|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zimska vreča iz ovčje kože
30.11.2004 23:42:10   
Mišica
Ali katera ve kje bi se dalo dobiti zimsko kožo iz ovčje kože za v voziček (razen na sončku).

Mogoče katera proda rabljeno?:zmeden2:

Pozdrav in hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zimska vreča iz ovčje kože
1.12.2004 8:26:07   
Anonimen
Jaz sem mu kupila kožuh za v voziček v Toys r us v Grazu....imajo pa tam tudi zimske vreče iz ovčje kože....drugače pa jih tudi dosti najdeš na ebay-u...
Pa si pogledala v Baby centru in ostalih trgovinah z otroško opremo? Mogoče pa imajo tudi pri nas...nisem še pa videla tega kje tukaj ....

(odgovor članu Mišica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   zimska vreča iz ovčje kože
1.12.2004 9:58:17   
ZARJA
Tole sem našla:
ZLATO RUNO IZDELKI iz medicinskega ovčjega krzna (Bio strojenje)

iuv INDUSTRIJA USNJA VRHNIKA d.d.
tel: 01/898 78 26

LP!

(odgovor članu Mišica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zimska vreča iz ovčje kože
1.12.2004 23:48:33   
mirka
No jaz sem jo pa kupila v Mercator pohištvu in stane jo od 5.000- 10.000 sit.

Jaz zelo zadovoljna. Ni boljšega in toplejšega za otoka v vozku za pozimi kot ovčka.
Samo priporočam da jo obrneš kontra(volna naj bo spodaj) ker je pol dlak vsepovsod.

čao!:sloncek:

(odgovor članu Mišica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?