dr.Sredanovič na Jesenicah ampak zaradi vrst,čakanja,neresnosti...hodim na Bled k dr.Ribičevi.To je super prijazna gospa, ki se zares zavzame za pacientko in pove vse naravnost.Pregled je samoplačniški,deluje pa v okviru diagnostičnega centra.Če ti bo všeč ima v Lj.na ginek.oddelku svojo ordinacijo in si jo lahko izbereš za svojo ginek.Potem imaš vse brezplačno

(odgovor članu Mannca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zasebni ginekologi
21.8.2007 21:46:05   
Anonimen
Dr. Merlo, ga toplo priporočam.

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zasebni ginekologi
21.8.2007 21:56:37   
suzanamai
Priporočam ti da se obrneš na Leonišče za primarija Dr. Andrej Omahen. Res toplo priporočam, to je edini g. katermu je pacientka na prvem mestu in po domače ne j.user posted image  birokracije in zdravstvene, gre po liniji najmanjšega odpora preko vseh sester, zdravnikov in ostalih. Na kratko, če ne bi bilo njega, ne bi imela mojega prvega sončka, sedaj pa pričakujem še enega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zasebni ginekologi
22.8.2007 13:44:11   
Tanayya29
Jaz mam dr. Jurco,in on je tudi strokovnjak za zdravljenje neplodnosti..
Je res odličen G. in jaz ga toplo priporočam!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zasebni ginekologi
23.8.2007 15:48:06   
Anonimen
A ima katera kakšne izkušnje z dr. Jelinčičem iz N.Gorice? Kako on rešuje probleme z neplodnostjo?....

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?