|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znamke,znamke......;)
17.10.2009 9:58:24   
alina_1
Mene pa zanima, če kaj posegate po znamkah, malo višjih cen..kot npr. G star,Hilfiger, Desigual, Guess, Deha, itd......

Vzadnjič mi e padla v oči jaknica G-star,ki je stala 250 €user posted image ,saj vem,da je kvalitetna, pa bi jo verjetno nosila več kot eno sezono,pa vendar.....?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
17.10.2009 9:59:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alina_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: znamke,znamke......;)
17.10.2009 10:02:04   
Felicita
ne. z 200€ štipendije za cel mesec si zadeve niti ne morem privoščit, in po izkušnjah znancev/prijatlov, se zadeva ponosi približno enako hitr kot stvar ki stane nekje 5-10x manj. poleg tega se mi velik manj zdi za mal ko se mi strgajo hlače za 10€ kot pa če se mi strgajo take za 100€.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu alina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: znamke,znamke......;)
17.10.2009 11:25:58   
kajalin*
Ne,ne morem si privoščiti zato niti ne poznam te znamk.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: znamke,znamke......;)
17.10.2009 18:41:09   
miapia
Posegala bi, če bi proračun to dovolil.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: znamke,znamke......;)
17.10.2009 18:43:46   
tasa_m
Ne, ne posegam po teh vrstah znamk. Ponavadi je tako, da mi niti v oči ne padejo te drage stvari.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: znamke,znamke......;)
17.10.2009 18:44:41   
rija
pa če realno pogledaš, to niti niso ne vem kako drage znamkeuser posted image

moj prisega na G star, ima večino stvari njihovih
jaz pa sem si privoščila kakšen desigual, vendar ni vreden svojih cen, žal. kvaliteta je za skozlat se. torej iščem nekaj novega, kar bi mi bilo všeč in se ne bi po 3 pranjih preluknjalo, odparalo, zbledelo....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu alina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: znamke,znamke......;)
17.10.2009 19:05:30   
Anonimen
Na nobeno.

(odgovor članu alina_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: znamke,znamke......;)
17.10.2009 20:08:36   
neja.bor2007
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pa če realno pogledaš, to niti niso ne vem kako drage znamkeuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ne,razumem.

meni se zdijo obupno drage cene teh stvari.Majčke od g-star so cca 100€,jakne,pa tok,da glava boli......

jaz ostajam kar pri zari in temu podobnim stvarem,dobim tri jakne za ceno ene hilfgerjeve, naveličam se pa itak vsega v enakem času....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: znamke,znamke......;)
17.10.2009 20:11:05   
rija
hmmm...jaz si kupim zelo, zelo malo oblačil, pa takrat ni nujno, da je 10 eur.

zato tudi pričakujem, da so kolikor tolikor kvalitetne stvari...

in vem ja, da cena ni merilo za kvalitetouser posted image

in ko si že zaro omenila....meni se njihove stvari niti ne zdijo prav poceniuser posted image  glede na kvaliteto....kupim poulover, pa je po par pranjih kar fajn zmuckan...je pa res, da mi je pri njih ogromno stvari vizuelno všečuser posted image
otroške kavbojke 25 eur ni poceni, tunika po 80 eur zame, poliester, pa tudi ne.....

če že kvaliteta po dostopni ceni je to zame vsekakor HM....samo kaj, ko je dobesedno uniformauser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 17.10.2009 20:13:13 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 8:10:48   
neja.bor2007
No,zara vseeno ni tako draga,kot zgoraj naštete znamke.Sem dala tako primerjavo.

Tudi jaz kupim občasno kakšen tak kos oblačila,samo mi proračun zadnje čase vse manj dopušča.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 8:13:26   
Tanayya29
občasno kaj kupim, samo vse bolj poredko.




_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 8:17:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: neja.bor2007

Tudi jaz kupim občasno kakšen tak kos oblačila,samo mi proračun zadnje čase vse manj dopušča.



saj večiniuser posted image

ali pa so/smo ugotovili, da niso vredne tega denarjauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 8:24:56   
Tanja_
Moj tudi prisega na G-Star in Quiksilver-kvaliteta pa...Nikakor ne sledi ceni. Majčke so po parih pranjih zluknjane,pa tiste ki so občutljive vedno na roke perem. No, edino jakne, so okej.Ima od G-starja eno, ki jo je nosil 2 sezoni, pa je še taka, kot je bila.

Drugače pa si ponavadi kupim, kar mi je všeč in ne gledam zelo na ceno. Se kar držim reka, da nimam toliko, da bi kupovala poceni, ker sem se s kakimi res poceni stvarmi že velikokrat zaj....Tko kot je ena napisala v Zari pulover, ki stane 30€ in se po nekaj pranjih razvleče, zmucka, tolk da si morš potem spet kupit novega. Potem je vseeno, če kupiš malo dražjega in je tisti za celo sezono.Mi je pa okej Deha- trenirke kar perem in perem, pa so take kot so bile.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 13:29:51   
neja.bor2007
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Moj tudi prisega na G-Star in Quiksilver-kvaliteta pa...Nikakor ne sledi ceni. Majčke so po parih pranjih zluknjane,pa tiste ki so občutljive vedno na roke perem. No, edino jakne, so okej.Ima od G-starja eno, ki jo je nosil 2 sezoni, pa je še taka, kot je bila.




