|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zbegana
16.11.2004 9:53:56   
natasaxy

zbegana [16.11.04 ob 09:51] [Odgovori]
Pozdravljene!

Sem nova med vami in bi rabila pomoč. In sicer z dragim sva se odločila za bejbiko. Vse lepo in prav, vendar me sedaj bega to, da sem mensturacijo dobila 13.oktobra. Med plodnimi dnevi sve bila zelo aktivna in sva vedno na polno. Sedaj mi m zamuja tri dni in sem včeraj naredila test, ki je bil žal negativen. Prsi so mi ponavadi pred m trde, tokrat mehke, vendar me pa spodaj vsake toliko boli kot bi dobila m. Do sedaj je bila m vedno kolikor toliko točna. Sem mogoče test naredila prezgodaj? Kakšne so vaše izkušnje?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   zbegana
16.11.2004 10:07:53   
malika
Jaz sem naredila test, ko mi je M zaostajala že skoraj 10 dni in je bil pozitiven.Počakaj še par dni in poskusi.
Drugače pa tudi prsi nisem imela bolečih in trdih, ampak samo povečane.To če me pa kaj pikalo spodaj pa se ne spomnim.

Lp

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zbegana
16.11.2004 10:59:21   
Venera
Pozdravljena,

glede na to, da smo si ljudje različni, je tako tudi pri zanositvi! Jaz npr. sem imela zelo boleča in napeta prsa. Takih nisem imela nikoli, niti pred M. ne. Kar pa se tiče testa, sem ga jaz naredila že en dan, pred rokom in je pokazal :modri:. To je pa seveda odvisno od nosečniškega hormona v urini, ki je bil pri meni očitno že povečan. Najbolje da še počakaš kakšen dan.

Držim pesti, da se ti izpolni želja!
lp
Venera :nosecka: in :duda: 26t5d

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zbegana
16.11.2004 14:15:23   
deily
Meni test dolgo ni pokazal :modri::roza:, prva je bila
močna, druga pa se je le za spoznanje prikazala. To je bilo, ko mi je M zamujala kaka dva tedna. Počakaj še nekaj časa in potem ponovi test, mogoče pa bo takrat pokazal :modri::roza:.
Vso srečo

Deily in :duda:

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zbegana
16.11.2004 14:46:05   
Annny
Ko ti bo M zamujala vsaj 10 dni, preveri s CB:) Upam, da je uspelo9nebesa

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?