|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zimski kombinezon št.92ali komplet(bunda-hlače)
1.11.2005 23:44:55   
polona2
...to je sedaj vprašanje...Nimam pojma, kaj naj kupim Hani za na sneg. Kombinezoni so mi vsi po vrsti grdi, zimske komplete pa sem srečala samo v H&M-u in je bila samo bundica 36 evrov, pa mi tudi ni ne vem kako všeč, kje ste kupile ve kombinezone ali komplete, kakšni so, za kakšne barve ste se odločile, koliko ste zanje odštele, kje boste kupile obutev za sneg (št. 22-23)? Hvala za odgovore, lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zimski kombinezon št.92ali komplet(bunda-...
2.11.2005 8:10:35   
jagoda
Adam je dobil komplet (isto št.92) (bundica in hlače) v H&M. Fuuul lušten. Olivno zelene barve...user posted image user posted image user posted image Cena: 12 čukov.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zimski kombinezon št.92ali komplet(bunda-...
2.11.2005 8:17:25   
katarina j.
Meni se zdi kombinezon za take malčke bolša varianta, ker se valjajo po snegu, pa ti ni treba skrbet, da mu bo šlo kej mokrote zadaj pod bundo-v hlače. Vsaj moj razgrajaček je tak, da si je spomnil vse mogoče akrobacije na snegu. Dobro je kupiti takega, da ga nič ne moti-okoli vratu, pa med nogami-ga more kr probat! Pa nikakor naj nima spodaj pri gležnih tiste ozke elastike, ker pol non stop popravlaš tiste hlačnice, ki lezejo gor. Take so moje izkušnje! Cena? Boš morda prihranila še za 2 otroka?user posted image

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zimski kombinezon št.92ali komplet(bunda-...
2.11.2005 8:32:57   
piščanc
meni je boljša varianta hlače + bunda, ker to lahko dalj časa uporabljaš (ni ne preveliko, ne premajhno), no vsaj za eno sezono je :)

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zimski kombinezon št.92ali komplet(bunda-...
2.11.2005 10:10:41   
Mimi*
Jaz sem vsekakor za obe varjanti-kombinezon je itak obvezen za na sneg.
Bundico(brez hlač) pa tudi mora imeti v rezervi,ko gre kombinezon v pranje.
Pa še bunda mi je bolj praktična,ko gremo kam z avto(trgovina,obisk..),in samo bundo dol,da ni vroče,pa je!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zimski kombinezon št.92ali komplet(bunda-...
2.11.2005 12:02:56   
polona2
Bundo imam že kupljeno, jaz za Hano potrebujem kombinezon ali zimski komplet izključno za valjanje po snegu.

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zimski kombinezon št.92ali komplet(bunda-...
2.11.2005 12:35:45   
Anonimen
Polona2, poglej še malo po športnih trgovinah, Hervis in Šport 2000. Včasih se najde kaj lepega.

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zimski kombinezon št.92ali komplet(bunda-...
3.11.2005 10:13:09   
nat30
Bolj uporaben je komplet, ker lahko uporabljaš bundo posebej. Sploh, če otroka zjutraj pelješ v varstvo, gre hitreje...
Je pa pametno poiskati visoke hlače, ne le do pasu. meni se zdijo povsem Ok kompleti (ali pa posamezno) od Venice, nekaj smo imeli tudi od Vulcano

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zimski kombinezon št.92ali komplet(bunda-...
3.11.2005 12:33:40   
čebelica maja
Mi tudi navijamo za bundico in hlače posebej. Kupili smo ju v H&M-u za 12.000 sit oboje skupaj.
Komaj čakam, da bo sneg, da se gremo valjat in snežake delat!

(odgovor članu nat30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zimski kombinezon št.92ali komplet(bunda-...
3.11.2005 14:50:26   
mala Tinka
Za valjanje po snegu je definitivno najboljši kombinezon in če te moti cena, pobrskaj po malih oglasih. Veliko je ugodnih cen in lepo ohranjenih oblačil.
Moja pikica je na srečo nekaj kombinezonov in tudi kompletov podedovala po sestričnah, tako da smo ji kupili samo eno bundico - v C&A. Pa še to konec lanske sezone. Se splača! 

(odgovor članu čebelica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?