Vidim,da z večino stvari niste zadovoljni. Jaz mam par majc g-star pa npr zame fracomina, pa se mi nič ne zluknjauser posted image . ne razumem, kako se stvari zluknajo, po parih pranjih?

Pa tudi zarini puloverji se mi ne sperejo tako hitro ..?

Samo je pa vseeno res, da so včasih delal bolj kvalitetne stvari, sploh za tiste stvari, ki si jih več plačal...Zdaj pa je itak toliko stvari v trgovinah, da je verjetno vse bolj površno narejeno....

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 13:39:26   
Anonimen
Meni se še vedno najbolj obnese razmerje cena-kakovost pri Benettonu; vecino oblek nosim ze leta...so pa imeli vmes tudi slabo kakovost; zdaj se mi zdi, da je spet boljsa.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 13:42:00   
Tanayya29
men je tut benetton fajn.user posted image .




_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 14:16:38   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: neja.bor2007

zame fracomina, pa se mi nič ne zluknjauser posted image .



fracomina pa je sploh poden....user posted image

sem dala preko 100 eur za kavbojke s tem, da so vse bleščice odpadlje prvi teden, pa čez 6 mescov so te kavbojke postale dobesedno preperele na riti, se stanjšale do te mere, da je nastala luknja, pa jih nisem nosila vsak danuser posted image

moj prvi in zadnji kos fracomine.....user posted image

kaj delamo? ja nič....isto jih perem kot recimo hm....pa ta zdrži....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 14:17:41   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

men je tut benetton fajn.user posted image .





meni pa je preklasičen.....ok, kak kos vmes še ajde.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 15:13:27   
Anonimen
Meni je pa taman, da ni treba vsake dve leti garderobe menjat.
Kaksna nova torbica, zabe, ruta in cevlji pa je.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 15:53:36   
Pupsika
Meni najljubše so Roxy, Desigual, Liu Jo Esprit...
Če mi je nekaj zelo všeč kupim..
Mi pa ne potegne Versace, Gucci, pa ta itljanska klasika...to mi ni všeč.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 16:36:12   
Raho
Ne kupujem firm - meni mora biti cunja najprej všečna, potem nosljiva in šele potem pogledam ceno (če je rpevisoka, potem še znamko). Če bi že gledala po omari, bi v njej najverjetneje našla največ Benettonovih, Naf Nafovih in Promodovih stvari. Ampak, saj to ni neka firma, pa čisto povprečne cene imajo, mogoče za odtenek dražje od H&M, je pa res, da pa kupujem na razprodajah - nikoli v času redne sezone. Sem pa pri čevljih malo haklikuser posted image .

Edino, kjer ne morem brzdati svojih nakupovalnih nagonov je, pri otroških cotah. Če moram dati v Benettonu za svojo majico 20 € mi je to full dosti in 5x premislim, če jo res potrebujem, če moram dati toliko za majico za kateregakoli od otrok, mi je to normalnouser posted image user posted image .


(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 18:50:08   
ellie
Midva ne zapravljava pogosto za oblačila, tako da večkrat kupiva kaj od teh znamk. G-star, Quiksilver, Abercrombie&Fitch...to je pri mojem na prvem mestu. Jaz pa imam kar nekaj od Fracomine, Roxy, Phard, Replay, Diesel,.. Ampak vseeno so to kosi oblačil, ki mi res padejo v oči. Še vedno največ nosiva Esprit, S.Oliver,..

Ampak je pa res, da ko mi nekaj pade v oči in kar ne morem stran...bom dala tud še zadnje prihrankeuser posted image  Tak enkrat nisem mogla stran od enega puloverja od Sweaterhouse.

Prejšnji teden sem ravno za eno svileno tuniko od fracomine dala kar nekaj čez 100 eur. In mi ni žal. In mi pri vseh teh nakupih nikoli ni bilo.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 22:24:08   
nadya
IZVIRNO SPOROČILO: rija


moj prisega na G star, ima večino stvari njihovih
jaz pa sem si privoščila kakšen desigual, vendar ni vreden svojih cen, žal. kvaliteta je za skozlat se. torej iščem nekaj novega, kar bi mi bilo všeč in se ne bi po 3 pranjih preluknjalo, odparalo, zbledelo....


Se strinjam. Tale desigual ni vreden svoje cene. Vizuelno ma ful dobre stvari, kvaliteta je pa nikakva. Dvakrat opereš in je vse zbledelo, sprano, razvlečeno.

Drugače si pa jaz sem in ke kaj privoščim iz teh trgovin. Naprimer DEHA, Guess, Danza.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 22:40:59   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Edino, kjer ne morem brzdati svojih nakupovalnih nagonov je, pri otroških cotah. Če moram dati v Benettonu za svojo majico 20 € mi je to full dosti in 5x premislim, če jo res potrebujem, če moram dati toliko za majico za kateregakoli od otrok, mi je to normalnouser posted image user posted image .


crapola, a ti si ista? user posted image user posted image matr, se pa skoraj sliši kot dve shabby mame s posh froci user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




telegram
Lelly28 RR

Ali ste bile/ bi bile v porodnišnico vesele telegrama ob rojstvu otroka?

da (100%)

ne (0%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!