|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zastrupitev???
17.5.2008 7:07:16   
baby22
pozdravljene, mene pa zanima če se je kateri zgodilo, da se je v nosečnosti zastrupila z otrokovimi izločki? to se je namreč zgodilo meni pred dvema letoma, ko sem v 32 tednu padla v nezavest in so naju z mojim  user posted image  komaj rešili....  pišem sedaj, ker sem šele pred kratkim izvedela kaj se je z mano sploh dogajalo oz.zgodilo user posted image  in bi rada izvedela več o tem, zakaj sploh pride do tega, itd....
no predvsem me zanima, če je  katera po tem ponovno zanosila in ali je imela z drugo nosečnostjo enake probleme oz.se je zgodilo isto? zanima me tudi če katera ve kaj več od tega user posted image  ZAKAJ??? user posted image  sploh pride do take zastrupitve (vem le to, da telo ne prebavlja izločkov, vendar me zanima zakaj ne, saj naj bi bilo to povsem naravno???) in kako se to da, če se sploh da preprečiti????

upam da mi bo katera lahko kaj več povedala o tem,

hvala za odgovore in mnenja in l.p.

_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?