|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zavrača adaptirano mleko
24.10.2009 19:21:55   
teičy
Helja mamice!

Imam en prav zanimiv primeruser posted image . Moj fantiček je star skoraj 9 mesecev in mi do 3 tednov nazaj ni hotel ničesar piti po steklenički. Je bil samo dojen in dobival ostalo tekočino po žlički ali kozarču a je to dolgotrajen proces in se ni dovolj odžejal. Zdaj je malo boljše in nama vspe piti po flaški a to samo topel kompot. Nobene vode, čaja, soka....Poleg tega pa je meni začelo zmanjkovati mleka vendar mi zavrača adaptirano mleko. Ko potegne in ga dobi v usta ga kar strese in umakne flaško z rokico. kaj mi svetujete?je imela katera podoben primer?drugače vse pridno je, vendar rabi zjutraj in zvečer mleko pa ne vem kako naj ga pretentam da bi zagrabil flaško z am.

Za vaše odgovore se vam zahvaljujem.
Uživajte z vašimi malčkiuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zavrača adaptirano mleko
24.10.2009 21:47:53   
ZmajTolovaj
Mogoče bi namesto navadnega cuclja dala tistega, ki zgleda kot nek ustnik - vmesna faza med cucljem in kozarčkom,ne znam ti opisat, je gumijast, mehak, podoben pa ustniku pri npr. flavti ..



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zavrača adaptirano mleko
24.10.2009 23:05:56   
Petka09
Hm, ja, mogoče je kriv cucelj, vendar skoraj dvomim, če pa pije kompot... Dojenčki, ki so izključno dojeni znajo velikokrat zavračati flaško in jih je težko prepričati, da začnejo, ko začne mama izgubljati mleko.
Ker ni poznal nobene druge tekočine kot samo mleko, pa še to je pritekalo izključno iz dojke, mu je zdaj čudno in nenavadno nekaj vleči iz flaše (ne glede na tekočino)... Najprej sem pomislila, da pa mu mogoče topla pijača ustreza, ker si omenila topel kompot, vendar sem se takoj spomnila, da pa tudi flašo mleka dobi toplo... Hm, res ne vem...
Vseeno mislim, da mu pač okus AM ni všečen, ker je prej pil materino mleko, ki pa ima vseeno drugačen okus in malček je na to občutljiv. Recimo moja ni bila, je pila s katerekoli flaše, z dojke, mrzlo mleko, toplo, karkoli... Nekateri so pa občutljivi.
Mogoče je to slab nasvet, a kaj če bi mogoče probala zamenjat AM (Babylove mleko ima dober okus, pa še eno, menda Beba, ki ima dodano vanilijo, al kako...).... Ali pa da mu probaš recimo dat Plasma piškot v mleko (od tega se verjetno ne bo redil, bo pa izboljšalo okus). Sej ne vem, samo ugibam, ti bo znala katera punca mogoče boljše razložit.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zavrača adaptirano mleko
24.10.2009 23:33:05   
teičy
oj, hvala vama. bom provala s tem beba, če ma vanilijo mogoče pa bo okuser posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zavrača adaptirano mleko
25.10.2009 21:04:08   
teičy
Oj Petka09, kaj si sigurna da ima BEBA dodano vanilijo kr nisem nič našla....? Iščem vse možne varjante...danes sm mu dala plasma piškotek in še vedno nočeuser posted image . ne vem kaj naj naredim????? 

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zavrača adaptirano mleko
25.10.2009 21:09:18   
nia5
Tudi jaz sem jo dojila do 8 meseca, ko se je odstavila, potem pa je nastal problem, ker ni hotela nobenega AM, take face je pokala zraven da je joj. In sem probala ene 4-5 vrst. Potem pa mi je kolegica rekla, da pozna mamico, ki je imela iste probleme in ji je dala mleko v prahu od Pomurskih mlekarn (ono v rumeni pakungi, kjer je otrok gor narisan) in evo ga, to pa mi je sprejela brez problema, ker ima po moje dosti boljši okus.  

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zavrača adaptirano mleko
25.10.2009 21:25:17   
teičy
 nia5 hvala, bom provalauser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zavrača adaptirano mleko
25.10.2009 21:57:15   
kaya2007
novalac ima okus vanilijo

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zavrača adaptirano mleko
25.10.2009 22:00:46   
tasa_m
Jaz sem imela čist enak problem. V lekarni mi je svetoval da naj probam s malo žličko kakaoa,da ji malo spremeni okus. Sem poskusila in zdaj pije "čokoladni" Novalac user posted image .

Sem pa poiskusila kar nekaj AM pa ni bilo šans,da usta odpre,kaj da še kaj popije.


IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

novalac ima okus vanilijo
ja, ampak je to kao Novalac 3


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 25.10.2009 22:01:07 >

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zavrača adaptirano mleko
26.10.2009 12:26:54   
hubi
Milumil ima okus vanilijo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zavrača adaptirano mleko
26.10.2009 12:31:31   
ledenaa
zakaj pa rabi zvečer in zjutraj mleko?
mogoče neumno vprašanjeuser posted image


(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zavrača adaptirano mleko
26.10.2009 18:12:58   
koala
Milumil ima AM z okusom vanilije, sicer je namenjem otrokom podopolnjeenm  10 mesecu pa vseeno. Moj je bil dojen 13,5 meseca potem pa sem prešaltala na Hipp ima tudi okus vanilije jaz sem ga kupovala v mullerju, zdaj pa pije milumil kindermilch.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zavrača adaptirano mleko
26.10.2009 20:58:52   
teičy
ej mamice hvala. sem kupila danes milumil 2 od vanilije pa mi ga je uspelo s tem nahranit komaj ko je zaspal na joški drugače ga ni hotel niti povohat. bomo tako vstrajali.

ledenaa pravijo da morajo otroci do 12. meseca imeti dva obroka na dan po 250 ml ali materinega  ali adaptiranega mleka. mojega ni toliko pa mu ga moram dodat. Ni rečeno da je to zjutraj in zvečer ampak je meni tako najbolj ok.
Lp

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?