|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zob se mi je zlomil
18.1.2006 8:17:05   
Vesna
kar naenkrat jem zajtrk in mi pade zob,spredajuser posted image sicer ni tako videt ma vseeno.to je moja najhujša nočna mora,da bi bilo kaj narobe z zobmi.sploh zdaj ko sem noseča,ti ne smejo dat inekcije ne?sploh si ne upam jest.user posted image user posted image
a se je še kateri podobno zgodilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zob se mi je zlomil
18.1.2006 8:25:04   
CUKRČEK
Saj če je samo malo odkrhnjen, pol ni panik. Ti bo samo plombico prilepila gor. Pa če si noseča in se ne vidi veliko, pol lahko počakaš, da rodiš.

Jaz imam spredaj odlomljen zob...ampak toliko, da sem ko zombi. Pa ga mi je zobarca prav lepo popravila....se skoraj ne vidi razlike med naravnim in popravljenim.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zob se mi je zlomil
18.1.2006 8:27:01   
Vesna
hvala za tolažbo

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zob se mi je zlomil
18.1.2006 9:14:33   
urška
meni se je zlomila petica zgoraj ko sem bila noseča;
potem mi je gor zagipsala eno prevleko, ne ta pravo in je rekla, da bomo rihtale ko rodim; no potem sem pa toliko dolgo čakala, da se mi zlomil zob v korenino in mi ga je lahko samo spulilauser posted image user posted image

inekcijo ti lahko da; seveda moraš povedat da si noeča - če se še ne vidi; mora pa dati zelo počasi. sej če imaš zob zdravljen, torej brez živca, te kakršenkoli poseg ne bi smel boleti. meni ravno sedaj oblači en zob, dvojko zgoraj. pred enim tednom mi ga je zbrusila, sedaj čakam prevleko....

pojdi do zobarja, ti bo že nekaj pametnega naredil, ampak potem moreš pa res ful pazit, da se ti ne bo še naprej lomil.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zob se mi je zlomil
18.1.2006 11:12:37   
Vesna
sporočim popldan ,ko grem k zobarci kako je potekalo.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zob se mi je zlomil
18.1.2006 11:13:14   
shooo
v 30.tednu se mi je zlomila sestica na pol, s tem daa je bila ze prej zaplombirana. se rpavi je ostalo od zoba en krhelj.groza. pa mi je vseeno zobarka naredila nakaksno kompozitno inlay plombo. je morala za njo prvo vzeti odlitek in nato esm imela cez en teden "nov zob". delala je brez protibolecinke inekcije in nisem nic cutila. mi je pa pred posegom zagotovila da ce bi zelela inekcijo da mi jo lahko da ker da niso skodljive nerojenmu ortoku.

dobro se pozanimaj kaj se da narediti.in cim prej na popravilo!!!!
lp

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zob se mi je zlomil
18.1.2006 14:44:34   
Anonimen
Bom kr tu vprašala (Vesna ne bit huda).

V primeru da se ti zlomi zob, in da je zelo komplicirano ga popravit, ali lahko prosim zobarja, da mi ga kar izpuli? Pa glede na to da imam itak preveč zov v čeljusti (premajhna čeljust)?

< Sporočilo je popravil matovilcica -- 18.1.2006 14:45:32 >

(odgovor članu shooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zob se mi je zlomil
18.1.2006 15:30:38   
saraja
Tudi jaz bi postavila vprašanje! Do katerega tedna se lahko hodi k zobozdravniku ali skozi celo nosečnost? Imam probleme z zobmi, tako da se kar bojim! Svetujte, prosim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zob se mi je zlomil
18.1.2006 20:10:49   
KODA
V taprvi nosečnost sta se mi 2 odkrušila.Res pa ,da sta že bila malo načeta.Dokončno sem si pa ta 2 zoba dala po porodu.
Hvala bogu,da se mi nista videla .user posted image

< Sporočilo je popravil KODA -- 18.1.2006 20:12:05 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zob se mi je zlomil
19.1.2006 10:58:22   
mucica1
Ojla babike!

Naj vam povem, da imam tudi sama celo piuser posted image  z zobmi. Kaj čes - geni.
Trenutno sem v 32t nosečnosti in še vedno redno hodim k zobozdravniku. Na začetku nosečnosti (v 2. mesecu) se mi je zob ne le zlomil, ampak zdrobil, tako, da mi je v dlesni ostala le še korenina. Sem bila čisto presrana, da ne bom dobila kake sepse, da ne bo z dojenčkom kaj narobe, itd.... Pa me je moj zobozdravnik pomiril, da z dojenčkom ne bo nič narobe. Zoba mi takrat ni hotel popraviti, ker je čakal, ,da minejo trije meseci, potem pa mi je razrezal dlesen in korenino lepo odstranil. Seveda sem prej dobila inekcijo - po zagotovilih moje ginekologinje in zobarja, na dojenčka nima nobenega vpliva.
Sedaj še vedno hodim redno na preglede, v tem času sva zamenjala še tri plombice in ni bilo nobenega problema.
Le mali user posted image  malo nori, ko mi vrta po ustih. Revček je verjetno čisto zmeden, od kje takšno razbijanje.

U glavnem nič ne skrbi - blje, da vse porihtaš prej. Potem, ko enkrat rodiš, imaš verjetno manj časa tekat še okrkg zobozdravnikov.

Lepo se imejte, user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zob se mi je zlomil
19.1.2006 11:14:47   
tipka
Protibolečinske injekcije po mojem niso prepovedane, le prave bi morale biti, ker nosečnice brez problemov operirajo (cirklaža, carski rez).

Jaz sem na istem. Že en teden čakam na samoplačniško popravilo, če bi šlo po redni poti, baje traja tri mesece.user posted image

Sploh mi ni jasno, kaj mi bo naredila in koliko bo stalo. Kaj mislite, koliko denarja naj nesem s seboj, prosim?

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zob se mi je zlomil
19.1.2006 12:01:24   
saraja
Imam podobno situacijo. Zobarja se bojim odkar pomnem zase, zato imam bolj slabe zobe. Danes sem se naročila samoplačniško in pridem na vrsto danes teden. Prvi pregled mi je rekel, da je brezplačen, ker sem ga pač vprašala za cenik njegovih storitev in mi je kar rekel naj se raje oglasim, ker na pamet ne more govoriti. Mislim pa, da bo tudi mene po denarnici kar precej udarilo.

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?