|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdej pa res ne vem...
13.3.2007 21:33:55   
pajčolanka
a nj grem popravit gel nohte.
lih zdej mi je en odletu pa se mi je zdelo da kar fajn drži. Ker eno je to da je zadeva draga drugo pa to da mi precej slabo držijo. na enem prstu-deni prstanec se mi je že precej odlimu skoraj čist no, na enih še nekak drži na enih pa zelo slabo. pa sploh nism fejst zahaklala.user posted image
aja mam jih pa gor tri tedne in to prvič.
po eni strani bi ful šla sam po drugi strani mi je pa 25€ precej velik no za ene nohtke. si raj kupim kj drugega. joooj. mogla bi pa it te dni enkrat na korekcije pa kr odlašam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zdej pa res ne vem...
13.3.2007 21:57:10   
Anonimen
Kok časa pa jih imaš? Meni zdržijo ene 3-4 tedne.

(odgovor članu pajčolanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zdej pa res ne vem...
13.3.2007 21:57:10   
pety78
Če se da, si sama gor prilimaj, drugače boš pač morala na obnovo. Sicer si pa tako že prej vedela, kako je s tem? user posted image

_____________________________



(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zdej pa res ne vem...
13.3.2007 22:01:48   
pajčolanka
ja sej sem vedela vse samo malo mi je smotano ker mi tako slabo držijo. to me malo muči. ker če mi hoče zdej fajn nardit mi more par nohtkov čist na novo nardit ker še komi držijo. pa tole sem bla zdje fajn presenečena da mi je odletu mezinec ker mi je res fajn držu, sma dajala dol jakno pa sm malček v rokav zgleda neki zahaklala pa je kr odletu. zdej če mi pa bojo vedno tko slabo držali...
mam jih pa gor tri tedne pa mam že od vsega začetka težave...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zdej pa res ne vem...
13.3.2007 22:04:42   
pety78
Potem pa si jih pojdi naredit v drug salon. Pa mogoče malo krajše.

_____________________________



(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zdej pa res ne vem...
13.3.2007 22:07:05   
pajčolanka
mah bm vidla, najraj bi jih dala dol. Pa šla sm v salon za katerega sem dobila največ pohval.user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zdej pa res ne vem...
14.3.2007 19:36:22   
Moyca_
zgleda imaš take nohte, meni so tudi non-stop dol pdali, ne glede na to k komu sem šla. Tak da se mi zdi škoda denarja za en teden

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zdej pa res ne vem...
14.3.2007 20:15:33   
goda13
Lahko pa ni problem v nohtih. Lahko se zgodi, da tudi tvoji nohti ne sprejmejo umetnih. Imaš lahko različne razloge, pa eni ne verjamejo, da naprimer hujšanje, stres ali pa take stvari tudi vplivajo na nohte. Ponavadi morajo nohti zdržati ob pravilni negi do 2 meseca ali pa tudi več. Eni moji stranki so zdržali 6 mesecev brez korekcije. Sam to je v zelo malo primerih. Kar se tiče pa tega da jih daš dol, pa ti svetujem, da jih samo skrajšaš in počakaš, da ti prerastejo, ker drugače bodo tvoji nohti poškodovani.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?